18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2014-05-24, 22:42
Ja pierdolę, co za zjeb tak zapętla.
Zgłoś
Avatar
Andaluzja256 2014-05-24, 23:29
Jest to w Juesej więc pewnie nie małe odszkodowanko wywalczył
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2014-05-25, 0:25
@Christophus_PL
"Jest to w Juesej więc" bardziej niż na pewno nic nie wywalczył, a już na pewno gówno dostał.
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2014-05-25, 1:10
jeszcze mu wjebią mandat za uszkodzenie radiowozu.
Zgłoś
Avatar
thevittalis 2014-05-25, 2:18 18
potrącony koleś cieszy się, bo wie, że będzie miał pieniądze z odszkodowania
Zgłoś
Avatar
fashX 2014-05-25, 12:39
Mogę prosić o powtórkę? uzasadniam: mam zespół downa i mam 1,5 sprawnych oczu.
dziękuje
dzień dobry
Zgłoś
Avatar
szopenfeldziarz 2014-05-25, 14:21
Nie kumam tych hamburgerów. Tyle jest nagrań, gdzie nie radzą sobie z automatem w samochodzie. Może powinni przerzucić z powrotem na ręczną?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2014-05-25, 19:09 15
Ja pierdolę. Potrącił kolesia kilka razy a tamten jak pizda za każdym razem olewał sprawę.
Zgłoś
Avatar
Majozen 2014-05-25, 22:02
No i kurwa brawo, jebać rurkowców
Zgłoś
Avatar
p................n 2014-05-25, 23:32 18
szopenfeldziarz napisał/a:

Nie kumam tych hamburgerów. Tyle jest nagrań, gdzie nie radzą sobie z automatem w samochodzie. Może powinni przerzucić z powrotem na ręczną?



To by w ogóle paraliż komunikacyjny nastąpił. Przecież oni nie umieją sprzęgła używać.
Chyba nawet na sadolu był zrzut ekranu z jakiegoś forum, gdzie hamburger po przyjeździe do Europy płakał po internetach, że jak to, w samochodzie aż 3 pedały, skoro on ma tylko dwie nogi i co z tym fantem zrobić. Ktoś mu odpisał, że skoro nie ma czym naciskać na trzeci, to znaczy, że nie da rady zaspokoić żadnej europejskiej kobiety.
Inna historia (też tu gdzieś była) jakiś złodziej aut w USA nie dał rady skroić fury z manualną skrzynią.
Zgłoś
Avatar
dzako2 2014-05-26, 13:09
Za strącenie rudego 100 pkt dośw
Zgłoś
Avatar
hajen 2014-05-26, 13:36 10
Jak zwykle brak kontekstu. Filmik stary jak świat, nieudolnie zmontowany a kręcący to idiota.

Śpieszę z wyjaśnieniem:

Policjant zawracając przypadkiem uderzył stojącego na poboczu skejta. Wyszedł, przepraszał, łapał się za głowę. Nie wiadomo czy przyczyną był błąd przy skręcaniu i wciśnięcie gazu do oporu zamiast hamulca czy po prostu policjant patrzył gdzie indziej. Mimo wszystko nic się nie stało. Policjant proponował transport do szpitala - młody odmówił. Przeprosił jeszcze raz i się rozjechali.

Teraz wyobraźcie sobie taką sytuację, jesteście jej świadkami. Puknął go - zdarza się, żadne wielkie halo. A w tym momencie wyskakuje małpa z telefonem krzycząca "HOLY SHIT POLICE BRUTALITY BLA BLA HAHAHA I GOT THIS ON CAMERA BRRRRRRAAAAAAH".
Zgłoś
Avatar
Alonso 2014-05-26, 13:41
Przecież to fejkowy samochód. Nie jest pomalowany, nie ma kogutów tylko przyklejone na magnes napisy. Chłopcy sobie nakręcili śmieszny filmik o brutalności Policji.
Zgłoś
Avatar
T................X 2014-05-26, 14:02
Brawa dla pana policjanta
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie