18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
PryszczatyJeż 2012-04-06, 14:31
Łańcuch mu się skończył
Zgłoś
Avatar
zły skurwol 2012-04-06, 14:33 6
Earth napisał/a:

droga jest dla samochodów


Mnie natomiast ch.j strzela jak widzę takich osłów, którzy nie znają nawet podstawowych definicji.

Droga jest wydzielonym pasem terenu, który obejmuje: jezdnię, pobocze, chodnik i ewentualnie ścieżkę dla rowerów/pieszych. Tak więc droga jest nie tylko dla "samochodów", ale również pieszych i rowerzystów.

Przypuszczam, że chodziło Ci geniuszu o "jezdnię" na której odbywa się ruch pojazdów. Niestety nawet tu nie masz racji bo pojazdem jest również rower...

Reasumując
Zgłoś
Avatar
C................g 2012-04-06, 16:00
Duże piwo dla kierowcy autobusu, u nas to tylko sapać potrafią, że nie masz wyliczone na bilet.
Zgłoś
Avatar
Earth 2012-04-06, 19:05
Marcoin napisał/a:


W dupie to się tobie poprzewracało. Jak nie ma ścieżki rowerowej i nie jest to autostrada ani droga szybkiego ruchu, to droga jest dla wszystkich. I chuj tobie do tego, czy tam jedzie traktor, wóz drabiniasty, kombajn, czy rowerzysta. I tak ten ostatni zajmuje najmniej miejsca, a banda Tobie podobnych debili jeszcze to wykorzystuje i wymija na centymetry. Dlatego właśnie niektórzy rowerzyści nie zjeżdżają, bo jakaś dupa nie kierowca, co dostała prawko na targu, zamiast normalnie wyprzedzić, to jeszcze zepchnie. Nie umiesz wyprzedzać, to tego nie rób. A jak jesteś kierowcą który nie umie sobie poradzić na drodze z innymi użytkownikami, to jedź to Rosji, tam cie wszyscy będą mieli tak samo w dupie jak ty innych, albo oddaj prawko.



Spójrz chujku, jak na tym filmie jedzie skurwiel na rowerze. Gdyby mógł to by dwa pasy zajął. Zresztą, z hołotą taką jak ty nie ma co gadać, bo swoje wiesz i nic nie dasz sobie powiedzieć.
Zgłoś
Avatar
bobik 2012-04-06, 19:50
jestem kierowca osobowki od jakichs 3 lat i wiem co sie dzieje na drogach, ale gdy mam zamiar przejechac sie rowerem to jestem swiadomy tego ze nie wygram z samochodem. to samo tyczy sie przejsc dla pieszych. moge na nie wejsc kiedy chce ale nie wygram ;] i zrobie krzywde tylko sobie. I jak jade autem to nie pcham sie pod tira chociaz moze i ja mam pierwszenstwo bo NIE WYGRAM
Zgłoś
Avatar
Halibut 2012-04-06, 23:18
Tych pedalow na rowerach blokujacych ruch nalezaloby przejezdzac...
Zgłoś
Avatar
wortex5 2012-04-07, 8:12
Earth napisał/a:



Spójrz chujku, jak na tym filmie jedzie skurwiel na rowerze. Gdyby mógł to by dwa pasy zajął. Zresztą, z hołotą taką jak ty nie ma co gadać, bo swoje wiesz i nic nie dasz sobie powiedzieć.



Ja rozumiem, że angielski to trudny język ale na końcu filmiku pokazane są znaki drogowe najpewniej obowiązujące na tej drodze. Teraz sobie poszukaj, potłumacz i będziesz wiedział, że mógł tak jechać.
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2012-04-07, 19:33
W stanach taki kierowca autobusu byłby traktowany jak bohater nawet jakby trochę zniszczył autobus, żeby zatrzymać. A u nas by mu wlepili karę za olanie rozkładu jazdy, koszty naprawy, policja wlepiła kilka mandatów: za spowodowanie kolizji, za blokowanie pasa ruchu, narażenie pasażerów...
Zgłoś