18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
rockface123 2012-04-06, 7:59
,,rower mi rozjebali skurwysyny"
Zgłoś
Avatar
deniZ 2012-04-06, 8:06 12
piekne zachowanie w pieknym wykonaniu
Zgłoś
Avatar
Alfons GRH 2012-04-06, 8:13 47
Brawo dla Kierwowcy Autobusu ;>
Zgłoś
Avatar
kmonnz 2012-04-06, 11:21 6
rockface123 napisał/a:

,,rower mi rozjebali skurwysyny"



Ty naprawdę pod absolutnie każdym filmikiem musisz dodać jakiś swój błyskotliwy wpis? Nie wiem jak inni ale ja jestem skutecznie przez Ciebie zniechęcany żeby spojrzeć w komentarze.
Zgłoś
Avatar
Roszp 2012-04-06, 12:03
Zgadzam się z panem powyżej - mamy kolejnego mistrza merytorycznej wypowiedzi. Dobrze że nie ma kompleksu swojego penisa.
Zgłoś
Avatar
bazylek 2012-04-06, 12:36 1
Brawo dla kierowcy zarówno autobusu, jak i samochodu który od tyłu zablokował piękna akcja
Zgłoś
Avatar
dyziom 2012-04-06, 12:53
ciekawie czy pasażerowie bili brawo
Zgłoś
Avatar
Earth 2012-04-06, 12:55 3
Z drugiej strony skurwysynom na rowerach też się w dupach poprzewracało, droga jest dla samochodów.
Chuj mnie strzela, gdy trzeba się wlec 10km/h za takim chujem, który nie ma zamiaru zjechać kurwa na bok. "A przy wyprzedzaniu należy zachować co najmniej metr od rowerzysty."

Żenada.
Zgłoś
Avatar
Aishenbai 2012-04-06, 13:01
U nas by zwolnili kierowcę autobusu za opóźnienie
Zgłoś
Avatar
m................r 2012-04-06, 13:17 26
Cytat:

Z drugiej strony sk***ysynom na rowerach też się w dupach poprzewracało, droga jest dla samochodów.


W dupie to się tobie poprzewracało. Jak nie ma ścieżki rowerowej i nie jest to autostrada ani droga szybkiego ruchu, to droga jest dla wszystkich. I chuj tobie do tego, czy tam jedzie traktor, wóz drabiniasty, kombajn, czy rowerzysta. I tak ten ostatni zajmuje najmniej miejsca, a banda Tobie podobnych debili jeszcze to wykorzystuje i wymija na centymetry. Dlatego właśnie niektórzy rowerzyści nie zjeżdżają, bo jakaś dupa nie kierowca, co dostała prawko na targu, zamiast normalnie wyprzedzić, to jeszcze zepchnie. Nie umiesz wyprzedzać, to tego nie rób. A jak jesteś kierowcą który nie umie sobie poradzić na drodze z innymi użytkownikami, to jedź to Rosji, tam cie wszyscy będą mieli tak samo w dupie jak ty innych, albo oddaj prawko.
Zgłoś
Avatar
Kamizyo 2012-04-06, 13:24
Do tej całej akcji należy dodać, że policja na miejscu po 30 sekundach
Zgłoś
Avatar
klint0n 2012-04-06, 13:34
@Marcoin Święte słowa! I chuj!
Zgłoś
Avatar
Apollon 2012-04-06, 13:55
@Marcoin gówno prawda najlepszym przykładem jest moja dzielnica, gdzie wszędzie, dosłownie wszędzie są ścieżki rowerowe, a i tak jebani cykliści prawie z nich nie korzystają...
Zgłoś
Avatar
m................r 2012-04-06, 14:01 2
Apollon napisał/a:

@Marcoin gówno prawda najlepszym przykładem jest moja dzielnica, gdzie wszędzie, dosłownie wszędzie są ścieżki rowerowe, a i tak jebani cykliści prawie z nich nie korzystają...



A co to ma to tego co napisałem? Masz chujowych rowerzystów to bardzo mi przykro. Możesz im kazać spierdalać na ścieżki. Jak widać każda kasta użytkowników dróg ma swoich debili. Mój komentarz tyczy się "równiejszych" użytkowników dróg (w tym też rowerzystów) którzy nie znają swojego miejsca. Z wiadomego powodu odniosłem się do kierowców puszek, których jest więcej i którzy zdecydowanie częściej myślą, że więcej im wolno, a gówno prawda. Ja jeżdżę po drogach samochodem, skuterem, rowerem i autobusem i mogę powiedzieć tyle, że kierowcy typu "droga jest dla samochodów" traktują rowerzystów (i zresztą wszystkich innych także) tak samo chujowo, niezależnie od tego, czy jest ścieżka, czy jej nie ma. Tyczy się to też np. parkowania na ścieżkach i chodnikach.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie