18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Nie ma takiego wędkowania
mariusz3pl • 2024-05-04, 09:17


Może się pakować do domu :mrgreen:

2024-05-04, 09:40
Na pierwszym planie poszły sie j***ć dwa karpiowe zestawy z kołowrotkami typu Big Pit. Jakieś Shimano, np Ultegra XR XSD czyli minimum 1500zł za sztukę... Wędziska pewnie na tym samym poziomie cenowym, czyli juz 6000zł za zestawy po lewej stronie. Po prawej stronie dwa zestawy wygladaja na tańsze ale i tak pewnie łacznie z 3000-4000zł.do tego odpłynęła w siną dal :D ponton z pudłami z akcesoriami karpiowymi i kulkami proteinowymi , tez co najmniej 3000zł...

A gość został na brzegu ze spuszczonymi gaciami pełnymi wody...

Po takim wędkowaniu, coś czuję że jak gość ma żonę, to po przyjeździe do domu i ''zupa będzie za słona "....

I ja mu sie wcale nie dziwię :D


2024-05-04, 09:57
psotny_fiutek napisał/a:

Na pierwszym planie poszły sie j***ć dwa karpiowe zestawy z kołowrotkami typu Big Pit. Jakieś Shimano, np Ultegra XR XSD czyli minimum 1500zł za sztukę... Wędziska pewnie na tym samym poziomie cenowym, czyli juz 6000zł za zestawy po lewej stronie. Po prawej stronie dwa zestawy wygladaja na tańsze ale i tak pewnie łacznie z 3000-4000zł.do tego odpłynęła w siną dal ponton z pudłami z akcesoriami karpiowymi i kulkami proteinowymi , tez co najmniej 3000zł...
A gość został na brzegu ze spuszczonymi gaciami pełnymi wody...
Po takim wędkowaniu, coś czuję że jak gość ma żonę, to po przyjeździe do domu i ''zupa będzie za słona "....
I ja mu sie wcale nie dziwię



a nie przyszlo ci do glowy ze ta barka nie przyplynela w ciagu 3 sekund, mogl szybciej dupe ruszyc i tyle!

2024-05-04, 10:00
lokal.szczecin napisał/a:

a nie przyszlo ci do glowy ze ta barka nie przyplynela w ciagu 3 sekund, mogl szybciej dupe ruszyc i tyle!



No przyszło mi to do głowy.A czy tobie nie przyszło do głowy ze mi nie przyszło ?
Bo ja nic o miejscu nie napisałem tylko o stratach materialnych i godności...
A ty piszesz do mnie z dupy :D

Wybrał złe miejsce na zasiadkę karpiową.Jego wina, tfu jego żony wina :D

2024-05-04, 10:05
A ja jaj, cały misterny plan poszedł w p*zdu, a do tego pełne gacie...

2024-05-04, 10:41
wiatrak i jego inteligencja

2024-05-04, 10:43
lokal.szczecin napisał/a:

a nie przyszlo ci do glowy ze ta barka nie przyplynela w ciagu 3 sekund, mogl szybciej dupe ruszyc i tyle!



To są karpiowcy- najgorszy i najbardziej leniwy sort wędkarzy. On rozkłada się dwie godziny, pół godziny robi zanętei wrzuca do wody a następnie leży w fotelu kilka godzin aż zabrzęczy to wtedy wstaje z refleksem szachisty.

2024-05-04, 11:36
Swój ponyon złapał, ale kolegi już nie.

Co za część rowerowa z niego...

2024-05-04, 12:13
Nie tyle nie ma takiego wędkowania co srania podczas wędkowania

2024-05-04, 12:21
psotny_fiutek napisał/a:

tylko o stratach materialnych i godności.



Ale chwila - skąd u debila jakaś godność?
No bo jest debilem, skoro poszedł łowić właśnie tam i miał w dupie to, że tam pływają barki.
A jeśli nie wiedział, to jest nadal debilem, że nie sprawdził.
Tym większym, im więcej - wg podanej wyceny - wydał na sprzęt. :-)
No a debile godności nie mają, bo to jest wyższa funkcja inteligencji.
No to skąd ta godność?
;-)

2024-05-04, 12:29
SkoPio1 napisał/a:

Ale chwila - skąd u debila jakaś godność?
No bo jest debilem, skoro poszedł łowić właśnie tam i miał w dupie to, że tam pływają barki.
A jeśli nie wiedział, to jest nadal debilem, że nie sprawdził.
Tym większym, im więcej - wg podanej wyceny - wydał na sprzęt.
No a debile godności nie mają, bo to jest wyższa funkcja inteligencji.
No to skąd ta godność?



Przekonałeś/łaś mnie.Masz rację.

Odniosłem to do siebie jak bym się czuł na miejscu tego typa ale.....

Ja nigdy bym sie nie rozstawił z wędkami w takim miejscu. Zawsze sprawdzam miejscówki zanim zacznę tam łowić.

Zresztą za chwilę jadę na ryby nad Wisłę w kompletną dzicz by nam nikt nie łaził i nie wk***iał, 5km od drogi asfaltowej i 7 km od najbliższych zabudowań..

2024-05-04, 12:52
SkoPio1 napisał/a:

debile godności nie mają, bo to jest wyższa funkcja inteligencji



Wytłumaczysz zależność?

2024-05-04, 13:49
k***a jak mam smaka na rybę to idę ją złapać z jedną wędką i z robakami i bułka nigdy bym tyle pieniedzynie wydał dla zabawy i męczenia ryb!!

Ewentualnie pułapki na ryby raki

2024-05-04, 14:34
Na rzekach i w kanałach jest najczęściej ograniczenie prędkości do 6-7 węzłów, żeby fal nie robić.

2024-05-04, 16:05
Ja pie**ole wędkarze :facepalm3: Miałem do czynienia z takim jednym, zaraz po zawodówce przyszedł, klucha pie**olona, o niczym innym nie mówił tylko przynęta, zanęta i rybka. Ciągle gdzieś się chował, do pracy nie szło go zagonić, spał wciśnięty w jakieś kąty i ciągle zmęczony, bo... był wieczorem na rybach. Jak mu się pytałeś po co przyłazi to "ojciec kazał", a znowu na pytanie co chciał by robić "chciał bym mieć sklep ze sprzętem wędkarskim", tylko kto by za niego w tym sklepie pracował.