18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
🔥 Indie w minutkę - teraz popularne
Avatar
janlew 2020-07-15, 11:59 39
No i patrzcie jak oni wspaniale wyglądają w swym naturalnym środowisku. Czyż nie powinno się ich wszystkich oddać madce Afryce...
Zgłoś
Avatar
Marek_0485_pol 2020-07-15, 12:03 1
Jakiś rytuał , ale zjebanie umysłowe jest...
Zgłoś
Avatar
radek225 2020-07-15, 12:08 14
Inżynierowie, prawnicy, mechatronicy, lekarze, fizycy kwantowi, chemicy, biolodzy molekularni, programiści. Mięso leży na ziemi, a oni to jedzą gołymi rękami. A nie tak jak białe dzikusy, po badaniach weterynaryjnych, obróbce termicznej, na talerzu stojącym na stole, siedząc na krześle.
Zgłoś
Avatar
Piter3 2020-07-15, 12:29 4
Ja pierdole, mój pies wpierdala z miski z większą kulturą Co to wogóle za pomysł że ta dzicz może funkcjonować w naszym cywilizowanym świecie? Idiokracja postępuje tak szybko, że rozpierdol klimatu, topnienie lodowców i chińskie wirusy to Pan Pikuś przy tym jak to wszystko lada moment pierdolnie i przez przenajświętszą poprawność i tolerancję wrócimy przy odrobinie szczęścia do epoki kamienia łupanego...
Zgłoś
Avatar
harnas janosik 2020-07-15, 12:31
jakis nowy gatunek naczelnych hmmm?
Zgłoś
Avatar
kolololopsk 2020-07-15, 12:42 1
To jest taki Performance. Nie znacie się
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2020-07-15, 12:48 1
To objaw głodu, czy raczej atak zombies, bo w chuj nie można rozróżnić
Zgłoś
Avatar
Eknen 2020-07-15, 13:14 1
McQurwa napisał/a:

To objaw głodu, czy raczej atak zombies, bo w chuj nie można rozróżnić


Ja pierdole jacy wy jesteście tępi wszyscy . To chyba oczywiste, że to jest jakiś plemienny religijny rytuał.
Zgłoś
Avatar
mirkselv2 2020-07-15, 13:39
Ja pierdole, i niech mi teraz ktoś próbuje udowadniać, że czarni to nie jebane zwierzęta. Chociaż z tego filmiku mój komentarz jest obrazą dla niektórych zwierząt
Zgłoś
Avatar
Seavitia 2020-07-15, 13:50
Cytat:

Myślałem, że szympansy są roślinożerne



Żeby było ciekawiej - nie do konca są roślinożerne ;p Owady to nic innego jak białko pochodzenia zwierzecego - a należą ode do ważnego składnika diety. Mięso, gdy tylko się trafi również. Czasami zdarzy sie rowniez, ze same cos upoluja - czy to ptaszka jakiego, czy gryzonia.

Poza gatunkami, które maja scisle wyspecjalizowana diete, jak np. koale, tak naprawde żaden gatunek nie jest czysto, tylko i wyłącznie roślinożerny. Dotyczy to rownież gatunków, ktore maja wyspecjalizowany do trawienia roślin, układ pokarmowy - jak chocizby krowa. Jakieś jajka w trawie? Mały kurczaczek w okolicy sie paleta? Nie omieszka go wpierdolić.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2020-07-15, 16:46 2
Kurwa aż strach się skaleczyć
Zgłoś
Avatar
dantee 2020-07-15, 16:51
i niech mi ktoś powie, że czarnuchy to nie zwierzęta
Zgłoś
Avatar
Lolekmko11 2020-07-15, 17:11
To rytuał malpiszonow rozrywają koze czy coś tam na strzępy. Gdzieś to już widziałem
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2020-07-15, 19:13 3
radek225 napisał/a:

Inżynierowie, prawnicy, mechatronicy, lekarze, fizycy kwantowi, chemicy, biolodzy molekularni, programiści. Mięso leży na ziemi, a oni to jedzą gołymi rękami. A nie tak jak białe dzikusy, po badaniach weterynaryjnych, obróbce termicznej, na talerzu stojącym na stole, siedząc na krześle.



Pewnie dokonali obliczeń straty czasu na to wszystko i doszli do wniosku, że dzięki oszczędności tych wielu godzin będą bliżej rozwazania tak ważkich spraw jak "niewyczerpalne źródło energii - zimna fuzja", "głód na swiecie - genetyka, a zwiększenie produkcji żywności", "transplantologia - hodowla organow naturalnych oraz syntytycznych", "rozkodowanie ludzkiego genomu i jego modyfikacje", "matematyczny dowód na istnienie Boga oraz dokładna lokalizacja kolebki życia w kosmosie"... To tylko niewielka część ich obecnych prac, za które zabiorą się zaraz po ekologicznej wieczerzy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie