18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
Avatar
Juzwa 2022-04-27, 16:51 2
Ślepy pieszy buc kierowca. Jeśli ktoś się zatrzymuje przed przejściem dla pieszych, to do kurwy nędzy ma jakiś powód.
Zgłoś
Avatar
KolorowyHubercik 2022-04-27, 16:56 1
Ewidentna wina gówniaka. Nie powinien wbiegać na przejście, a jego starzy powinni zapłacić odszkodowanie kierowcy osobówki.
Zgłoś
Avatar
Z................w 2022-04-27, 17:18
Janusz1 napisał/a:

Ewidentna wina gówniaka. Nie powinien wbiegać na przejście, a jego starzy powinni zapłacić odszkodowanie kierowcy osobówki.


Ja w polsce przez taką samą sytuację straciłem prawko,
kilka lat później we Włoszech zaś ten sam pech tym razem dziewczynka wbiegła mi pod auto i dostałem mandat, taką różnica w prawie !!! Chodź nie słuszny był ten mandat to i tak lepiej niż zabranie prawka
Zgłoś
Avatar
Tobiahus96 2022-04-27, 17:30 1
Janusz1 napisał/a:

Ewidentna wina gówniaka. Nie powinien wbiegać na przejście, a jego starzy powinni zapłacić odszkodowanie kierowcy osobówki.



Co Ty pierdolisz za farmazony? Kierownik osobówki odpierdolił bo widział że ciężarówką się zatrzymuje przed pasami. Debil zamiast się zatrzymać to jechał dalej a gówniak tyle złego co zrobił to że przebiegał przez pasy i patrzył nie w tą stronę. Już w podstawówce uczyli że przez przejście się nie przebiega.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2022-04-27, 23:45 2
Tobiahus96 napisał/a:

Co Ty pierdolisz za farmazony? Kierownik osobówki odpierdolił bo widział że ciężarówką się zatrzymuje przed pasami. Debil zamiast się zatrzymać to jechał dalej a gówniak tyle złego co zrobił to że przebiegał przez pasy i patrzył nie w tą stronę. Już w podstawówce uczyli że przez przejście się nie przebiega.



Samochody zatrzymuja sie z roznych powodow, a autobusy zwlaszcza lubia zatrzymywac sie na przystankach jak ten zaraz za pasami. Gdyby na przystanku stal autobus, to drugi zatrzymalby sie dokladnie w ten sposob. Zakaz wyprzedzania na pzrejsciu dla pieszych to jeden z glupszych lewackich pomyslow wymyslonych dla ludzi niepenosprawnych umyslowo, ktorzy nie potrafia zrozumiec, ze wchodzac na pas trzeba sie upewnic, ze mozna. Sa tak samo glupi jak ten hindus spiacy na srodku drogi.
Zgłoś
Avatar
szczypekpn 2022-04-28, 12:16
Janusz1 napisał/a:

Ewidentna wina gówniaka. Nie powinien wbiegać na przejście, a jego starzy powinni zapłacić odszkodowanie kierowcy osobówki.



wyprzedzanie przed i na przejściu - 1500 + przypał za potrącenie
Zgłoś