18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
jezus90 2014-01-20, 17:18
Mandat nie został wypisany poprawnie. Powinno byc za zlamanie paragrafu nr itd. Mozna sie odwolywac i nic nie placic legalnie
Zgłoś
Avatar
cypherus 2014-01-20, 17:18
standardowo zaje.... z innej strony,sadol zchodzi na psy,ciapaki i gimbolandie,nie ma piwa
Zgłoś
Avatar
BDrummer 2014-01-20, 17:20
hee, dziwi mnie ze mamy tu na sadolu tylu grama-nazzi (czy jak to się pisze) ale nikt się nie przypierdoli do "spożycia" przez RZ, kurwa
Zgłoś
Avatar
NazgulTom89 2014-01-20, 17:22
Pewnie połowa nawet nie ogarnęła jaki błąd
Zgłoś
Avatar
Mkazik1 2014-01-20, 17:22
Pieczątka Stargardu Szczecińskiego więc albo BongMan jest na wyjeździe albo to nie jego mandat.
Zgłoś
Avatar
Joseph_Fritzl 2014-01-20, 17:25 2
xenoxen napisał/a:

Dostałeś mandat bo zrobiłeś coś czego wg. prawa nie można robić. Czym tu się chwalić? Idz na fejsa sie pożal. Nie ma piwa.



Nieee kretynie, mistrzem ortografii nie jestem a jak patrze na te błędy to mi się rzygać chce. Oni powinni być sprawni fizycznie jak i umysłowo, a jedno i drugie u SM kuleje. Blee za "kretyna" już dostane warna, więc za jednym zamachem. Chuj Ci w dupe i tym 50 osobom które dały Ci piwo, za to, że palnąłeś byle co.
Zgłoś
Avatar
Mercury001 2014-01-20, 17:31
to za PICCOLO już mandaty dają ?
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2014-01-20, 17:31 1
Qui Pro Quo napisał/a:



Nieee kretynie, mistrzem ortografii nie jestem a jak patrze na te błędy to mi się rzygać chce. Oni powinni być sprawni fizycznie jak i umysłowo, a jedno i drugie u SM kuleje. Blee za "kretyna" już dostane warna, więc za jednym zamachem. Chuj Ci w dupe i tym 50 osobom które dały Ci piwo, za to, że palnąłeś byle co.



Sam się ośmieszyłeś koleżko. Mandat jest od Policjantów nie od Strażników Miejskich. Aha mistrzu ortografii skróty własne piszemy oddzielając kropkami. S.M. a nie SM.
Zgłoś
Avatar
las84500 2014-01-20, 17:31 3
@garota - zapomniałeś jeszcze dodać JP na 200%. To nie policja ustala prawo. Ona ma je tylko egzekwować. Dura lex, sed lex - które uchwaliły mądre głowy z Wiejskiej bo dostały taką możliwość w ramach wygranych wyborów (choć czy były one w pełni uczciwe to już inna gadka). Po za tym jakoś nikt tu nie powiedział, że chętnie by kogoś podpierdolił za browary na publice. Sarkazm w tej sytuacji nacisk miał położony na gorzkie żale wylewane na forum publicznym z powodu głupoty i pozwolenia na przycięcie się z alkoholem.
Chciałbym zobaczyć jaką Ty nie jesteś pizdeczką i nie dzwonisz na policję jak by Ci np. buchnęli auto lub zrobili włam na chatę
Zgłoś
Avatar
maniek1340 2014-01-20, 17:39 6
Ale mają co niektórzy niezły ból dupy. Policja pilnuje przestrzegania prawa. Pretensje o to że momentami jest idiotyczne składać do tej bandy idiotów na wiejską. Wszyscy wiedzą ze picie w miejscu publicznym jest karalne, więc robi się to na własne ryzyko i nikt nie powinien być zaskoczony mandatem. Sam ze znajomymi często pije w plenerze i nigdy nie dostałem mandatu, chociaż zdarzało się że podchodziła do nas policja. W większości przypadków wystarczy kulturalne zachowanie w trakcie spożycia i ewentualnie rozmowy z policją.
Zgłoś
Avatar
paolo001 2014-01-20, 17:39
Dałbym Ci piwo, ale znowu je wypijesz nie tam gdzie trzeba...
Zgłoś
Avatar
m................v 2014-01-20, 17:49 1
Jesteßcie debilami ?

czy ßlepi ?

nie wiecie æe spozycie pisze sie przez z z kropka a nie rz tempe lemingi slepe ?

komputer wam wypalil galy tempe chuje bo nie wiecie o co chodzi w temacie
Zgłoś
Avatar
Kiciok 2014-01-20, 17:58 1
Bongman jest nieźle ograniczony umysłowo, skoro pisze, że ludzie pracujący w policji potrafią tylko gwałcić, a potem daje link do sytuacji sprzed 10lat...

Idąc tokiem myślenia bongmana, wszyscy ludzie to mordercy. No kretyn po prostu.

Ta, czekam na warna
Zgłoś
Avatar
j................3 2014-01-20, 18:00
A alkoHol przez samo H.
Zgłoś
Avatar
Joseph_Fritzl 2014-01-20, 18:01
gwindak napisał/a:



Sam się ośmieszyłeś koleżko. Mandat jest od Policjantów nie od Strażników Miejskich. Aha mistrzu ortografii skróty własne piszemy oddzielając kropkami. S.M. a nie SM.



Wykorzystałem tą sytuację aby pojechać po S.M. (lepiej?) a na początku, mówiąc nawiasem oznajmiłem, że nie jestem mistrzem ortografii, ale napisać alkoCHol nigdy mi się nie zdarzyło. Nie przepadam za strażą miejską a co do policji i tego mandatu, fakt, nie można spożywać alkoholu w miejscu publicznym ale po stokroć bardziej przeszkadza mi więzienie i utrzymywanie tych skurwysynów za pieniądze obywateli, również gorsze jest ciągniecie zasiłków przez nierobów ALE O PIWO trzeba się przypierdolić.

EDIT: ale nie o to chodzi. Ten co nigdy nie pił piwa w miejscu publicznym niech pierwszy rzuci kamień
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie