18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Szop lubiący adrenalinę. - teraz popularne
Avatar
rockface123 2011-11-10, 15:45 5
awwwwwwwwaaahaha ,,fucking shoot me" dobrze mu tak piwko leci %
Zgłoś
Avatar
solteck 2011-11-10, 17:49 5
szkoda, że nie w pysk
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2011-11-10, 17:52 1
Ale mu bąka strzelił
Zgłoś
Avatar
Sadomasoo 2011-11-10, 18:18
Na chuj oni tak długo czekali z tym strzałem?
Zgłoś
Avatar
bebe_nuss 2011-11-10, 18:28
dostał po gołej stupce w japonkach i się zesrał z bólu
Zgłoś
Avatar
MarGunio 2011-11-10, 19:36 2
Komentarz mojej babci bo oglądała Stojąc obok i pyta co to jest ,a ja na to w hameryce pewnie coć .

Tekst babci na Koniec = To już zaczeli do murzynów strzelać ? w końcu ! WFT ? :/
Zgłoś
Avatar
M................� 2011-11-10, 20:23 4
Prawda taka że pies strzelił z gumiaka do swojego Pana

do pana PODATNIKA ręki karmiącej (jaką kolwiek ideę by nie głosił)

z jakiej k..wa okazji - bo nagrywał? jakby mi mój burek taką akcję odp..olił byłby zastrzyk albo conajmniej szlaban na gary na miesiąc

JP na 100 % (jeśli jest taka)
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2011-11-10, 21:01 4
Chyba jesteście pojebani, to jest kurwa policja taka jak nasza. Zatrudniają tam chamów i debili, bo nikt inni nie chce pracować tam za takie psie pieniądze. I są efekty - przekraczanie uprawnień gdzie tylko się da. Od kiedy to kurwa nie można nagrywać na ulicy psa? Nie rzucał kamieniami, nie posuwał ośmiolatka w ciemnej bramie tylko kurwa nagrywał.
Zgłoś
Avatar
Kelin 2011-11-10, 21:07
Tak, oberwanie z gumowego pocisku to przestępstwo...
Zgłoś
Avatar
macko3339 2011-11-10, 23:28
Widać że na psiarnie idą pracować w dużej mierze frajerzy którzy w szkole byli gnębieni i muszą odreagować, a najgorsze to że takim bęcwałom w mundurze nic nie możesz zrobić jebniesz takiego kamieniem to o sankach możesz pomarzyć bo niby jest na służbie i jest nie tykalny a ciebie może spałować czy ki chuj w razie czego się wykręci że stawiałeś opór bo nikt tego nie udowodni chodź ten gościu ma konkret dowód że nic nie zrobił a został potraktowany jak agresor. Chodź i tak się wykręcą gatkom że stres służbowy czy innym gównem to tak jak by usprawiedliwić lekarza że amputował złą nogę bo się pomylił bo to jego taki pierwszy samodzielny zabieg. HWDP, JP dla wszystkich psów z charakteru
bo pies to charakter jak na tym filmiku a policjant to zwód jak że nie wdzięczny w dzisiejszy czas kiedy 95% na służbie to debile to się nie ma co dziwić.
A co do tych waszych dziwnych postów że dobrze mu tak itp. to powiem tyle wyjdźcie z domu bo dla wielu chyba monitor jest jedynym oknem na świat i wasze poglądy sprowadzają się do chuj wie czego.
Zgłoś
Avatar
erpi 2011-11-11, 2:55 1
Cos mi sie wydaje ze otruje jednak mojego psa aby uniknac takich nie spodzianek
Zgłoś
Avatar
Kamyk5011 2011-11-12, 0:46
@macko3339 tak, jak w psiarnie cegłami rzucają to okej wszystko jest. Jak pies strzeli gumową kulką to ojejku.
Tak naprawde to frajerami są Ci co podskakują do Policji. Sami szukają zaczepki więc niech się nie dziwią, że potem mają wpierdol za cwaniakowanie. Bądź mężczyzną i przyjmyj z honorem kulke w dupsko. Skoro jesteś mocny w ataku razem z tłumem bądź mocny obrywając również za tłum.
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2011-11-17, 9:59
ale z drugiej strony każdy cwaniak typu MarcinJeż gdyby był nagrywany przez obcą osobę na mieście też by chyba zareagował? nie czył byś się inaczej?
Zgłoś