18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
edek_kotek 2021-06-30, 13:27 8
PONY mógł użyć kopytka
Zgłoś
Avatar
swampman 2021-06-30, 14:14 4
gosc bedzie mial tak przejebane na gettcie ze pobily go pedaly....
w sumie to bardziej za to jaki "cios" wyprowadzil
Zgłoś
Avatar
joeblacktwo 2021-06-30, 14:18
Jak to mówią chłop ze wsi wyjdzie a wieś z chłopa nigdy, czarna natura zwyciężyła i atak stadny zastosowany
Zgłoś
Avatar
NiemiecWaszPan 2021-06-30, 14:58 4
Jebać czarnuchów.
Zgłoś
Avatar
Henboh 2021-06-30, 14:59 1
Aż mi się szkoda powietrza zrobiło, tyle ciosów wyłapać
Zgłoś
Avatar
silesian171 2021-06-30, 15:27
Widać kto u nich w domu sprząta i gotuje.
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2021-06-30, 16:02 1
Zagraniczne geje ćwiczą, żeby zachować tężyznę fizyczną i w razie czego zajebać gonga sapiącemu do nich czarnuchowi. I ja to szanuję.

A te nasze rodzime, polskie cioty? Założyły homokomando, żeby móc uciec, a w razie czego się bronić. Przyszło co do czego, to nie uciekli i obskoczyli wpierdziel. Mówili potem, że na ich bodajże piątkę napastników było 20. Potem okazało się, że było ich jednak... 4. I właśnie dlatego tutaj homosie nie mają siły przebicia. Bo najbardziej rozwrzeszczane jednostki są spowolnione, słabowite i kłamliwe. Najgorsze cechy polactwa objawiają się w nich jak w kalejdoskopie.
Zgłoś
Avatar
X................3 2021-06-30, 17:03 20
pytolsky napisał/a:

Zagraniczne geje ćwiczą, żeby zachować tężyznę fizyczną i w razie czego zajebać gonga sapiącemu do nich czarnuchowi. I ja to szanuję.
A te nasze rodzime, polskie cioty? Założyły homokomando, żeby móc uciec, a w razie czego się bronić. Przyszło co do czego, to nie uciekli i obskoczyli wpierdziel. Mówili potem, że na ich bodajże piątkę napastników było 20. Potem okazało się, że było ich jednak... 4. I właśnie dlatego tutaj homosie nie mają siły przebicia. Bo najbardziej rozwrzeszczane jednostki są spowolnione, słabowite i kłamliwe. Najgorsze cechy polactwa objawiają się w nich jak w kalejdoskopie.



co ty za projekcje sobie tworzysz? co ty pierdolisz?
Zgłoś
Avatar
Elpolaco 2021-06-30, 17:06 2
Który to gej ? Bo wszyscy tacy dziwni trochę
Zgłoś
Avatar
Suspens 2021-06-30, 17:10 1
j.w. chyba tutaj obydwie strony konlfiktu są tęczowe XD
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2021-06-30, 18:27
NiemiecWaszPan napisał/a:

Jebać czarnuchów.



Ty jebany zoofilu.
Zgłoś
Avatar
A................r 2021-06-30, 18:32
ciekawe czy pony ma dobrze wyrobiony otwór już
Zgłoś
Avatar
_................_ 2021-06-30, 19:38 5
NiemiecWaszPan napisał/a:

Jebać czarnuchów.



Dziwnie to wygląda, kiedy pod filmikiem z czarnymi gejami, ktoś pisze że chciałby ich jebać

pytolsky napisał/a:

Zagraniczne geje ćwiczą, żeby zachować tężyznę fizyczną i w razie czego zajebać gonga sapiącemu do nich czarnuchowi. I ja to szanuję.
A te nasze rodzime, polskie cioty? Założyły homokomando...



Mnie bardziej ciekawi, skąd masz takie wtyki w wewnętrzny świat gejów i gejowskiego podziemia walczącego. Posiadasz podejrzanie dużo informacji i robi się już ciepło.
Zgłoś
Avatar
Kutasiarz 2021-06-30, 20:20
Śmieszne to. I ta sterta bananów na koniec
Zgłoś