18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Extraordinary_Gentleman 2014-12-17, 12:17
Nie czytał w liceum to teraz nadrabia.
Zgłoś
Avatar
Magicalan 2014-12-17, 12:17 1
frezarkacnc napisał/a:

Nawiązując do tematu :

Nadchodzą święta więc szukam jakichś drobnych prezentów dla rodziny i chodzę trochę po galeriach handlowych w poszukiwaniu czegoś spoko. Dzisiaj po zajęciach wszedłem na chwilę do sephory i oglądałem jakieś zestawy, perfumy itp. Trochę się wkurwiłem bo byłem ubrany w sportową kurtkę i miałem plecak, a ochroniarz dosłownie stał nade mną i patrzył mi na ręce jakbym był kurwa przestępcą. Następnym razem założę kurwa garnitur to może dadzą spokojnie pooglądać.



Wtedy też chujowo. Ostatnio poszedłem po paru spotkaniach służbowych w marynarce i koszuli właśnie do jakiejś drogerii i jak mnie babki z drogerii obskoczyły i zaczęły montować zestawy za 500zł i wyżej to mi się odechciało tam wchodzić schludnie ubranym
Zgłoś
Avatar
lansnaskary 2014-12-17, 12:18
chuj że szybciej oceniany będzie ktoś kto wygląda jak ten po lewej. wyglądam tak samo, wiem co mówię
Zgłoś
Avatar
jarobtm 2014-12-17, 12:21
A ja myślałem, że ten długowłosy będzie jakiś napakowany i pogoni szalikowca
Zgłoś
Avatar
T................m 2014-12-17, 12:21
frezarkacnc napisał/a:

Nawiązując do tematu :

Nadchodzą święta więc szukam jakichś drobnych prezentów dla rodziny i chodzę trochę po galeriach handlowych w poszukiwaniu czegoś spoko. Dzisiaj po zajęciach wszedłem na chwilę do sephory i oglądałem jakieś zestawy, perfumy itp. Trochę się wkurwiłem bo byłem ubrany w sportową kurtkę i miałem plecak, a ochroniarz dosłownie stał nade mną i patrzył mi na ręce jakbym był kurwa przestępcą. Następnym razem założę kurwa garnitur to może dadzą spokojnie pooglądać.



Najlepsze jest to, ze kazdy w miare inteligentny zlodziej od dawna to wykorzystuje. Wszyscy pilnuja mlodych dresikow a ten mily pan w garniturze wynosi w tym samym czasie pol sklepu.
Podobnie jest z kieszonkowcami.
Wszyscy pilnuja sie przed cyganami, dresami, arabami a zdecydowana wiekszosc kieszonkowcow wyglada jak turysci lub normalni szarzy ludzie. Na wlasne oczy widzialem jak facet ubrany jakby byl jakims biznesmenem zajebal starej jedzy portfel.
Zgłoś
Avatar
defcon1 2014-12-17, 12:29 2
Lepszy byłby efekt jakby ten z długimi włosami był za Cracovią i mu dojebał
Zgłoś
Avatar
Promek 2014-12-17, 13:38 2
o ja pierdole co to za syf na glownej?
Zgłoś
Avatar
damianek222 2014-12-17, 14:51
Udaje, że czyta
Zgłoś
Avatar
k................z 2014-12-17, 15:44
paskudny grubas
Zgłoś
Avatar
e................a 2014-12-18, 1:07
ToJeAmelinium napisał/a:



Najlepsze jest to, ze kazdy w miare inteligentny zlodziej od dawna to wykorzystuje. Wszyscy pilnuja mlodych dresikow a ten mily pan w garniturze wynosi w tym samym czasie pol sklepu.
Podobnie jest z kieszonkowcami.
Wszyscy pilnuja sie przed cyganami, dresami, arabami a zdecydowana wiekszosc kieszonkowcow wyglada jak turysci lub normalni szarzy ludzie. Na wlasne oczy widzialem jak facet ubrany jakby byl jakims biznesmenem zajebal starej jedzy portfel.



To prawda. Jak dorabiałem sobie w takiej dużej, sieciowej księgarni to fakt, jakiś dres wyniósł sobie gier planszowych i puzzli na 200 zł jak gdyby nigdy nic ale starszy facet w gajerze i płaszczu też zwinął 3 książki dla zasady.
Zgłoś