18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
🔥 Kibic kopie ukraińca - teraz popularne
🔥 Nowe sposoby na napastników.... - teraz popularne
Avatar
Quassar 2024-07-30, 10:03 1
Kurwa tam to człowiek boi sie własnego ciena albo akceptuje fakt że każdy dzień może być twoim ostatnim - taki mamy klimat (Brasil )

Zgłoś
Avatar
bercisko 2024-07-30, 10:11 4
Ponieważ nie płacił za prochy i nie odbierał monitów, teraz zostawili mu avizo. W klacie
Zgłoś
Avatar
CriSStopher 2024-07-30, 10:33 1
Przesyłka dostarczona.
Zgłoś
Avatar
Pedator 2024-07-30, 10:49 1
Z jednej strony przykre jest że Brazylia kiedyś była raczej normalnym krajem gdzie lidziom żyło się dobrze jak na tamtejsze warunki. Z drugiej jak widzi się jaki tam zrobił się rozpiździel gorzej jak na dzikim zachodzie to fajnie bo jest w chuj materiału na sadola .
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-30, 22:51 1
Dlatego nigdy nie wpuściłem pracownika TVP, leszczy od Spisu Powszechnego, pracownika Poczty Polskiej, kominiqrza, ani Policjanta. To znaczy bez nakazu, bo z nakazem to musiałem.
Zgłoś
Avatar
Quassar 2024-07-31, 11:26
smc napisał/a:

Dlatego nigdy nie wpuściłem pracownika TVP, leszczy od Spisu Powszechnego, pracownika Poczty Polskiej, kominiqrza, ani Policjanta. To znaczy bez nakazu, bo z nakazem to musiałem.



Warto też sobie samemu robić razem z nim swoją kopie zdjęcia telefonem bo wykop jest zalany wpisami jak tauron albo wodociągi źle wpisują zużycie prądu/wody i masz zawyżone rachunki prądu ....
Nikomu nie można ufać trzba robić wszystko za wszystkich we wszystkim samemu być doinformowanym bo zawsze znajdzie sie jebana męta co będzie chciała cie wydymać...
Zgłoś