18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
camel87 2012-04-26, 19:29 3
Kiedyś nad morzem w jednej knajpie zauważyłem, że były kary pieniężne za gwizdanie i pstrykanie na barmana lub kelnera/kelnerkę- tak powinno być w każdej knajpie, by mendy, chamy i prostaki zostali pod biedronką z tanim piwem w ręku!
Zgłoś
Avatar
~Blackhunter 2012-04-26, 19:34
4.2. Każde zdjęcie lub materiał wideo powinno być poprzedzone tekstem, opisującym jego zawartość.
Zgłoś
Avatar
camel87 2012-04-26, 19:36
Donald Tusk napisał/a:

4.2. Każde zdjęcie lub materiał wideo powinno być poprzedzone tekstem, opisującym jego zawartość.



Każdy Donald tak się czepia i wymądrza?
Qrwa jak bym wiadomości oglądał
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2012-04-26, 20:31
@up

Donal Tusk już tak ma
Wyżej dupsko ma niż sra
Zgłoś
Avatar
Boingu 2012-04-26, 20:34
Donald Tusk mózgu w dupie szuka. Standardowo.
Zgłoś
Avatar
~Blackhunter 2012-04-26, 20:49
Nie spinajcie się tak bo Wam żyłka pierdząca pęknie.
Zgłoś
Avatar
BMWswap 2012-04-26, 22:29
Mr.Drwalu napisał/a:

@up

Donal Tusk już tak ma
Wyżej dupsko ma niż sra



wyżej sra niż dupę ma jakby nie było, jebac wszystkich donaldów tusków
Zgłoś
Avatar
garbusak 2012-04-26, 22:55
Kelner kurwa za grosz wychowania...
Zgłoś
Avatar
B................r 2012-04-26, 23:14
BMWswap napisał/a:

wyżej sra niż dupę ma jakby nie było, jebac wszystkich donaldów tusków



Z dwóch złych bardziej jednak mam wyjebane na Kaczyńskiego.
Zgłoś
Avatar
decode21 2012-04-26, 23:19 1
Wybrał prace służącego to niech znosi kaprysy "szlachty", za to dostaje kasę.

"Kelnerstwo to jednak nikczemne zajęcie, trzeba być ciotą żeby to lubić" taki cytat z filmu mi się przypomniał. Teraz kelnerzy napinać żyłki w dupie.
Zgłoś
Avatar
Zjuq 2012-04-27, 1:00
decode21 napisał/a:

Wybrał prace służącego to niech znosi kaprysy "szlachty", za to dostaje kasę.

"Kelnerstwo to jednak nikczemne zajęcie, trzeba być ciotą żeby to lubić" taki cytat z filmu mi się przypomniał. Teraz kelnerzy napinać żyłki w dupie.


E tam od razu ciotą, trzeba tylko lubić być poniżanym
Zgłoś
Avatar
sliqe 2012-04-27, 5:54 3
Jest cała seria filmików z tym barmanem , i jego znajomymi. Youtube.com -> Bartender hates you seazon 1 and 2 youtube.com/user/0generationawesome0
Do tego w miare nowe Guy Walks Into a bar. - > youtube.com/user/GuyWalksIntoBar .

Polecam wszystkie obejrzeć, te drugie z Guy Walks into a bar jest bardziej przedstawianie żartów w wykonaniu klientów/barmana. Natomiast bartender hates you to nic innego jak pokazanie jak się nie powinno zachowywać przy barze , taka mała encyklopedia kretyńskich i aroganckich klientów. Dodam tylko , że to co ukazane jest w odcinkach od generationawesome sprawdza się w 100%. Pracując 2 lata za barem doświadczyłem na własnej skórze takich klientów , minus tego natomiast jest taki że nie wolno robić nam takich rzeczy jak on przedstawił :[ Pokazane jest to co by każdy barman chciał zrobić w takiej sytuacji ;]

Ps. Bądźcie mili dla tych co was obsługują zza baru , a i was spotka nagroda
Zgłoś
Avatar
Tomikchomik1 2012-04-27, 12:22
To jest na faktach. Skończyłem gastronoma, i takie rzeczy się dzieją, że radze wam po przyjściu do baru/restauracji być miłym..Wsadzanie różnych częsci ciała w jedzenie, spluwanie, mięso z hamburgera w gacie z przodu/tyłu. Gdy klient wstawiony, zamiast wódki woda (osoba pijana i tak nie kapnie się że to nie wódka, a kasa leci) W nawet najporządniejszych restauracjach się tak robi, jak klient cham.
Zgłoś