18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Nie porzucaj przyjaciela !
Godomogo • 2013-08-10, 22:08
Witam , napotkałem w necie filmik , nie powiem mało sadystyczny , ale porusza uczucia .

Tak wiem krew, cierpienie itp Hard <3 . Ale od czasu do czasu trzeba sie odchamić sadole .



Co jak co ale psy lubie , sam mam (Owczarka Niem. ) I sku**iela który katuje takie zwierze z chęcie bym zaje** i wrzucił na harda.
Zgłoś
Avatar
Sfash 2013-08-11, 15:26
Co jak co, ale widać profesjonalne podejście do łapania tych psów... Zamiast wystawić michę z żarciem, albo zwabić jakimś innym smakołykiem to gonią je samochodami, biegają z jakimś parkanem, drą japy... ręce opadają.
Zgłoś
Avatar
fine666 2013-08-11, 15:27 4
Cytat:

No co ty myślałem ze kwejk .. Wrzuciłem to bo jako ponad 2 letniego użytkownika sadola mało co juz mnie rusza , ale jezeli chodzi o psy to to jest moj slaby punkt . A po za tym jezeli ogladam cos to tez nalezy cos wrzucic dla innych . Najlepiej hejtować tak jak Ty . Wrzuć cos w koncu a nie dupc.



Rozpierdalacie mnie ludzie, jakie wy macie dobre serduszka jak widząc pieska rozczulacie się. Naprawdę dobrymi jesteście ludźmi...

Mój słaby punkt to Leniwce, nawet są na wyginięciu...też mam je kurwa wrzucać na sadistica?
Zgłoś
Avatar
ppx 2013-08-11, 15:40
Jak ktos chce to pelne odcinki sa na youtubie na koncie eldad75.
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2013-08-11, 15:41
oJOjoj :* :* :* aLE ŚłiTaśne piESSSecZki <3 <3 TESzSz loFFciam sFiErz0ntkA CMOK CMOK :****

A nie przepraszam, pomyliłem portale.
Zgłoś
Avatar
szefwszystkichszefow 2013-08-11, 15:42
apropos filmu od Earl Greya
jakim trzeba byc zwyrolem, zeby zywego psa orkorowac? ja wiem, ze oni te psy jedza, ale nawet kurwa w obsranej albanii najpierw sie zabija zwierzeta, a potem je.
Zgłoś
Avatar
amaru2137 2013-08-11, 15:45 2
Kurwa! No trzymajcie mnie, bo wyjdę z siebie i stanę obok. Na co dzień jak wiadomo miliony ludzi ginie z głodu, na wojnach, czy chociażby zajebanych przez przypadkowego pojeba na ulicy. A ci się tutaj rozpłakują nad psami, pokażcie coś o przemocy w rodzinie, o głodzie, wojnach, totalitarnych państwach gdzie ludzi jak zwierzęta traktują. A tutaj kurwa psiaka uratuj! No lecę jak w to miejsce można kilka głodnych osób nakarmić, chociażby nawet tym psem. Więc chuj w dupę za przeproszeniem tej całej nagonce na ratowanie śierściuchów, a plus dla problemów naprawdę ważnych.
Zgłoś
Avatar
jarzembina 2013-08-11, 15:49 4
Kurwa, jakbym chciał oglądać pieski, kotki i inne słodkie chuje-muje, to wszedłbym na dowolną stronę poza tą. I wkurwia mnie, że codziennie trafia tu jakiś filmik "w ramach odchamienia sadoli" i "bo sadole też mają serce i uczucia" - i co kurwa z tego, na tą stronę wchodzi się z innych przyczyn. Jakbym się chciał odchamiać, to wszedłbym na jakąkolwiek inną stronę, a od sadistica oczekuję krwi, śmierci, pourywanych kończyn, wypadków z rosji i pojazdu po ciapatych, a nie jebanych piesków, kotków i wzruszających filmików.
Zgłoś
Avatar
damianek222 2013-08-11, 16:07
Dobra nie spinajcie tak, bo nikt nie karze wam tego oglądać chyba... A wyżalić to możecie się księdzu przy najbliższej spowiedzi.
Zgłoś
Avatar
majkel_admwz 2013-08-11, 16:08
ludzi mi nie szkoda, ale jak widzę, żę coś się dzieje zwierzętom to serce mi się kraja, jest to chyba ostatnia rzecz która mnie jeszcze rusza...

@Trzyzet Spierdalaj!
@ Schabik święta prawda niestety
Zgłoś
Avatar
wojtek95do 2013-08-11, 16:10 1
Powinna powstac akcja społeczna "Skurwiele na Harda". Np. przejeżdżamy jakiegoś skurwiela walcem, robimy fotkę i wrzucamy na Harda. Co wy na to?
Zgłoś
Avatar
imbryg 2013-08-11, 16:14
wciąż mówie "to są jebane smierdzące zwierzęta!" rozumiem kurwa, trzeba je szanować, nie męczyć, ale to są wciąż jebane zwierzęta! jesteś jebanym hipokrytą... chcesz zakatować człowieka, bo zakatował psa... no kurwa mać.
Zgłoś
Avatar
Roozek 2013-08-11, 16:18
Załóżcie własne kółko o biednych pieskach i kociakach tam możecie sobie robić tego typu zjebane posty. Spierdalać z litością.
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-08-11, 16:36
wolałbym żeby te pieski biegały na wolności niż oglądały świat zza krat
tyle
Zgłoś
Avatar
Nizzur 2013-08-11, 16:36
Jak się nie podoba to wypierdalać na harda.
Zgłoś
Avatar
Arana 2013-08-11, 16:44
Trzyzet napisał/a:

To jest sadistic nie kwejk, Spierdalaj!

29go miałem urodziny, więc marzę o zasłużonym prezencie od moderacji



ale jak wrzucają film o znęcaniu się nad bachorami to sadistic pasuje? wtedy to od razu, bronienie bachorów, pisanie jacy to wyrodni rodzice... A może Twój komentarz to taka poza, żeby dostać więcej piw?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie