18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
PERKUN 2020-12-15, 0:14 5
Coś pięknego!!!
Zgłoś
Avatar
Kutasiarz 2020-12-15, 5:58 1
To teraz ja jestem sprite a wy jesteście pragnienie.
Zgłoś
Avatar
Gamonn1 2020-12-15, 10:20 8
Społeczeństwo było by o wiele lepsze gdyby karę na przestępcach mogły by wykonywać same ofiary nawet na miejscu nieudanego miejsca przestępstwa, tak jak w tym filmiku. Chciałeś ukraść samochód? Kierowca cię rozjechał. Wszedłeś na prywatną posesję z zamiarem rabunku? Właściciel siekierą odrąbał tobie dłoń. Dokonałeś gwałtu? Jądra i penis ucięte sekatorem przez rodzinę rządną zemsty. I raz do roku noc oczyszczenia. Ludzie byli by dla siebie o wiele przyjaźniejsi wiedząc jakie natychmiastowe konsekwencje ich mogą czekać lub późniejsze w wspomnianej nocy oczyszczenia.
Zgłoś
Avatar
z................e 2020-12-15, 15:00
Gamonn1 napisał/a:

Społeczeństwo było by o wiele lepsze gdyby karę na przestępcach mogły by wykonywać same ofiary nawet na miejscu nieudanego miejsca przestępstwa, tak jak w tym filmiku. Chciałeś ukraść samochód? Kierowca cię rozjechał. Wszedłeś na prywatną posesję z zamiarem rabunku? Właściciel siekierą odrąbał tobie dłoń. Dokonałeś gwałtu? Jądra i penis ucięte sekatorem przez rodzinę rządną zemsty. I raz do roku noc oczyszczenia. Ludzie byli by dla siebie o wiele przyjaźniejsi wiedząc jakie natychmiastowe konsekwencje ich mogą czekać lub późniejsze w wspomnianej nocy oczyszczenia.



tylko wiesz, to tak jakbym zajebał kogoś i powiedział w sądzie ze to był pedofil bo mi się po alko wyspowiadał, udowodnij to teraz ...
Zgłoś
Avatar
DarioLee 2020-12-15, 16:43
szkoda ze ich nie pozabijał tym autem ..
Zgłoś
Avatar
Czerstwy 2020-12-15, 19:34
Świetna akcja, tylko ten niedosyt, że nie zdechli
Zgłoś