18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
baronturbina 2024-10-03, 18:40 2
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Jak ktoś chce się zabić, to przeważnie nie ma oszczędności...


A bzdury piszesz. Tyle i aż tyle.
Zgłoś
Avatar
Paprotek 2024-10-03, 18:42 4
Brakuje " Zrób jakieś salto czy coś"
Zgłoś
Avatar
Rav9292 2024-10-03, 20:28 2
Ja wiem jedno, jak sie zajebie a bedzie to niebawem to napewno bedzie z hukiem, postaram sie aby byl dobry material na harda
Zgłoś
Avatar
Snajkers 2024-10-03, 20:31 2
Cyk i problem samobójstw rozwiązany. Przynajmniej tych na mostach

Ups.. nie ?? Oj...
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-10-03, 20:31 6
Kali111 napisał/a:

Wiem wiem że sadistic ale to akurat może smieszyc jedynie niedorozwiniętych nastolatków.


Mnie wcale nie śmieszy. Od dawna twierdzę, że samobójcom nie należy przeszkadzać i jestem w tej kwestii śmiertelnie poważny. W ten sposób społeczeństwo samo się oczyszcza i staje się zdrowsze psychicznie.
I jeszcze dochodzą całkiem przemyślane samobójstwa z powodu śmiertelnej choroby. Człowiek zdrowy psychicznie, któremu zdiagonozowano np. raka przewodu pokarmowego nie chce się męczyć i słusznie woli ze sobą skończyć zanim zacznie rzygać gównem. Sam bym to rozważył w tej sytuacji.
Więc odpierdolmy się od samobójców, niech robią co chcą. Uszanujmy ich wolę.
Zgłoś
Avatar
Xevik20 2024-10-03, 20:45 1
Psilocke napisał/a:

Osobiście nie rozumiem takiego bronienia przed samobójami.
Umrzeć mogę codziennie.
Wpierdolę się pod autobus albo zawału dostanę.
Czym to się różni od tego że jebnę z mostu?
Jak dla mnie jedyną różnicą jest losowość lub świadomy wybór gdzie i kiedy.
Z innej strony samobóje najczęściej walą ludzie, którzy nie potrafią znaleźć rozwiązania problemów albo uważają, że to co ich spotkało jest najgorsze na świecie.
Jeśli czyjaś psychika nie jest w stanie sobie z tym poradzić to po co go trzymać na siłę?
Jak dla mnie to każdy powinien mieć możliwość zdecydować czy chce żyć czy jednak jebnąć samobója.


Podpisuje się pod tym, a najlepszy jest fakt, że takim gadaniem prędzej komuś pomożesz niż inni idioci. Nie ma chyba nic gorszego straszyć grzechem, pierdolić, jakie to życie jest ciężkie lub że inni mają gorzej. Wiem po sobie, dlatego teraz jak ktoś by przyszedł w dołku, to mniej więcej wiem jak z takim gadać. Czasami nawet lepiej jest obalić flache z jakimś dobrym ziomkiem i się wygadać niż iść do terapeuty, którzy często potrafią zaszkodzić. Nie każdy oczywiście, ale bardzo duża ich część i ludzie wydają grube tysiące, bo nie mogą znaleźć odpowiedniego.

Dopisze, żeby ktoś się nie przypierdolił . Wiem, że alkohol to depresant i może pogorszyć sytuacje, ale akurat do rozmowy z kimś w dołku spisuje się zazwyczaj bardzo dobrze, bo najczęściej działa jak serum prawdy.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-10-03, 22:08
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

te na trytytkach, to jakiś Sadol musiał powiesić

A po co płacić za porządny napis farbą na blasze jak i tak ktoś to zaraz zdejmie? Drukarka + foliowy kondom + trytytka starczy.
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-10-03, 22:12
majeńka napisał/a:

A po co płacić za porządny napis farbą na blasze jak i tak ktoś to zaraz zdejmie? Drukarka + foliowy kondom + trytytka starczy.



To i tak że komuś się chciało. Chuj z kosztami bo to pare złotych ale to trzeba mieć (Drukarka + foliowy kondom + trytytka) albo dać na zlecvenie by ktoś to na mieście zrobił.

Zaangażowany osobnik
Zgłoś
Avatar
Traba 2024-10-03, 22:26 3
Polecam wszystkim EKO zjebom. Najbardziej ekologicznie postąpiła dla planety jak się powiesza. Najlepiej wszyscy na raz wtedy będzie ich można na raz zutylizować za jednym CO2
Zgłoś
Avatar
Machol 2024-10-03, 23:49 2
Może jeszcze "kto nie skacze, ten z policji"? Dużo sebixów rozważyło by taką zachętę.
Zgłoś
Avatar
Kali111 2024-10-04, 5:48 2
TwójCzarnyPan napisał/a:

Mnie wcale nie śmieszy. Od dawna twierdzę, że samobójcom nie należy przeszkadzać i jestem w tej kwestii śmiertelnie poważny. W ten sposób społeczeństwo samo się oczyszcza i staje się zdrowsze psychicznie.
I jeszcze dochodzą całkiem przemyślane samobójstwa z powodu śmiertelnej choroby. Człowiek zdrowy psychicznie, któremu zdiagonozowano np. raka przewodu pokarmowego nie chce się męczyć i słusznie woli ze sobą skończyć zanim zacznie rzygać gównem. Sam bym to rozważył w tej sytuacji.
Więc odpierdolmy się od samobójców, niech robią co chcą. Uszanujmy ich wolę.



Nie chce mi sie wchodzic w dalszą dyspute bo raczej nie zrozumiesz skoro jestes dalej na poziomie " samo oczyszczania sie spoleczenstwa""slabe jednostki sie same eliminuja" . Jest w tym troche racji ale chyba malo wiesz o zyciu skoro Tobie samobojcy to tylko Ci z rakiem albo slaba psychiką. Nie potrafisz pojąć ze to czasami jest chwila zalamania i wystarczy takiemu komus podac reke i on po czasie staje sie silniejszy niz kiedykolwiek. Czasami jednak jest za pozno i ludzie giną w glupi sposob. Sory ale naprawde wydaje mi sie ze malo wiesz o zyciu
Zgłoś
Avatar
abstract667 2024-10-04, 9:28 1
To "nikt nie zapłaci rachunkow" to pewnie jakiś deweloper nowobogackich fajnopolakow wywiesił:V
Zgłoś
Avatar
darnext123 2024-10-04, 13:45
TwójCzarnyPan napisał/a:

Mnie wcale nie śmieszy. Od dawna twierdzę, że samobójcom nie należy przeszkadzać i jestem w tej kwestii śmiertelnie poważny. W ten sposób społeczeństwo samo się oczyszcza i staje się zdrowsze psychicznie.
I jeszcze dochodzą całkiem przemyślane samobójstwa z powodu śmiertelnej choroby. Człowiek zdrowy psychicznie, któremu zdiagonozowano np. raka przewodu pokarmowego nie chce się męczyć i słusznie woli ze sobą skończyć zanim zacznie rzygać gównem. Sam bym to rozważył w tej sytuacji.
Więc odpierdolmy się od samobójców, niech robią co chcą. Uszanujmy ich wolę.



Problemem jest to że wiele osób utrudnia tylko ludziom życie od np pierdolnie pod pociąg skoczy z mostu czy dachu a i tak jest duża szansa że przeżyje i będzie miał tylko gorzej. Czy nie lepiej zabrać różnych kredytów sprzedać w lombardzie to co masz PayPo (płatność odwleczona płaci za ciebie bank a ty zapłacisz za miesiąc). Możesz się pobawić zrobić coś czego nigdy nie mogłeś zrobić bo ryzyko czy pieniądze np wizyta wyspy tropikalnej. A i pierdolnąc się możesz w jakimś cichym miejscu jak np odludne góry i to za pomocą broni czarnoprochpwej więc twoja śmierć będzie bardziej bezpieczna niż skok z mostu itp. Oczywiście nie robić jeśli masz dom czy rodzine itp. Bo wtedy jeśli np twoja rodzina będzie chciała odziedziczyć dom to będą musieli spłacić też twoje długi ale jak nie będziesz miał nic to nikt długu spłacać nie będziesz. Kolejny plus to taki że wyruchasz bank na małą kwotę ale jednak wyruchasz bank a zawsze jest na odwót
Zgłoś
Avatar
saves 2024-10-04, 14:31 2
Tabliczka o rachunkach do zapłacenia jest najbardziej przekonywująca. XD
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-10-04, 18:56 1
Kali111 napisał/a:

Nie potrafisz pojąć ze to czasami jest chwila zalamania i wystarczy takiemu komus podac reke i on po czasie staje sie silniejszy niz kiedykolwiek. Czasami jednak jest za pozno i ludzie giną w glupi sposob. Sory ale naprawde wydaje mi sie ze malo wiesz o zyciu


Jeśli chwila załamania wystarcza komuś żeby się zabić, to niech już lepiej się zabije. Bo kiedyś przyjdzie kolejna.

[ Dodano 2024-10-04, 18:59 ]
darnext123 napisał/a:

Problemem jest to że wiele osób utrudnia tylko ludziom życie od np pierdolnie pod pociąg skoczy z mostu czy dachu a i tak jest duża szansa że przeżyje i będzie miał tylko gorzej.


Dlatego, trzeba ludzi uczyć jak to zrobić szybko, skutecznie i bezproblemowo. A rzucających się pod pociąg i podobnych, utrudniających życie innym, piętnować jako pierdolonych przegrywów żeby zniechęcać potencjalnych naśladowców. Bez litości.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie