18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Jakiś czas temu (a dokładniej 2014-07-13) pojawił się temat naśmiewający się z kibiców Widzewa Byczyna:

sadistic.pl/kibice-widzewa-w-nowym-jorku-vt304872,15.htmcomments

Z perspektywy czasu najzabawniejsze są komentarze do tego tematu:

kevin171 napisał/a:

odpierdol sie od Widzewa pedale!



ulifont napisał/a:

Od Widzewa to ty sie odpierdol



Reveneek napisał/a:

haha żydki jak tam w 4 lidze idzie? ŚMIERĆ ŻEBRACKIEJ KURWIE !! JEBAĆ łks



_naimaD_ napisał/a:

A siejcie sobie tą chujową propagandę kurewki, bo tylko na tyle was stać. My mamy się dobrze i tak pozostanie



kwinto1992 napisał/a:

Pejsata prowokacja... proponuję kibicom eŁKałeSu poczytać o założycielach swojego klubu.

Założyciele Widzewa: Antoni Sawicki, Ludwik Rękowski, Józef Wojtczak, Jan Augustyniak, Wincenty Suski.
Założyciele eŁKałeSu: Hajman, Hirszberg, Szwarc, Taubwurcel, Horocks, Lubawski.

A co do autora postu... każdy wie, że ten Twój marny lech to tak naprawdę Amica Wronki.



grzyb_33 napisał/a:

Taki cwany w internetach jesteś dodajac ten temat? Zazdrościsz tego że w całej Polsce są fanatycy widzewa? Zazdrościsz nam opraw jakie robilismy? Zazdrościsz nam miłości do klubu? Przyjedz do Łodzi i powiedz mi to prosto w twarz lub któremukolwiek widzewiakowi a skończysz pewnie w szpitalu lalusiu ;]

"Bo w mieście Łodzi jest ta drużyna której oddałem serce swe! Sto lat historii duma tradycja, to Łódzki Widzew RTS! I chociaż wielu by chciało naszego końca my nie poddamy się !"



I teraz kilka pytań do autorów komentarzy:
- czy mimo, że przestaliście istnieć, dalej się nie poddacie?
- ŁKS ma się nieźle w 3 lidze a Wy jak tam w A-klasie?
- czy zmienicie nazwę klubu na Byczyna zamiast Łódź?
- czy to prawda, że zamiast stadionu ma u Was powstać parking?
- czy dalej siejecie propagandę o wielkim Widzewie posiadającym kibiców na terenie całej Polski?
- czy to prawda, że robicie z meczu na mecz coraz lepsze oprawy? (podobno Amerykanie mają się na Was wzorować przy organizacji kolejnego SuperBowl, także szacun!)?
- czy to prawda, że na mecze jeździ Was coraz więcej i w dniach Waszych meczy wyjazdowych Łódź pustoszeje? (nawiasem mówiąc w A-klasie na pewno będzie jeszcze lepiej a Widzew będzie jeszcze większy i jeszcze silniejszy!)
- czy to prawda, że czerwony kolor i nazwa Robotnicze Towarzystwo Sportowe nawiązuje do komunistycznego nurtu politycznego?
- jak to jest przyjaźnić się z Rosjanami? Może tam się przeniesiecie? Widzew Moskwa - to dopiero byłby pomysł!

Pozdrawiam!

P.S.
W dupie mam, że kogoś nie interesuje piłka nożna. Poza tym, jak na sadola przystało, chodzi tu o pewną uszczypliwość a nie o jej powód
Zgłoś
Avatar
Policeman 2015-07-09, 13:57
Obojętnie od tego gdzie kto mieszka i komu kibicuje powinna istnieć jakaś brać kibicowska ponad podziałami. Macie KURWA te same hobby, zainteresowania, ten sam styl życia i kochacie piłkę.

Tak samo było z Legią i Polonią. Polonia trafiła w łapy jakiegoś oszusta, który ją zniszczył finansowo, miasto się wypięło, bo wolało inwestować w Legię. Co zrobili kibicie Legii? Cieszyli się, kpili i bili brawo za to, że ich "wróg" przestał istnieć. Serio? A potem karty się odwrócą i nagle Legię ktoś załatwi. Pamiętacie jak wołaliście do wszystkich grup kibiców w Polsce jak was niby załatwili z tą sprawą z Celticiem? I co niby, teraz ma być ta brać?

Wisła z Cracovią - ci to w ogóle tną się nożami i strzelają do siebie. Oczywiście wiem, że to po części wojna gangów dilujących, ale ludzie przejęli tę tematykę jako wojna kibiców i tłuką się przypadkowi goście, nie ustawkowicze. Kończy się tym, że jacyś niewidomi dostają oklep, a w rewanżu obrywają jakieś dzieciaki z ligi szkolnej.

I teraz to z ŁKS vs Widzew, kolejny kwiatek, zamiast zebrać się i walczyć o swoje drużyny, to jedziecie po sobie. Widzew stracił prawie wszystko - ŁKS się śmieje, niedługo ŁKS straci wszystko, Widzew będzie pękał ze śmiechu.

To jest tak idealnie ukazujące Polskę w pomniejszeniu, że smutno mi się robi, nawet nie interesuje się piłką. Jestem pewien, że tylko u nas jest takie piekiełko wzajemnej nienawiści. Razem kibice mogliby robić wielkie akcje. Nie mówię o miłości, ale o sytuacjach wyjątkowych. Jak zamykają kibiców za bandyterkę w Holandii, złożyć się na prawników, którzy wyciągają podobnych typów z Anglii, Turcji czy Rumunii jak ci jadą gdzieś na mecze Pucharowe [także do Polski] i robią DOKŁADNIE to samo. Ale po co, nie? Lepiej cieszyć się z czyjegoś nieszczęścia, a potem dziwić się, że inni cieszą się z waszego.
Zgłoś
Avatar
bosslolkowy 2015-07-09, 14:12 1
Zawsze się cieszyliśmy jak widzew przegrywał derby albo spadali ligę niżej, ale prawda jest taka, że sezon bez derbów, sezon bez rywala to chuja nie sezon.

Więc uszczypliwe się cieszę, że kolegom zza miedzy jest ciężej.
Za to na serio mi smutno, że oba Łódzkie kluby grają w chujowych ligach, ich kondycja finansowa jest chujowa i wszystko w ogóle w Łódzkiej piłce leży i kwiczy. Ciekaw jestem kiedy znowu pojadę na Ekstraklasowe derby z pełnymi trybunami.

Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
memphis60raines 2015-07-09, 14:21
bosslolkowy napisał/a:

Zawsze się cieszyliśmy jak widzew przegrywał derby albo spadali ligę niżej, ale prawda jest taka, że sezon bez derbów, sezon bez rywala to chuja nie sezon.

Więc uszczypliwe się cieszę, że kolegom zza miedzy jest ciężej.
Za to na serio mi smutno, że oba Łódzkie kluby grają w chujowych ligach, ich kondycja finansowa jest chujowa i wszystko w ogóle w Łódzkiej piłce leży i kwiczy. Ciekaw jestem kiedy znowu pojadę na Ekstraklasowe derby z pełnymi trybunami.

Pozdrawiam.



Szczerze mówiąc zgadzam się z Tobą ale nie mów nikomu
Zgłoś
Avatar
lapps 2015-07-09, 15:06 1
co do tamtego poprzedniego tematu, to jakby nie patrzec LKS jest chyba jedynym klubem zydowskim w Polsce, wiec troche nie trafione
Zgłoś
Avatar
D................7 2015-07-09, 15:18
A kogo to kurwa obchodzi..?
Zgłoś
Avatar
slig01 2015-07-09, 15:23 2
Proponuję zajmijcie się lepiej nauką głupie szczyle bo za parę lat waszą pracą będzie jazda taczką u niemca na budowie a rozrywką wino w kartonie. Pierdolicie coś od rzeczy o oddawaniu serca i innych bzdetach. Wszystkie wasze "kluby" to zbieranina pseudosportowców o jednakowym poziomie Wólki Wypizdów a wy jesteście nie kibice tylko banda durnych łysych dresów.
Zgłoś
Avatar
ulifont 2015-07-09, 15:32
Wziął autor debil obraził, nic nie wniósł, nawet zacytował moje słowa, które były zwykłym żartem i myśli, że jest fajny.
Zgłoś
Avatar
hardowski 2015-07-09, 15:51
A kogo w ogóle kurwa jakaś Łódź obchodzi, a zwłaszcza jakieś wasze obsrane 8-ligowe klubiki? Pierdolone gruzowisko w centrum Polski, tyle.
Zgłoś
Avatar
memphis60raines 2015-07-09, 16:02
slig01 napisał/a:

Proponuję zajmijcie się lepiej nauką głupie szczyle bo za parę lat waszą pracą będzie jazda taczką u niemca na budowie a rozrywką wino w kartonie. Pierdolicie coś od rzeczy o oddawaniu serca i innych bzdetach. Wszystkie wasze "kluby" to zbieranina pseudosportowców o jednakowym poziomie Wólki Wypizdów a wy jesteście nie kibice tylko banda durnych łysych dresów.



Cieszę się, że ktoś tak zasłużony dla sadistica udzielił mi merytorycznej i konstruktywnej krytyki. Niestety pozwolę sobie dalej być kibicem, tylko nieco starszym i lepiej ustawionym w życiu niż Ci się wydaje.

A na poważnie to chyba Cię pojebało, że ktoś się przejmie Twoim komentarzem? Kibicowanie to piękna sprawa i nie trzeba być od razu bandytą i debilem.
Zgłoś
Avatar
kaiel 2015-07-09, 16:15
a co taczke z abs'em masz?
Zgłoś
Avatar
memphis60raines 2015-07-09, 16:22
Dobre ale zapomniałeś o ESP i o łopacie ze specjalnie wyprofilowaną rączką.
Zgłoś
Avatar
slig01 2015-07-09, 16:33
memphis60raines napisał/a:



Cieszę się, że ktoś tak zasłużony dla sadistica udzielił mi merytorycznej i konstruktywnej krytyki. Niestety pozwolę sobie dalej być kibicem, tylko nieco starszym i lepiej ustawionym w życiu niż Ci się wydaje.



"Zasłużony dla sadistica" człowieku nie bądź śmieszny, już nie mam gdzie zasług czynić tylko na Sadisticu. Widać że za poważnie traktujesz sprawy które "starszych i ustawionych" ludzi są gdzieś na poziomie chwili na wysmarkanie. Poza tym nic mi się nie wydaje odnośnie Twojej osoby, tylko stwierdzam fakt że gadasz jak szczyl z gimnazjum dywagując który "klub" jest syjonistyczny a który komunistyczny.

memphis60raines napisał/a:


A na poważnie to chyba Cię pojebało, że ktoś się przejmie Twoim komentarzem?



No to po co tracisz czas odpisując komuś kogo zdanie Cię nie obchodzi.

memphis60raines napisał/a:

Kibicowanie to piękna sprawa i nie trzeba być od razu bandytą i debilem.



Nie trzeba, ale ludzie którzy porównują syjonistyczność i komunistyczność oraz wyciągają posty sprzed roku aby kontynuować takie dywagacje niestety ale zazwyczaj są rodzaju, którego lepiej nie spotkać wieczorem w ciemnej ulicy.

EOT
Zgłoś
Avatar
memphis60raines 2015-07-09, 16:42
slig01 napisał/a:

No to po co tracisz czas odpisując komuś kogo zdanie Cię nie obchodzi.

memphis60raines napisał/a:

Kibicowanie to piękna sprawa i nie trzeba być od razu bandytą i debilem.

Nie trzeba, ale ludzie którzy porównują syjonistyczność i komunistyczność oraz wyciągają posty sprzed roku aby kontynuować takie dywagacje niestety ale zazwyczaj są rodzaju, którego lepiej nie spotkać wieczorem w ciemnej ulicy.



Przede wszystkim jestem Polakiem i nienawidzę socjalizmu, komunizmu i lewacta (o syjonistyczności nic nie wspominałem). Wychodząc z tego założenia, jeśli jakiś klub utożsamiany jest z tego typu "nurtem", to moim zdaniem powinien być to powód do wielkiego wstydu dla jego kibiców, tym bardziej, że to kibice w dzisiejszych czasach są głównymi obrońcami prawicowych przekonań.
Zgłoś