18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
elLosiu 2010-11-09, 12:04
Za Polskę za kraj 3 razy Just Five!!!!
Zgłoś
Avatar
Fritzl 2010-11-09, 12:09 10
"Lepiej być faszystą niż pedałem." Alessandra Mussolini
Zgłoś
Avatar
W................s 2010-11-09, 12:20 16
"Każdy faszysta jest ukrytym pedałem." WaterJetPenis
Zgłoś
Avatar
Rochu 2010-11-09, 12:25
Kurwa, jak można mylić pojęcia faszyzmu i nazizmu?! o_O
neonaziole, piewcy Radio Maryja jak NOP czy MW i antifa do gazu, każda z tych grup jest na swój sposób pojebana...
Zgłoś
Avatar
Aleksjej 2010-11-09, 12:27 5
@Up

Można być i faszystą i pedałem jednocześnie.

Dla mnie ta cała szopka Narodowych Socjalistów etc jest co najmniej śmieszna. Żyjemy w XXIw. i czy im się podoba czy nie ludzie są coraz bliżej siebie czy to Chińczyk z Polakiem czy Murzyn z Niemcem. To nie średniowiecze żeby karać za wygląd.

A swoją drogą kim ty kurwa jesteś? Można rzec do nazisty etc. Jesteś takim samym człowiekiem jak Czarny, Arab i Azjata. I to że uważasz się za lepszego wynika z twoich kompleksów.
Pajace.
Zgłoś
Avatar
paleciarz 2010-11-09, 12:44 7
Jak was ciapateria będzie zmuszać do modłów 5 razy dziennie do swojego allaha to docenicie dopiero.
Zgłoś
Avatar
Rochu 2010-11-09, 12:54 4
@up
bo żeby być przeciwny Islamizacji trzeba być drugim skrajnuchem, wykurwiście...
Zgłoś
Avatar
Mikuś 2010-11-09, 13:29
Z tego co mi się wydaje i co mniej więcej pamiętam to to, że faszyzm opiera się głównie na oddaniu państwa w ręce korporacji (co jest trochę nie halo). Początkowo w faszyźmie istniał nacjonalizm pozbawiony rasizmu. Dopiero pod wpływem nazistowskich Niemiec Włosi przyjęli również i tę cechę. Tak więc faszyzm pomijając to że jest systemem kiepskim, z założenia nie był nastawiony na niechęć wobec mniejszości.

Poprawcie jeżeli się mylę
Zgłoś
Avatar
morinho 2010-11-09, 13:40
Na tytuł antysemity, rasisty czy nazisty trzeba sobie zasłużyć. Musisz znać ich historie, poznać kulturę i obyczaje tych których się nienawidzi, lub w przypadku nazizmu-jego założenia. Nie popieram tego, ale jednak jestem w stanie to zrozumieć. W przeciwnym wypadku jesteś co najwyżej debilem który drze ryja i idzie pod sztandarami z których chuja rozumie.
Zgłoś
Avatar
s................a 2010-11-09, 13:46 3
Ja pierdole piszecie za długie posty... komu to się kurwa będzie chciało czytać żeby być w temacie... Idę na jakiś normalny artykuł w którym śmieją się z murzynów ! Hejo
Zgłoś
Avatar
muchospray 2010-11-09, 14:41 1
Fritzl napisał/a:

"Lepiej być faszystą niż pedałem." Alessandra Mussolini



Dla mnie pedał i faszysta to to samo
Zgłoś
Avatar
lisu67 2010-11-09, 14:59 2
napisał to człowiek który ma w dupie dobro ojczyzny i przedstawił tylko złą stronę. Owszem są debile ale wyjątki się zdarzają a ludzie którzy walczą i nagłaśniają sprawy które powinny być już dawno rozwiązane są ukrywane i myślisz, że tylko nacjonaliści to debile? a ta cała banda co mieszka w squatach nie płacąc za nic i żebrząc na ulicach jest lepsza? do nich nikt się dopierdala bo "oni są odrzuceni, skrzywdzeni" a ćpają, chleją i okradają... lepiej najpierw dowiedz się więcej niż wypiszesz następnym razem takie bzdury...
Zgłoś
Avatar
avenger1 2010-11-09, 15:27 3
ale to nie chodzi o karanie za wyglad tylko problem z ze kolorwych coraz wiecej w europie np w takiej francji rodzi sie wiecej imigrantow niz rodowitych francuzow za kilkanascie lat bedzie wiecej ich niz francuzow we francji nie mowiac o ciaglych szopkach w paryskich dzielnicach imigrantow KURWA

pozatym kurwa polecam filmik z yt ktory tu chyba kiedys byl "Europa w 2029 roku"

pozatym2 to drogie "mądre dzieci" = lewacy jak nie odróżniacie NOP'u od Blood'n'honour to gratuluje kurwa dluzej ogladajcie zaklamane media
Zgłoś
Avatar
piroman88 2010-11-09, 16:39 2
muchospray napisał/a:



Dla mnie pedał i faszysta to to samo



No to brawo, idź przyrodę odrób dzieciaku bo dobranocki nie będzie
Zgłoś
Avatar
Overload 2010-11-09, 17:13 5
Ja po czesci potrafie zrozumiec lysych. Niekoniecznie tych ktorzy nienawidza aby nienawidziec, ich bym bardziej podpial pod dresiarzy ktorzy tylko szukaja zaczepki. Poza tym skinow mozna podzielic na 3 grupy:
1) tych ktorzy lubia sie najebac i szukac zaczepek(zwykli chuligani, tylko ze w flekach i glanach)
2) tych ktorzy naprawde wierza w to co robia
3) i SHARP'ow, czyli tych ktorzy nie sa rasistami a patriotami(tych lubie najbardziej). polecam lyknac troche wiedzy o "lysych"

Osobiscie sam jestem rasista, ale mam ku temu powody. To nie jest tak ze nienawidze kogos za kolor skory ale najczesciej chodzi o zachowanie ogolu ludzi ich pokroju. Popatrzmy na cyganow w Polsce, nie pracuja,kradna,zebraja,siedza na socjalu, z edukacja tez u nich niezbyt kolorowo. Sam znam przyklad dziewczyny ktora chciala sie uczyc dalej po skonczeniu gimnazjum ale rodzina jej zakazala. Bardzo specyficznie zjebana grupa ludzi. A wiecie skad biora pieniadze na zycie? z Twojego i Twoich rodzicow portfela! Jasne ze nie wszyscy cyganie sa tacy, ale niestety jakies 95% z nich tak postepuje. A Ci ktorzy nie potrafia tego zrozumiec chyba nigdy nie mieszkali w okolicach cyganskiej dzielni. Do reszty "kolorow" nic nie mam. Czesc europy sie powoli bierze za takich ludzi np. Francja i Wlochy.

Wole byc rasiolem niz jakims anarcholem czy tam innym komuchem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie