18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
SZMARAGDOWY CZAD 2010-11-09, 18:11
Wystarczy tylko sobie spojrzeć na tych ludzi wyglądają jak niedorozwinięci, mówią o tej swojej śmiesznej ideologii a nawet nie potrafią tego niczym poprzeć ,zwykle bazują jak już ktoś wcześniej wspomniał na opowiastkach równie rozgarniętych koleżków. To co pokazują na tych wszystkich filmikach to żałosne.Ścierwo i pospólstwo.
Zgłoś
Avatar
kapitansraczka 2010-11-09, 18:24 2
no fakt skrajna prawica to banda idiotów ale czemu do kompletu nie ma jeszcze lewackich bojówek? przecież każdy lewak to taki sam niedorozwój jak faszysta czy inny neonazi
Zgłoś
Avatar
griswald 2010-11-09, 18:32
Ahhh... i te inteligentne spojrzenia
Zgłoś
Avatar
Shaggy93 2010-11-09, 18:33
paleciarz napisał/a:

Jak was ciapateria będzie zmuszać do modłów 5 razy dziennie do swojego allaha to docenicie dopiero.

Więc sądzisz że chrześcijanie nie zmuszają innych ?? począwszy od wypraw krzyżowych skończywszy na propagandzie w stylu "Oddajcie krzyż MJASTU" Oceniajcie najpierw siebie potem innych. a propos nazioli to chyba jasne że jeśli Polak jest neonazistą czy innym podobnym niedowładem mózgowym to sam nie wie o co walczy bo po spełnieniu swoich celów powinien zginąć. w sumie po co czekać ?? odrazu idźcie w ślady swojego idola i palnijcie sobie w łeb
Zgłoś
Avatar
gerwant 2010-11-09, 22:07 1
Ale z tym zakazem pedałowania to nie jest takie głupie, przynajmniej prostestują i walczą z tymi ciotami.
Zgłoś
Avatar
muchospray 2010-11-10, 13:05
piroman88 napisał/a:


No to brawo, idź przyrodę odrób dzieciaku bo dobranocki nie będzie



Co za gbur



avenger1 napisał/a:


w takiej francji rodzi sie wiecej imigrantow niz rodowitych francuzow za kilkanascie lat bedzie wiecej ich niz francuzow we francji



To niech się wezmą za ruchanie
Zgłoś
Avatar
kosmotycznypies 2010-11-10, 17:54
Cyganie ciągną od państwa tak samo jak niektórzy "prawdziwi Polacy", którym dupsko przyrosło do kanapy i nie chce im się pracować więc narobią bachorów i siedzą na zasiłkach. Pierdolone stereotypy, każdy fanatyzm (czy to islamski, katolicki czy komunistyczny) należy tępić.
Zgłoś
Avatar
y................c 2010-11-10, 21:00 1
@SworN
SHARP to - Skinheads against racist problem czyli bardziej lewacy niż patroci.

ps. myślałem , że chociaż tutaj nie będzie żadnej lewackiej propagandy.
Zgłoś
Avatar
Shaggy93 2010-11-11, 1:07
yncync napisał/a:

@SworN
SHARP to - Skinheads against racist problem czyli bardziej lewacy niż patroci.

ps. myślałem , że chociaż tutaj nie będzie żadnej lewackiej propagandy.


a jednak ciesze się że cie zaskoczyliśmy panie prawicowcu
Zgłoś
Avatar
U................a 2010-11-11, 12:20 1
temat o nazistach i jak zawsze minimum 3 strony głupiego pierdolenia.
Zgłoś
Avatar
R................x 2010-11-12, 9:33 1
Wczoraj były marsze w wawie, jakoś nie usłyszałem żeby została wszczęta burda, ktoś został pobity przez tych "nazistów", to antifa zakrywała twarze i wykazała się wielką nietolerancją i agresją. Ale co ja tam wiem
Zgłoś
Avatar
Shaggy93 2010-11-13, 14:58
Rhox napisał/a:

Wczoraj były marsze w wawie, jakoś nie usłyszałem żeby została wszczęta burda, ktoś został pobity przez tych "nazistów", to antifa zakrywała twarze i wykazała się wielką nietolerancją i agresją. Ale co ja tam wiem


zakrywamy twarze bo policja woli łapać nas i tolerować rasizm niż stanąć po właściwej stronie ... ale cóż jak to kiedyś powiedziane zostało...
a tak w ogóle to wiesz że to twoje "Good night left side" wzięło się od tego i jest marną podróbką wlepki Antify ??
Zgłoś
Avatar
razorek18 2010-11-14, 16:09
Idź się schów człowieku....
Zgłoś
Avatar
Shaggy93 2010-11-14, 18:22
razorek18 napisał/a:

Idź się schów człowieku....


[/i][/b]
Zgłoś
Avatar
Maciek93PL 2011-01-13, 1:09 2
Shaggy93 napisał/a:


zakrywamy twarze bo policja woli łapać nas i tolerować rasizm niż stanąć po właściwej stronie ... ale cóż jak to kiedyś powiedziane zostało...


Właściwa strona to ta narodowa. Lepiej bronić swojego narodu niż niszczyć go jak to robi antifa wprowadzając demoralizację(tolerancję) i inne patologie. Najlepiej tolerujmy każdego tak jak to robili Indianie w Ameryce Północnej a Polaków za 100 lat arabowie i czarni będą tylko w rezerwatach widywać. Wasza kochana tolerancja pogrąża już następne kraje na zachodzie a wy zamiast uczyć się od nich nadal prowadzicie swoją kampanię propagandową i chcecie też swój kraj przeobrazić w imigranckie getto.

Współczuję ci że należysz do antify. Pewnie twój ojciec cię więził w piwnicy a że był łysy to teraz nie przepadasz za podobnymi z wyglądu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie