18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
C................n 2013-06-12, 15:30
Jebać lamusów co brudzą w lesie !!!! Osobiście uważam, że najczęściej śmieci do lasów wywalają rolnicy bo im kurwa szkoda parę groszy za wywóz zapłacić... a najlepsze jest to, że to właśnie ich utrzymuje matka ziemia... KARAĆ ile wlezie!!! Jak skurwielowi dosrać kilka tysięcy za jego śmieci tak żeby miał problem z wyżywieniem rodziny przez najbliższy miesiąc to się szybko nauczy... on mi i moim bliskim zabiera środowisko które kocham, to niech jemu i jego bliskim zabiorą też to co kochają .... czyli kochane pieniążki
Zgłoś
Avatar
qtacz 2013-06-12, 15:32
Taka prawda ze ludzie z bloków musza płacić za śmieci czy chca czy nie tylko wielcy bogacze chata wyjebana auto zajebiste ale wydac 100zl miesiecznie za wywoz smieci to juz za drogo
Zgłoś
Avatar
Sigonek 2013-06-12, 20:43
Co za pier*olona hipokryzja. Najpierw robią ustawy "śmieciowe", które pod przykrywką dbania o ekologie oskubują obywateli z kasy tak samo jak fotoradary stojące pod przykrywką poprawy bezpieczeństwa, a później zapobiegawczo wypuszczają takie spoty. Jestem przeciwnikiem śmiecenia w lesie, bo to ostatnie ku*estwo, ale jestem też przeciwnikiem okradania obywateli z kasy pod byle przykrywką. Jeśli ktoś nie wie jak naprawdę wygląda dbałość o segregacje odpadów w naszym kraju, to proponuje wycieczkę na wysypisko. Wszystko ładnie wyje*ywane na duża kupę i tyle.
Zgłoś
Avatar
rew123321 2013-06-12, 23:20
gordonviet napisał/a:

Bardzo dobra reklama.
A dla ludzi wypierdalających śmieci w lesie powinna być bezwzględna kara finansowa. Za każdy kilogram odpadów - 500zł mandatu. Jak ktoś by beknął kilka klocków za wyjebanie 2 worków to zniechęciłoby to jego podobnych mu frajerów do tego typu buractwa.


i co ci po mandacie jak go nie wyegzekwujesz?
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-06-13, 21:25
Popieram akcję. Takich tępaków winno się zakopywać jak żydkiewki w miejscu gdzie wywalili śmieci.
Zgłoś
Avatar
Ferdynad 2023-02-16, 20:19
Ten koło trochę jak Ibrahimovic
Zgłoś