18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
pawu95 2013-06-11, 17:52
Ja rozumiem przestepstwa z narkotykami, okradanie zlodziei, mordowanie pedofilow... Ale co kurwa trzeba miec w bani, zeby wyrzucac smieci w lesie?
Zgłoś
Avatar
MaciejSon 2013-06-11, 17:57 1
piwko za Wersalke, sam mam takiego, świetny samochód
Zgłoś
Avatar
grzybek092 2013-06-11, 18:24
Przez chwilę myślałem, że to kampania skierowana głównie przeciwko wyrzucaniu prezerwatyw w lesie.
Zgłoś
Avatar
tepad.no 2013-06-11, 18:45
DUST DEVIL napisał/a:



Jak to kiedyś powiedział Raczkowski - komunie opieraliśmy się 45 lat, a zamerykanizowaliśmy się w 2 miesiące...


z deszczu pod rynne.

pozdrowienia z SE.
Zgłoś
Avatar
A................i 2013-06-11, 18:47
Zlatan tak nisko upadł że musi dorabiać w ten sposób?
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2013-06-11, 19:49
A najlepsze jest to że do tej pory taki 120 litrowy kosz , który zapełnia się 2 tygodnie panowie śmieciarze opróżniali za 12 zł .
Murzyńskiego chuja w dupę każdemu kto wyrzuca śmiecie do lasu .
Zgłoś
Avatar
J................S 2013-06-11, 20:02
jakie chujowe ryje i chujowe auto... ale nie śmiećcie w lasach bo sarenki i dziki później zdychają
Zgłoś
Avatar
Templariusz Mariusz 2013-06-11, 20:08
Widać, że nikt tutaj nie płaci za wywóz śmieci, ani nie ma pojęcia ile podrożeje wywózka, ani też nie interesuje go ile trzeba będzie się pierdolić ze śmieciami już za niedługo. Ja tam nigdy śmieci nie wypierdalałem, ale jak podrożeje x2, x3 to chyba kurwa zacznę.
Zgłoś
Avatar
g................t 2013-06-11, 20:28
Templariusz Mariusz napisał/a:

Widać, że nikt tutaj nie płaci za wywóz śmieci, ani nie ma pojęcia ile podrożeje wywózka, ani też nie interesuje go ile trzeba będzie się pierdolić ze śmieciami już za niedługo. Ja tam nigdy śmieci nie wypierdalałem, ale jak podrożeje x2, x3 to chyba kurwa zacznę.



Tak się właśnie zastanawiałem, kiedy pojawi się tępy kutas, wnoszący argument "po chuj mam płacić jak w lesie za darmo". Właśnie przez takich tępych skurwieli, nie podpisujących umowy na wywóz śmieci, mamy takie zmiany w prawie.
A swoją drogą - płacę za 2 mieszkania i płaczę po nocach z tego powodu, jak to mają w zwyczaju cwaniaczki na podmiejskich blachach.
Zgłoś
Avatar
t................a 2013-06-11, 21:03
gordonviet napisał/a:

Bardzo dobra reklama.
A dla ludzi wypierdalających śmieci w lesie powinna być bezwzględna kara finansowa. Za każdy kilogram odpadów - 500zł mandatu. Jak ktoś by beknął kilka klocków za wyjebanie 2 worków to zniechęciłoby to jego podobnych mu frajerów do tego typu buractwa.



Polska to biedny kraj i ludzi nie stac na to aby placic juz prawie 5 dych za mieszkanca posiadlosci za wywoz smieci!! Nie pochwalam tego i sam nie praktykuje, ale jesli Wiesniaki z Wiejskiej dalej bedą robic co robia to nie bedzie sie czemu dziwic ze lasy stanal sie wielkim smietniskiem
Zgłoś
Avatar
pablo321 2013-06-11, 22:59
gordonviet napisał/a:

Bardzo dobra reklama.
A dla ludzi wypierdalających śmieci w lesie powinna być bezwzględna kara finansowa. Za każdy kilogram odpadów - 500zł mandatu. Jak ktoś by beknął kilka klocków za wyjebanie 2 worków to zniechęciłoby to jego podobnych mu frajerów do tego typu buractwa.



Ooo, witamy pana Rostowskiego. Gdzieś już słyszałem podobną gadkę:

Za każde 10km/h - 500zł mandatu. Jak ktoś by beknął kilka klocków za wyjebanie kilku fotek to zniechęciłoby to jego podobnych frajerów do tego typu buractwa.

Patrząc po blachach z reklamy, jest to Białystok - jeden z najbardziej biednych regionów w Polsce, a ty głupi kutasie chciałbyś, żeby każdy płacił 5 dych za wywóz śmieci? Nie popieram wywalania śmieci do lasu, ale zaproponowałbyś lepiej, żeby kilku frajerów z zarzadu miasta zaproponowało darmowy odbiór odpadów, zamiast tych 'kilku klocków więcej' pensji.
Zgłoś
Avatar
mareczekzip 2013-06-12, 0:07
I Barry White mistrz.
Zgłoś
Avatar
Dziamian 2013-06-12, 7:06
tataPszemka napisał/a:

jakie chujowe ryje i chujowe auto... ale nie śmiećcie w lasach bo sarenki i dziki później zdychają



a tata daje Ci Seicento czy chuj wie co że tak sapiesz
Zgłoś
Avatar
gustav665 2013-06-12, 8:26
byłem przekonany, że to kolejna reklama amortyzatorów renault
Zgłoś
Avatar
LaYoN1980 2013-06-12, 11:02
Najbardziej wk*rwiający fakt to to, iż do lasu śmieci wyp*erdalają bogaci ludzie, którzy mają wyjebany dom i samochód. Wielokrotnie byłem światkiem tego jak, ktoś z osiedla domków jednorodzinnych podjeżdżał pod śmietnik osiedlowy, pod blokiem i wypi*rdalał tam swoje śmieci. Skąpstwo i pazerność ludzi nie zna granic.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie