18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 48 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Numernabis 2012-10-17, 4:24 1
@rav52v
Morda koleś, od mojej starej się odpierdol, warszawska popierdółko. Co kurwa, będziesz bronił zwierzęcia?
Zresztą nie lubie warszawiaków bo u was to sama mieszanka ludzi z Polskich wsi, więc po twoim poscie wnioskuje, że nabywacie ich nawyki bo na matke możesz wjeżdżać, ale swoją. Skoro Ty mi na matke wjeżdżasz to ja tobie też, wszystko co w tobie najlepsze spłyneło twojej matce po nogach, pluje na Ciebie zepsuty kurwidołku. Niech Cie skopią na osiedlu.
Propo czarnuchów, to co kurwa, myślisz, że nie znam czarnych, chłopie w londynie mieszkam i tu czarnuchów jest dużo więcej niż w warszawce, i wiem jak się zachowują, przy tobie to kolega i kumpel, ale przyjdzie drugi czarnuch to będą sobie udowadniać kto ma większy respect u białych, białych kosztem, jak są w grupie to lepiej nie podchodź bo wpierdol moment, gorzej niż na Polskich osiedlach, łażą takie czarnuchy po metrze, łażą... wożą się i pokazują, że mają respect bo jest ich kurwa 15, oni mają jebla na punkcie respektu, dlatego też ta małpa mu wyjebała bo poszkalował jego ochroniarski wizerunek. Niech spierdalają spowrotem do afryki, rozwijać swoją technologię i bariery moralne, bo zaporzyczyli sobie nasze i lekko je przebudowali na potrzeby swoich gett i kompleksów. Więc niech mi nikt nie pierdoli, że czarnuchy są git, bo jak masz w grupie więcej czarnych niż białych, to od razu powstaje patologia i to możesz sobie pooglądać, na croydon albo brooklin, popatrz na afrykę, gdzie oni rządzą sie swoimi prawami, jak tam jest? strzelają do siebie i sie zabijają, żadnych priorytetów, tylko wiara w Bóstwa. Co murzyni wnieśli do cywilizacji? A co wnieśli chińczycy? i która strona pomogła bardziej świat rozwinąć?
Więc mi nie pierdol, że czarne jest białe.

Przy okazji, przetrzyj popiersie matki Syreny bo je gołębie osrały.

Po drugie, dla tych co twierdzą, że dobrze zrobił, że mu wyjebał.
Ochroniarz nie może Ci wyjebać nawet w ostateczności, on ma Cie obezwładnić i skierować do wyjścia albo oddać w ręce policji, a to nie był bandyta tylko pijak i bezpodstawnie mu wyjebał bo to, że go popchnął to nie jest powód.
Zgłoś
Avatar
ciasteczkowy-potwór 2013-01-23, 17:34
E tam nuda i strata mojego cennego czasu nic tu ciekawego nie widzę co ze koleś dostał w ryj to normalne ze gdy startujesz do większego od siebie i jesteś pijany to dostaniesz w pizdę
Zgłoś