18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Motopizdęcjusz i jego sztuczka zgłoszony przez CrazyEdek
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:24
Avatar
Bul_od_bytu 2024-06-21, 11:52
Siriuz napisał/a:

A po chuj mam wyrzucać prawko, które mam już od 30 lat wydane bezterminowo? Na hardzie to raczej Ciebie prędzej zobaczę, tak jak wszyscy ci którzy myśleli, że chronią ich jakieś przepisy



Nie ma bezterminowo ważnego prawka więc już nie wnikam w resztę twoich wywodów. Wyprzedzanie na skrzyżowaniu uważasz za nic niezwykłego.
Przepisy po coś są i widzę, że Ty chyba od 30 lat nie pobierasz aktualizacji i pewnie myślisz, że regulacja gaźnika w twoim trupie to coś jak tuning.
Ubawiłeś mnie przeokrutnie.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-06-21, 14:03
Bul_od_bytu napisał/a:

Nie ma bezterminowo ważnego prawka więc już nie wnikam w resztę twoich wywodów. Wyprzedzanie na skrzyżowaniu uważasz za nic niezwykłego.
Przepisy po coś są i widzę, że Ty chyba od 30 lat nie pobierasz aktualizacji i pewnie myślisz, że regulacja gaźnika w twoim trupie to coś jak tuning.
Ubawiłeś mnie przeokrutnie.



Ano widzę, że młody jesteś. Poproś ojca, żeby pokazał Ci swoje prawko. W kolumnie nr 11 (data ważności uprawnienia) zobaczysz kreskę
Przepisy są spisywane dla tych, którzy sami nie potrafią ogarnąć jak należy żyć w społeczeństwie.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-06-21, 14:56
Siriuz napisał/a:

Ano widzę, że młody jesteś. Poproś ojca, żeby pokazał Ci swoje prawko. W kolumnie nr 11 (data ważności uprawnienia) zobaczysz kreskę
Przepisy są spisywane dla tych, którzy sami nie potrafią ogarnąć jak należy żyć w społeczeństwie.



Odklejenie od rzeczywistości weszło Ci za mocno, ale stare grzyby tak mają na ostatniej prostej
Od 2023 roku zmieniły się wzory PJ i jednocześnie zniesiono wydawanie bezterminowych.
Od 2028 będzie obowiązek wymiany na terminowe ważne 10-15 lat.
Poczytaj coś poza sadolem bo ze swoją znajomością prawa skończysz gdzieś na dołku.
Też miałem bezterminowe prawko dopóki nie zgubiłem i nie musiałem wyrobić nowego.
Dostałem na 15 lat i chuj, że stare było bezterminowe.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-06-21, 15:24
Bul_od_bytu napisał/a:

Odklejenie od rzeczywistości weszło Ci za mocno, ale stare grzyby tak mają na ostatniej prostej
Od 2023 roku zmieniły się wzory PJ i jednocześnie zniesiono wydawanie bezterminowych.
Od 2028 będzie obowiązek wymiany na terminowe ważne 10-15 lat.
Poczytaj coś poza sadolem bo ze swoją znajomością prawa skończysz gdzieś na dołku.
Też miałem bezterminowe prawko dopóki nie zgubiłem i nie musiałem wyrobić nowego.
Dostałem na 15 lat i chuj, że stare było bezterminowe.



Fajnie, ale jakbyś nie był takim służbistą i znał swoje prawdziwe prawa to mógłbyś zaskarżyć to gówno jako, że działa wstecz. No ale co ja tam będę się produkował. To wszystko kwestia typu człowieka. Jedni mają kręgosłup moralny i żadne prawo nie stoi ponad nim, a inni są służbistami.

aha, jeszcze jedno - sam pomysł, żeby potrzebne było jakieś pojebane prawo jazdy aby używać samochodu jest tak samo zjebane i godzi w podstawowe prawa człowieka.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-06-21, 15:35
Siriuz napisał/a:

Fajnie, ale jakbyś nie był takim służbistą i znał swoje prawdziwe prawa to mógłbyś zaskarżyć to gówno jako, że działa wstecz. No ale co ja tam będę się produkował. To wszystko kwestia typu człowieka. Jedni mają kręgosłup moralny i żadne prawo nie stoi ponad nim, a inni są służbistami.
aha, jeszcze jedno - sam pomysł, żeby potrzebne było jakieś pojebane prawo jazdy aby używać samochodu jest tak samo zjebane i godzi w podstawowe prawa człowieka.



Kurwa, chlopie. Tu nikt nie mówi o uprawnieniach na taczkę tylko na pojazd, który bez właściwego użytkowania może być śmiertelnym zagrożeniem dla innych niepojebanych użytkowników dróg.
To nie kwestia bycia służbista, ale upewnienia się, że wszystkie pojebane orangutany za kółkiem wiedzą, że mamy ruch prawostronny .
Obyśmy nigdy nie spotkali się na drodze bo wtedy dyskusja będzie krótsza
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-06-21, 16:13
Bul_od_bytu napisał/a:

Kurwa, chlopie. Tu nikt nie mówi o uprawnieniach na taczkę tylko na pojazd, który bez właściwego użytkowania może być śmiertelnym zagrożeniem dla innych niepojebanych użytkowników dróg.
To nie kwestia bycia służbista, ale upewnienia się, że wszystkie pojebane orangutany za kółkiem wiedzą, że mamy ruch prawostronny .
Obyśmy nigdy nie spotkali się na drodze bo wtedy dyskusja będzie krótsza



Wszystko może być śmiertelnym zagrożeniem dla innych, począwszy od narzędzi w warsztacie, przez kuchenne po zwyczajne wchodzenie po schodach. Zabronisz wszystkiego dopóki nie wyrobi się na to uprawnień? Czy może zwyczajnie wystarczy jak będziesz karał jak ktoś zrobi komuś krzywdę? Czy chociaż odrobinę czujesz jak bardzo odjechał Ci peron przez to, że żyjesz w kraju zamordystów i biurokratów?
Zgłoś