18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Policeman 2023-07-25, 15:02
Zawsze mnie dziwiło, że ktoś się zgadza brać udział w jakichś sztuczkach magików w stylu rzucanie nożami, miażdżenie znikającego gwoździa etc. [pal licho jak to są asystentki i im się płaci]. Co najlepsze może się wydarzyć? Gościu zrobi swoją sztuczkę i dostanie brawa, a wy najecie się strachu, a co najgorsze?
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2023-07-25, 15:48 8
Policeman napisał/a:

Zawsze mnie dziwiło, że ktoś się zgadza brać udział w jakichś sztuczkach magików



A pomyślałeś o tych, którzy zdecydowali się na małżeństwo?
Zgłoś
Avatar
KochamAdminów 2023-07-25, 15:52 4
Ten koleś który wskakiwał na jadący pociąg - czy jemu czasem tej nogi to nie odcięło? Ma ktoś może link do dłuższej wersji?
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-07-25, 18:32
1:51 - Smoluch za kółkiem "nie będzie mnie tu białas i suprematysta zatrzymywał!". JEB!
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-07-25, 22:31 2
Ciekawe, jak niskie IQ i zjebany instynkt przetrwania trzeba mieć, żeby stać nad lawiną skał na urwisku i patrzeć sobie, jak ci wielkie głazy pod nogi spadają. Ja bym spierdalał tak, że gdyby mi zmierzyli czas, to może uzyskałbym nominację olimpijską
Zgłoś
Avatar
leonsjo 2024-01-14, 17:52
Jebacadminow napisał/a:

Ten koleś który wskakiwał na jadący pociąg - czy jemu czasem tej nogi to nie odcięło? Ma ktoś może link do dłuższej wersji?



Ucielo mu noge. Pamietam doskonale tamten film. Ale linku nie mam.
Zgłoś