18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:47
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
🔥 Więzienie oz - teraz popularne
Nowi hiszpańscy obywatele poszli się zabawić w klubie ale że nie mieli odpowiedniego obuwia to nie zostali wpuszczeni i próbowali przekonać ochroniarza że się myli i pokazali mu z bliska te obowia ..... So tolerant do Prosperity

Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-08-16, 4:37 1
darnext123 napisał/a:

No i dobrze pierzonemu rasiście ja chodzę w butach typu smart elegant ale czemu mam niby prześladować buty sportowe? W czym buty sportowe są gorsze od niesportowych Panowie ładnie pokazali Panu bramkarzowi że nie wypada być rasistą. W końcu każdy nosi jakieś obuwie a represje na ten temat mogą doprowadzić to złych rzeczy. Na szczęście w przyszłości czuje ze Pan bramkarz nie będzie sortował ludzi na to w jakim obuwiu chodzą #AllShoesMatter



W niektórych restauracjach wymagany jest nawet garnitur.
Zgłoś
Avatar
biegu86 2024-08-16, 6:13
Pro100wRyj napisał/a:

Coraz gorsi Ci bramkarze w klubach... Ehh...



Ten gość się nie nadaję.
Zgłoś
Avatar
AbsolutnyBrakKarku 2024-08-16, 8:06
Ło matko, ale pizdowata ochrona, nawet czarny na bramce zesrany. U nas na wsiowych baletach to się karki łyse nie pierdolą, wpada i napierdala tylko by po ścianach latali jak szczury. Wystarczyłoby dwóch większych i jedna głupia odzywka i już leży bez zębów. Sporo się tego naogladalem.
Zgłoś
Avatar
bania88 2024-08-16, 8:19 1
Swoją drogą, po doświadczeniach w polskich klubach i z polskimi bramkarzami, odczuwam satysfakcję widząc jak jakiś bramkarz dostaje oklep od bandy suchoklatesów.
Zgłoś
Avatar
Kutazz 2024-08-16, 8:29
Polscy bramkarze umieją tylko skakać po głowach, jak jednemu bramkarzowi czasem ktoś wskoczy na łeb to równowaga będzie zachowana 😁
Zgłoś
Avatar
x................n 2024-08-16, 8:52
Dorwanie każdego z osobna w proporcji 10:1, skutecznie oduczyłoby ich takiego zachowania. Niektórych dożywotnio.
Zgłoś
Avatar
dexterl 2024-08-16, 9:18
darnext123 napisał/a:

No i dobrze pierzonemu rasiście ja chodzę w butach typu smart elegant ale czemu mam niby prześladować buty sportowe? W czym buty sportowe są gorsze od niesportowych Panowie ładnie pokazali Panu bramkarzowi że nie wypada być rasistą. W końcu każdy nosi jakieś obuwie a represje na ten temat mogą doprowadzić to złych rzeczy. Na szczęście w przyszłości czuje ze Pan bramkarz nie będzie sortował ludzi na to w jakim obuwiu chodzą #AllShoesMatter



Zapoznaj się najpierw z definicję słowa "rasizm"., następnie poczytaj czym jest "dress code ".
Zgłoś
Avatar
Spasticink 2024-08-16, 9:34
Ten "ochroniarz" to chyba pierwszy dzień w pracy, że taki oklep dostał. Gdzie jest Dalton?!

______________

Tekst podpisu: Max 250 znaków:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10.... 250.
Zgłoś
Avatar
okmont111 2024-08-16, 12:13 1
Haha a koledzy stoja i patrza. Pewnie napompowani sterydami czy innym gownem, co by tylko liscia dostali od inzynierow i sie wylozyli tak samo
Zgłoś
Avatar
Solaris321 2024-08-16, 17:20
@darnext123: Nagrodę debila roku, masz w kieszeni.
Zgłoś
Avatar
Lubieketchup 2024-08-16, 23:19
Po 25 lat powinni dostać
Zgłoś
Avatar
lesku73 2024-08-17, 0:03
Najgorsze są takie chude dzikie małpki 45-kilowe, strasznie toto agresywne, do pracy taki chuderlak nie pójdzie ale po zasiłek to pierwszy. Europa ginie.
Zgłoś
Avatar
P4GER 2024-08-17, 6:21
No i miał rację, żeby tego bydła nie wpuszczać, ale pizdeczki obok stoją i niestety wpierdol mu się dostało solo vs bydło kolorowych
Zgłoś
Avatar
AsfaltowyInzynier3000 2024-08-17, 11:22
Zgłoś