18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
S................e 2022-03-17, 23:45
masiur napisał/a:

co za kurwa połączyła Polaków z brakiem kultury? te skurwysyny już od dzieciaka uczą, żeby wstydzić się swojego obywatelstwa? jakbyśmy mieli się czego wstydzić
zresztą, w obwodzie kaliningradzkim, czy tam Królewcu, wypalają na potęgę...u nas sporadyczne przypadki. I zdziwko latem że nie można wysiedzieć na zewnątrz bo komary chcą ci wleżć nawet do dupy



Ten cały kaliningrad to będzie z pół mazowieckiego czy nie bardzo? A łªczenie pl z brakiem kultury- zerknij do lustra, albo podziękuj np tirowcom
Zgłoś
Avatar
Draxs 2022-03-17, 23:57 1
TyCioto napisał/a:

Jebać zwierzęta! Co za syf wypad na wiochę z tym!!!



jebać twoją matke
Zgłoś
Avatar
Clarx 2022-03-18, 3:41
masiur napisał/a:

co za kurwa połączyła Polaków z brakiem kultury? te skurwysyny już od dzieciaka uczą, żeby wstydzić się swojego obywatelstwa? jakbyśmy mieli się czego wstydzić
zresztą, w obwodzie kaliningradzkim, czy tam Królewcu, wypalają na potęgę...u nas sporadyczne przypadki. I zdziwko latem że nie można wysiedzieć na zewnątrz bo komary chcą ci wleżć nawet do dupy



no jak ty chcesz się ruskimi inspirować to możesz już wypierdalać tam do nich od razu
Zgłoś
Avatar
Pawellawski 2022-03-18, 5:24
Jak dla mnie to tak jak kolega napisał wcześniej... Na wioskę z tym.... Ale ktoś miał fajny pomysł z tymi ŻULAMI... PIWKO DLA NICH I ZA ICH ZDROWIE... aby zdążyli spierdolić z tych wypalanych traw.
Zgłoś
Avatar
Ciekawy_Zycia 2022-03-18, 7:34
PanBukTwój napisał/a:

Każda ofiara jest mi miła, nawet paloną żabą nie pogardzę.



Jesteś zwykłym zwyrodnialy dobrze jebnietym zjebem...
Zgłoś
Avatar
Tetrix 2022-03-18, 8:15 1
TyCioto napisał/a:

Jebać zwierzęta! Co za syf wypad na wiochę z tym!!!



Ty hooyu niech CI matke ruskie zaciaza znowu to bedziesz mial kacapa brata do pogawariszowania a nie tutaj mi obrazasz zwierzeta.
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2022-03-18, 10:15

Pożary są nieodłączną formą "recyclingu" w naturze.
Zgłoś
Avatar
raistpol 2022-03-18, 11:44
kurwa mać, temat zlatuje mi do sucharów, po widzimisię jaśnie moderatora, bo od godziny 5 rano do 7 uzyskało tylko 5 piw.
Pal licho, że jakby dzieci wstały i wróciły ze szkoły, to by to wbiły na główną, ale kurwa mierzi mnie takie kurwa pierdolone pierdolenie, że tamto suche a to kurwa GŁÓWNA SADOLA jaśnie państwo.

Jaja sobie ususz modzie a nie tematy wrzucane przez sadoli bez ich oceny.
Bo z oceną sadoli, to połowa tematów Pinkmana, Halmana Edka i Flodzi vel Pener pszczółka hitlerowska vel udaję babę na sadolu jest do wyjebania.
Zgłoś
Avatar
lesku73 2022-03-21, 1:02
O nie podpalanie traw trzeba poprosić samych strażaków, oni sami podpalają żeby mieć jak najwięcej wyjazdów bo za to kasa jest, pracuję z takim co kilka lat temu na wsiach podpalał trawy a potem sam je gasił.
Zgłoś