18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
S.O.A.D. 2011-03-12, 21:56
jeleń? wygląda bardziej na jakiegoś ala diabła czy satyra. animacja fajna, tylko postacie jakieś takie dziwne.
Zgłoś
Avatar
Piromanx 2011-03-12, 22:22
takie animacje pewnie w chuj roboty wymagają <piwo>
Zgłoś
Avatar
luketer 2011-03-12, 23:27
Ja też kiedyś miałem takie spotkanie, tylko z sarną. Było to drogie spotkanie. Naprawa samochodu wyniosła prawie tyle samo, co wartość samochodu przed tym spotkaniem.

Jak narzekamy na film, to ja dodam coś jeszcze: ten alarm ja facet ląduje na masce, kto go włączył?

A poza tymi kilkoma nieścisłościami, to animacja bardzo fajna.
Zgłoś
Avatar
KasHer 2011-03-13, 9:48
Jak najbardziej zajebista animacja. Ladnie zrobiona, troszeczke psychodeliczna (usmieszek satyra w samochodzie), chociaz szkoda ze takich momentow nie bylo wiecej.

A ktos napisal ze wiadomo ze nikt specjalnie sarny nie przejedzie bo bedzie mu auta zal.
Zdzwilibyscie sie jak irracjonalnie ludzie do tego podchodza.
W Krakowie widzialem skurwysynow, ktorzy specjalnie przyspieszali na widok psa, aby moze zdazyc go przejechac. Juz nie rozpisujac sie o tym co sie stanie z psem, zastanawia mnie fakt ze 40 kilowy worek piasku taki by omijal, aby samochod oszczedzic a psa nie... Kurwa placa im za wybijanie bezpanskich psow? Bo naprawde nie moge znalesc tutaj zadnej logiki, co moze sklaniac te osoby do takiego zachowania.
Zgłoś
Avatar
ZeroPL 2011-03-13, 13:56
Zajebiste. I chuj/.
Zgłoś
Avatar
battlefield 2011-03-13, 15:21
pojebane jak chuj
Zgłoś
Avatar
SKINHEAD 2011-03-14, 12:23
Francisco Franco przygłupie gospodarczy, dupe to scisnelo twojej starej przy porodzie dlatego takie pierdolniecie masz pod czaszka - nie podoba sie to w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.j
Zgłoś
Avatar
wiater 2011-06-07, 15:57
no i kurwa nici z dziczyzny

btw fajna wizja wyobraźni kolesia przy zderzeniu ze zwierzęciem
Zgłoś