18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
s................y 2011-02-03, 18:46 2
ja bym mu jeszcze wodki polal za ten cios z baniaka kurde on jest moim miszczem a i pomnik mu powinni postawic i powinien byc wzorem do nasladowania dla nauczycieli w gimnazjach ze nie ma co sie pierdolic z patologia gdyby kazdy nauczyciel tak tepil tych debili to zadnemu by glupie pomysly do glowy nieprzychodzily a w razie jak by jakas kochana mamusia przyleciala zalic sie na nauczyciela to dyrektor jej powinien z baniaka zajechac i zagnac kurwe do kuchni
Zgłoś
Avatar
MrNirek 2011-02-03, 19:00
Gitara
ja pamiętam jak u mnie w szkole tacy nauczyciele byli to przynajmniej nikt nauczycielowi na łeb kubła nie zakładał...
Zgłoś
Avatar
gLowa 2011-02-03, 20:16
i wielce kibol się złożył po jednej bani -.-
Zgłoś
Avatar
gracz 2011-02-03, 22:55
stary napisał/a:

ja bym mu jeszcze wodki polal za ten cios z baniaka kurde on jest moim miszczem a i pomnik mu powinni postawic i powinien byc wzorem do nasladowania dla nauczycieli w gimnazjach ze nie ma co sie pierdolic z patologia gdyby kazdy nauczyciel tak tepil tych debili to zadnemu by glupie pomysly do glowy nieprzychodzily a w razie jak by jakas kochana mamusia przyleciala zalic sie na nauczyciela to dyrektor jej powinien z baniaka zajechac i zagnac kurwe do kuchni


wracaj do sprawdzania kartkówek!
Zgłoś
Avatar
Panek898 2011-02-05, 23:11
wykurwił mu z barbary i za szmaty
Zgłoś
Avatar
qbagal 2011-02-09, 21:25
nauczyciel dobrze zrobil !!! teraz jebane towarzystwo gowniarzy mysli ze wszystko im wolno. Gowno prawda. Za moich czasow nikt by sie nie odwazyl krzywo popatrzec na nauczyciela bo dostal by w leb lub z calej sily z matematycznej linijki drewnianej to by plakali gowniarze. A co dopiero terazniejsze czasy ze mlodziez robi co chce. Nieposlusznych gnoi wysylac do ruskich szkol tam by sie po miesiacu nauczyli.
POZDRO
Zgłoś