18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Nie zauważył
trytodie • 2024-09-02, 19:50
Meksyk. Kobieta potrącona przez pickupa. Kierowca niespecjalnie zainteresowany zdarzeniem.

Zgłoś
Avatar
alususs 2024-09-02, 19:59 8
Zobaczył ze czarna małpa idzie ulicą to przypierdolił w to ze strachu, normalny odruch czlowieka
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-09-02, 20:17 1
Zgłoś
Avatar
SmokPoracha 2024-09-02, 20:22 2
Nikt nie był specjalnie zainteresowany tym zdarzeniem.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-02, 22:16
Takiego VW to jeszcze nie widziałem. To jakaś budżetowa wersja Amaroka?
Zgłoś
Avatar
juderaus 2024-09-02, 22:22
@Ukasz995

Szkorbut od krajówy?
Zgłoś
Avatar
htp 2024-09-02, 22:36
@Siriuz

Zreperowało się

Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-09-02, 22:44 3
htp napisał/a:

@
Zreperowało się



Nie widzę różnicy, nadal widnieje zdjęcie debila.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-09-02, 22:53
htp napisał/a:

@
Zreperowało się



Śliczna koronka. I tak zaraz znowu będzie próbował otworzyć browara zębami
Zgłoś
Avatar
WąsatyZbój 2024-09-03, 0:08 2
Bul_od_bytu napisał/a:

Takiego VW to jeszcze nie widziałem. To jakaś budżetowa wersja Amaroka?



Jego mniejszy, ale znacznie starszy kuzyn.
VW Saveiro, dostępny w krajach latynoamerykańskich, jest produkowany od 1982 roku, na bazie VW Gol (obecnie platforma PQ24 z VW Polo), w mieście São Bernardo do Campo, w stanie São Paulo, w Brazylii. Robust, to nazwa wersji eksportowej.
Podobno produkcja przyszłorocznego modelu ma zostać przeniesiona do Argentyny i do Niemiec (Hanower).
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-03, 0:17 1
WąsatyZbój napisał/a:

Jego mniejszy, ale znacznie starszy kuzyn.
VW Saveiro, dostępny w krajach latynoamerykańskich, jest produkowany od 1982 roku, na bazie VW Gol (obecnie platforma PQ24 z VW Polo), w mieście São Bernardo do Campo, w stanie São Paulo, w Brazylii. Robust, to nazwa wersji eksportowej.
Podobno produkcja przyszłorocznego modelu ma zostać przeniesiona do Argentyny i do Niemiec (Hanower).



Właśnie ta buda trąciła trochę golfem. Poza Amarokiem to nie widziałem nigdy w Europie VW w wersji pickup więc aż mnie zaciekawiło.
W sumie szkoda bo wydaje mi się, że takie auta by miały swoich amatorów także u nas. I nie mam na myśli przedłużaczy do mikropenisów jakimi są niektóre SUV-y, ale jako auta użytkowe/robocze dla przeciętnego Janusza, którzy by pewnie wozili takim sprzętem betoniarkę na budowę albo świnie na targ.
Zgłoś
Avatar
WąsatyZbój 2024-09-03, 1:41 1
Bul_od_bytu napisał/a:

Właśnie ta buda trąciła trochę golfem. Poza Amarokiem to nie widziałem nigdy w Europie VW w wersji pickup więc aż mnie zaciekawiło.
W sumie szkoda bo wydaje mi się, że takie auta by miały swoich amatorów także u nas. I nie mam na myśli przedłużaczy do mikropenisów jakimi są niektóre SUV-y, ale jako auta użytkowe/robocze dla przeciętnego Janusza, którzy by pewnie wozili takim sprzętem betoniarkę na budowę albo świnie na targ.



Zgadzam się, że takie mniejsze pick-upy, mogłyby wzbudzić zainteresowanie. Jeżeli rzeczywiście Robust będzie od przyszłego roku produkowany w Hanowerze, to jest szansa, że trafi też na polski rynek.
Przy okazji - wiele osób myli brazylijski Gol, z Golfem. Ta buda zdecydowanie trąca Polo.
Poza Amarokiem, którego historia jest dość krótka (od 2009 roku w Brazylii, a od 2012 roku w Europie), w zachodniej Europie był od początku lat 80-ych dostępny VW Caddy - jego pierwsza wersja, produkowana od 1979 do 1995 roku, to był właśnie pick-up (powstał na potrzeby rynku USA i tam oraz w RPA i w Jugosławii, był produkowany, jako jedna z wersji VW Rabbit, czyli... Golfa I).
W latach 90-ych, koncern VW produkował jeszcze wersje pick-up Skody Favorit (pod nazwą Skoda Pick-Up), a później Felicii. Ta ostatnia, od 1998 była też montowana w Poznaniu, a sprzedawana jako Skoda Pickup lub VW Caddy Typ 9U.
Zgłoś