18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Avatar
Bronisław Komorowski 2012-05-21, 17:07
CorT7 napisał/a:

i dopóki tak będzie nic się nie zmieni.


Z serii "dopóki ktoś nie zamknie drzwi, będą one otwarte".
Pozdrawiam, Bronisław Komorowski
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2012-05-21, 17:10 1
Heichahi napisał/a:

To co? Po tym filmiku mam myśleć szerzej tak? Czyli mogę w HD?



Czyli po oglądnięciu filmiku , masz tolerować wszystkie kurwy i pedałów bo to również wytwór tej Ziemi .
Czyli w skrócie jak się widzi pedała to odrazu trzeba nadstawiać mu dupy , bo to przecież miłość bliźniacza .
A idź Pan w chuj
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2012-05-21, 17:18
Ale pierdolenie. Jedno pierdnięcie wszechświata i nas nie ma. I na pewno ktoś się tym przejmie
Zgłoś
Avatar
Mistrz Agon 2012-05-21, 18:43
Można też w drugą stronę, jak jesteśmy tacy mali i nic nie warci to po chuj ma nas obchodzić tolerancja, moralność i inne pierdolenie?

Mamy naturę taką jaką mamy i tyle kurwa. Pomagamy podobnym do nas, a niszczymy to co inne. Żadne pitolenie nie zmieni natury człowieka.
Zgłoś
Avatar
BialyNigger 2012-05-21, 18:43
na harda
Zgłoś
Avatar
defcon1 2012-05-21, 20:50 4
Podróż od supergromad, całego znanego wszechświata do najmniejszego z elementów atomu.



To mnie uderza bardziej
Zgłoś
Avatar
takija 2012-05-21, 21:42
ehh....przepraszam Was drodzy murzyni...już nie będę się śmiał, szydził, nabijał, wykorzystywał Was do ciężkich prac na roli i warsztacie...wybaczcie....
Zgłoś
Avatar
lukasz207 2012-05-22, 1:58
I tak zaraz znajdzie się mentor który powie że życie na ziemi powstało przez przypadek i mamy szczęście że żyjemy ,Ehhh... ,człowiek jest tak głupi że nie potrafi zwykłej muchy stworzyć a powie że ona sama powstała .
Zgłoś
Avatar
taziu 2012-05-22, 12:07
@up - a słyszałeś o zakazach eksperymentów z dna w celach przez ciebie wymienionych? Gdyby ich nie było dawno żarłbyś nowe gatunki zwierzaków i podziwiał te swoje muchy.

Cytat:

I tak zaraz znajdzie się mentor który powie że życie na ziemi powstało przez przypadek i mamy szczęście że żyjemy



Życie na ziemii powstało przez zajebisty fart i mamy szczęście, że żyjemy. Szkoda, że nie dożyję odwrócenia termodynamicznej strzałki czasu.

A tak naprawdę to się z Ciebie zgrywam. Naukowe wyjaśnienia do mnie nie trafiają - wszystko stworzył latający potwór spaghetti.
Zgłoś
Avatar
P................C 2012-05-26, 21:46
Zgłoś
Avatar
mcmt 2012-05-26, 22:03
Aktualnie porównywanie mikrofizyki do makrofizyki (układów planetarnych do atomów, galaktyk do komórek) jest błędem.

Polecam sadistic.pl/through-the-wormhole-vt105161.htm
Zgłoś