18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (8) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:56
🔥 Poskromienie przygłupa w Pradze - teraz popularne
Avatar
Quassar 2021-11-19, 16:15 38
Totana pizda nigdy nie wystartuje twarzą twarz kiedy przeciwnik jest przygotowany do bójki zawsze z tyłu i z nienacka typowa patola...

W życiu tylko raz sie biłem o ile można nazwać to bójką kiedyś z jakimś patusem z przeciwnej klasy sie pokłóciłem ogólne gówniane rzucanie mięsem przez 2m na korytarzu.. potem jak wychodziłem z budy to mi w plecy wyjebał. .

Dlatego jak bym miał okazje wrócić w tamte czasy to powiem jedno jak kłócisz sie z patusem to najlepiej mu od razu wyjebać bo on i tak ci wyjebie ale wtedy kiedy już będziesz na to najmniej przygotowany., więc skoro sie szykuje bójka to lepiej przyjść do niej będąc przygotowanym.
Zgłoś
Avatar
mesjans 2021-11-19, 16:23 20
Aż kurwa, myślałem że idą jakimś mostem, szkoda.
Zgłoś
Avatar
Kielu 2021-11-19, 16:29 4
" Nie opanował MOCY "
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2021-11-19, 16:40 1
Ochrona lokalu powinna profilaktycznie oklepać mu mordę,,gdzieś za winklem po za zasięgiem kamer
Zgłoś
Avatar
35i 2021-11-19, 16:44 4
Pralpunkt napisał/a:

Ochrona lokalu powinna profilaktycznie oklepać mu mordę,,gdzieś za winklem po za zasięgiem kamer



"Poza". Znajomość zasięgu kamer, podstawą kontaktu z "trudnymi" klientami.
Zgłoś
Avatar
r061071 2021-11-19, 16:46 7
Quassar napisał/a:

Totana pizda nigdy nie wystartuje twarzą twarz kiedy przeciwnik jest przygotowany do bójki zawsze z tyłu i z nienacka typowa patola...
W życiu tylko raz sie biłem o ile można nazwać to bójką kiedyś z jakimś patusem z przeciwnej klasy sie pokłóciłem ogólne gówniane rzucanie mięsem przez 2m na korytarzu.. potem jak wychodziłem z budy to mi w plecy wyjebał. .
Dlatego jak bym miał okazje wrócić w tamte czasy to powiem jedno jak kłócisz sie z patusem to najlepiej mu od razu wyjebać bo on i tak ci wyjebie ale wtedy kiedy już będziesz na to najmniej przygotowany., więc skoro sie szykuje bójka to lepiej przyjść do niej będąc przygotowanym.



to typowy wysuszony metą sebix polski patriota sztywna ciota osiedlowa która rucha karyne napierdala jej bękarty i ćpa za ich 500+
Zgłoś
Avatar
35i 2021-11-19, 16:54 1
r061071 napisał/a:

to typowy wysuszony metą sebix polski patriota sztywna ciota osiedlowa która rucha karyne napierdala jej bękarty i ćpa za ich 500+



Kwestia psychologiczna. Napierdalam fikającemu pierwszego strzała, ot tak bez słowa, profilaktycznie. Od razu łapię +20 do respektu. Po prostu, nie lubię głupich dyskusji.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2021-11-19, 17:09 3
r061071 napisał/a:

to typowy wysuszony metą sebix polski patriota sztywna ciota osiedlowa która rucha karyne napierdala jej bękarty i ćpa za ich 500+



Mimo wszystko lepiej ruchać Karyne niż Adama

Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2021-11-19, 18:13 12
Za próbę partyzanta powinien zostać porządnie przekopany.
Zgłoś
Avatar
KonioBijca 2021-11-19, 20:23 1
A mógł zabić... Serio, nawet szybki ten strzał był.
Zgłoś
Avatar
L................y 2021-11-20, 2:20 3
KonioBijca, jakby trafił w potylicę, a jak widać, celował w tył głowy, to całkiem możliwe.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2021-11-22, 17:30
Jebana, pedalska "pszczółka z czarnymi genami.
Zgłoś