18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
sataanekk 2022-07-31, 0:00 3
To niezła główna, przecież to spam jak chuj. Ale zawsze coś ma swój czas i skończy się jak Pinkman.
Zgłoś
Avatar
illuminati220 2022-07-31, 5:13
ty same jakieś tiktokowe gówna wrzucasz na główną. Weź idź się powieś na kablu od zmywarki
Zgłoś
Avatar
JebacPis100procent 2022-07-31, 6:17
Tobiahus96 napisał/a:

Kurwa bez jaj, czemu żaden admin nie zareaguje i nie wypierdolić takiego użytkownika? Może zacznijmy wrzucać tutaj pranki z jewtube.



Cicho sza, bo bana dostaniesz za niestosowne zachowanie. Oglądaj te piękne, przyjemne filmiki i raduj się. Chwała adminowi ! Chwała moderatorom !
Zgłoś
Avatar
Suckday 2022-07-31, 8:21 1
Tobiahus96 napisał/a:

Kurwa bez jaj



Bardzo trafny komentarz, słabe to, że szkoda słów.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-07-31, 8:37 3
Tobiahus96 napisał/a:

Kurwa bez jaj, czemu żaden admin nie zareaguje i nie wypierdolić takiego użytkownika? Może zacznijmy wrzucać tutaj pranki z jewtube.


Ja mam cos fajnego co uratuje temat

Zgłoś
Avatar
PanKukuruźnik82 2022-07-31, 9:19 7
zwierzak30 napisał/a:

@Flodzie.Jak zwykle piwko ode mnie.Żona mi się popłakała ze śmiechu.Dzięki.



Nie zesraj się
Zgłoś
Avatar
Suckday 2022-07-31, 9:32 1
baronturbina napisał/a:

Ja mam cos fajnego co uratuje temat



Pewnie, że tak.

Zgłoś
Avatar
sadol001 2022-07-31, 10:18 3
Tobiahus96 napisał/a:

Kurwa bez jaj, czemu żaden admin nie zareaguje i nie wypierdolić takiego użytkownika? Może zacznijmy wrzucać tutaj pranki z jewtube.



bo admini zawieszają jak napiszesz zły komentarz na któregoś z ich pupilków
Zgłoś
Avatar
Suckday 2022-07-31, 10:53 3
sadol001 napisał/a:

bo admini zawieszają jak napiszesz zły komentarz na któregoś z ich pupilków



Pierdolisz, mam konto od tygodnia i myślałem, że ta strona jest od tego żeby bez zahamowań pisać co się myśli, a tu taki chuj.
Mam się bać ?
Zgłoś
Avatar
Figlarz_ 2022-07-31, 11:28 5
Tak, masz się bać, bo jak skrytykujesz nieodpowiednia osobę, pisząc „Chujowy filmik”, to usuwają, bo „komentarz nic nie wnoszący do tematu”. A w temacie obok kilku typów wyzywa sobie matki, mając w ogóle w dupie materiał, to już wtedy ich komentarze nie są nie na temat
Zgłoś
Avatar
Olashenco 2022-07-31, 11:53 3
@up
Potwierdzam. A spróbuj napisać nazwę kraju na "U" poza jego osobistym tematem, to w ogóle zamykają komentarze i sypia się bany

Internet nieublaganie staje się coraz bardziej pizdowaty i restrykcyjny. W ogóle wszystko jest na opak i z dupy.
Mieliśmy mieć wolność słowa, a jest cenzura. Miała być ochrona danych, a jest inwigilacja i handel nimi. Miała być równość i tolerancja a jest biały rasizm i podwójne standardy. Hipokryzja i wybielanie głupoty. Szkoda strzępić ryja jak mawiał Stonoga, który miał rację, ale dla ludzi to było śmieszne bo przeklinał...
Zgłoś
Avatar
Suckday 2022-07-31, 11:58 2
@Figlarz_i @Olashenco, to tu chyba jest coś nie halo, aż trudno uwierzyć, Niby sadistic,pl, a tu taka lipa. Prawie jak TVPis
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-07-31, 12:17 3
radek225 napisał/a:

Flodzia, może łaskawie połączysz przyjemne z pożytecznym i staniesz na jakieś krajówce opierdalać chuje za 10 zł, a za wyjebanie twojej rozjebanej norki rozkoszy, z której przy kichnięciu wypada wątroba brać będziesz 30 zł? Będziesz miała na nowego ajfona, a zostawisz tę stronę w spokoju. Bardzo cię prosimy, mogę cię nawet 1 dnia pracy zawieźć gdzie trzeba.


Radek stary dajesz do myślenia. Ostatnio dk94 jadę koło taśmociągu w Strzemieszycach. I jeden osobnik na Cb pyta czy są tam jakieś kurwy. No to odpowiadam.. że są ale strasznie grube i obrzydliwe. Gość mówi ze Ok nie szkodzi. No to wracając do tematu Flodzia mogła by się 100m dalej rozbić. Dla onanistów wrzucam mapkę gdzie stoją.
Zgłoś
Avatar
grexik 2022-07-31, 13:48
dennissliwa napisał/a:

Za takie chujowe filmiki powinien być ban



Nie wiem co się dzieje z.sadistic, ale mi admini wyjebali film, jak facet wypier.. orła na motorze, ale to gówno jest na głównej ...

Dzieciaki z gimbazy chyba przejęły moderowanie .
Zgłoś
Avatar
2ic 2022-07-31, 13:56
Tobiahus96 napisał/a:

Kurwa bez jaj, czemu żaden admin nie zareaguje i nie wypierdolić takiego użytkownika? Może zacznijmy wrzucać tutaj pranki z jewtube.



Strzelasz sobie w kolano.

Pozatym to nie jest Hard więc stul pysk !!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie