18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Nutzz 2015-01-19, 23:26 36
Gimbusy? W Brazylii nie ma swobodnego dostępu do broni i jak widać chuja im to pomogło. Już Ci lepiej?
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2015-01-19, 23:28
Zatrudnić takich w NFZ i będzie po problemie z kolejkami do lekarzy
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2015-01-19, 23:28
To jakiś fejk czy co?
Zgłoś
Avatar
Hada Gronkowiec-Lincz 2015-01-19, 23:49 4
Uwaga jestem ekspertem:
Typ, który siedzi w 0:04 ma idealną okazję, żeby idiotę ujebać na glebę, zamiast tego, patrzy się jak szpak w pizdę - ani nie spierdala, ani się chowa - po prostu stoi zdziwiony. Pierwsza laska ze sofy zaczyna się ruszać w 0:07, bo jej niewygodnie. Gruba ze sofy dostaje kilka strzałów z bliskiej odległości i najzwyczajniej w świecie odchodzi nieco szybszym krokiem, po czym typ niby ją zapierdala, odpierdalając przy tym jakiś taniec. Krótko mówiąc typ strzelał na kapiszony, albo miał broń na gaz, albo tam strzelanie w poczekalni to norma i nawet obsługa się nie chowa.
Zgłoś
Avatar
.marek 2015-01-19, 23:57
Pierwsza dostała żona, później teściowa. Było na liveleak swego czasu.
Zgłoś
Avatar
WiXMXJPRrhqWIMbUHRmBrLAaN 2015-01-20, 0:13 1
1/2 lata temu wyszło to nagranie, gościu zajebał swoją żonę/narzeczoną i teściową/matkę narzeczonej po dniu spędzonych na zakupach z nimi, działo się to chyba w Tajlandii.
Zgłoś
Avatar
Tymex 2015-01-20, 0:13 1
kurwa,za tego Pana powinieneś blaszkę dostać. Zwykły czarny śmieć. Na Pana trzeba mieć wygląd i pieniądze,a on jedynie co ma to klamkę i satysfakcje ze kogoś rozjebał xD
Zgłoś
Avatar
Brade42195 2015-01-20, 0:28
To nie "fejk", film starszy niż wasze dziewczyny.
Zgłoś
Avatar
kub45 2015-01-20, 0:38 3
@Polemon Gdyby był powszechny dostęp do broni to ktoś by tego typa zastrzelił i byłoby po problemie, ba on nawet nie zacząłby strzelać wiedząc, że ktoś w pobliżu może mieć broń.
Zgłoś
Avatar
d................t 2015-01-20, 0:41 21
Polemon napisał/a:

Gdzie są teraz gimbusy wołające o powszechny dostęp do broni



To może zabroń używania noży, tasaków, bejsboli, sierpów, wałków do ciasta, kos, młotków, pił spalinowych, tłuczków do ziemniaków, kamieni, kijów do golfa, kostki brukowej itp ? Wszystkim można zabić, jeśli ktoś tylko ma ochotę.

Następny ograniczony lewaczek, który chce decydować za innych.
Czy kiedyś nadejdzie dzień, w którym ty i równie ułomni jak ty zrozumiecie, że zabija człowiek, a nie broń?

Czy naprawdę muszą wytłuc wam rodziny na waszych oczach, a wy będziecie się mogli jedynie zasłonić poduszką?

No chyba, że poduszek też zakażecie, bo mają ostre "rogi" i guziki, którymi można zrobić krzywdę innym ludziom.

To właśnie konsekwencją takiego myślenia jest zakaz posiadania broni dla normalnych i uczciwych ludzi. Konsekwencją myślenia, które z zasady ma ograniczać tych, którzy potrzebują broni jedynie do obrony, bo oprawcy i tak ją posiadają. Zakaz posiadania broni, podobnie jak wszystkie inne zakazy, nakazy, itp - są pomysłem władzy lewackiej, dążącej do ograniczenia wolności kosztem rzekomego bezpieczeństwa. Co mi po "bezpieczeństwie", skoro sam nie mogę sobie pomóc, skoro lewactwo chce decydować i myśleć za mnie. Wmawiać mi, że jestem idiotą, który nie potrafi użyć broni w odpowiednim momencie?

Jak ci się kiedyś dwóch oprychów w środku nocy właduje do twojego domu, zabierze wszystkie pieniądze, zacznie gwałcić twoją kobietę i córkę, to przypomnisz sobie twoje słowa. A ty wedle twoje ideologii nie będziesz nawet mógł użyć noża (nie mówiąc o broni palnej), bo oni nie będą uzbrojeni w ostre narzędzia.

W Szwajcarii każdy może mieć broń. Każdy normalny, przebadany pod kątem "normalności" człowiek. I w każdym szwajcarskim domu jest kilka sztuk broni... i co z tego?

Jeszcze nie tak dawno temu (od setek lat) w każdym polskim (i europejskim) domu była broń. Gdyby tak było do dzisiaj, każdy islamski terrorysta byłby martwy w ciągu kilku sekund.

P.S.

Z tego, co można wyszperać w necie, gość posiadał broń nielegalnie. Gdyby ktokolwiek z "normalnych" ludzi w poczekalni posiadał broń, skończyłoby się to happy endem w postaci trupa w osobie niecierpliwego jegomościa.
Zgłoś
Avatar
maksymilian45 2015-01-20, 1:00
Spójrzcie na date nagrania i zadajcie sobie pytanie. Czy to już....?
Zgłoś
Avatar
Sarissofoi 2015-01-20, 1:08
Akcja dzieje się na Filipinach czy gdzieś w okolicy.
Delikwent zastrzelił swoja dziewczynę i jej matkę.
Poszło o pieniądze. Niedoszła teściowa zażądała więcej za swoją córkę. 200 tysięcy lokalnej waluty zamiast 60.
Sprawca przyznał że nie miał zamiaru zastrzelić też dziewczyny ale zdenerwowała go bo cały czas gadała na telefonie ze znajomym.

Życzę miłego dnia(czy też nocy).
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2015-01-20, 1:38 2
deliriumpermanent napisał/a:


To może zabroń używania noży, tasaków, bejsboli, sierpów, wałków do ciasta, kos, młotków, pił spalinowych, tłuczków do ziemniaków, kamieni, kijów do golfa, kostki brukowej itp ? Wszystkim można zabić, jeśli ktoś tylko ma ochotę.



A łatwiej zabić bronią palną czy nożem?

deliriumpermanent napisał/a:


Następny ograniczony lewaczek, który chce decydować za innych.
Czy kiedyś nadejdzie dzień, w którym ty i równie ułomni jak ty zrozumiecie, że zabija człowiek, a nie broń?



Ale ten człowiek ma broń, nie?

deliriumpermanent napisał/a:


Czy naprawdę muszą wytłuc wam rodziny na waszych oczach, a wy będziecie się mogli jedynie zasłonić poduszką?



Takie sytuacje zdarzają się w Polsce codziennie.

deliriumpermanent napisał/a:


No chyba, że poduszek też zakażecie, bo mają ostre "rogi" i guziki, którymi można zrobić krzywdę innym ludziom.



Oczywiście, zaraz po zakazie podcierania (po papierem też można się skaleczyć).

deliriumpermanent napisał/a:


To właśnie konsekwencją takiego myślenia jest zakaz posiadania broni dla normalnych i uczciwych ludzi. Konsekwencją myślenia, które z zasady ma ograniczać tych, którzy potrzebują broni jedynie do obrony, bo oprawcy i tak ją posiadają. Zakaz posiadania broni, podobnie jak wszystkie inne zakazy, nakazy, itp - są pomysłem władzy lewackiej, dążącej do ograniczenia wolności kosztem rzekomego bezpieczeństwa. Co mi po "bezpieczeństwie", skoro sam nie mogę sobie pomóc, skoro lewactwo chce decydować i myśleć za mnie. Wmawiać mi, że jestem idiotą, który nie potrafi użyć broni w odpowiednim momencie?



Nie spotkałem jeszcze idioty, który uważałby że jest idiotą i dlatego nie powinien mieć broni.

Im krótszy kutas tym większa potrzeba dodania paru cm.

deliriumpermanent napisał/a:


Jak ci się kiedyś dwóch oprychów w środku nocy właduje do twojego domu, zabierze wszystkie pieniądze, zacznie gwałcić twoją kobietę i córkę, to przypomnisz sobie twoje słowa. A ty wedle twoje ideologii nie będziesz nawet mógł użyć noża (nie mówiąc o broni palnej), bo oni nie będą uzbrojeni w ostre narzędzia.



jw. zdarza się w Polsce każdego dnia. Po kilka razy.

deliriumpermanent napisał/a:


W Szwajcarii każdy może mieć broń. Każdy normalny, przebadany pod kątem "normalności" człowiek. I w każdym szwajcarskim domu jest kilka sztuk broni... i co z tego?



Dostrzegam wiele innych różnic pomiędzy Polską a Szwajcarią.

deliriumpermanent napisał/a:


Jeszcze nie tak dawno temu (od setek lat) w każdym polskim (i europejskim) domu była broń. Gdyby tak było do dzisiaj, każdy islamski terrorysta byłby martwy w ciągu kilku sekund.



jw. dzieje się w Polsce każdego dnia.

deliriumpermanent napisał/a:


P.S.

Z tego, co można wyszperać w necie, gość posiadał broń nielegalnie. Gdyby ktokolwiek z "normalnych" ludzi w poczekalni posiadał broń, skończyłoby się to happy endem w postaci trupa w osobie niecierpliwego jegomościa.



Jeżeli obowiązywałoby prawo pozwalające nosić naładowaną i ukrytą broń - to owszem, jest szansa.

Tyle tylko, że nawet w Szwajcarii, którą wymieniłeś - nie wolno chodzić po ulicy z naładowaną bronią.

Zatem w takiej przykładowej Szwajcarii, ktoś z nielegalną bronią narobiłby podobnego bajzlu.
Zgłoś
Avatar
HiroTailo 2015-01-20, 1:45
Chyba widziałem to tutaj z rok albo dwa temu. Facet zabił chyba swoją kobietę i teściową
Zgłoś
Avatar
Subhuman1 2015-01-20, 1:54
widziałem to kiedyś
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie