18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Pralpunkt 2022-01-31, 15:08 1
Fajnie ładnie długo się utrzymał, ale jelita to ma zaplątane na kokardek teraz
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2022-01-31, 16:20
Przecież na rodeo wystarczy 8 sekund. Później zeskakują.
Zgłoś
Avatar
Jerzy_Owsik 2022-01-31, 16:27 71
czy tylko ja słyszałem na początku "kurwa jebana"?
Zgłoś
Avatar
ququa 2022-01-31, 16:47 4
Mnie ciekawi jak oni pobudzają te byki, że w taka furie wpadają ...to nie jest normalne zachowanie byka ...generalnie są bardzo spokojne
Zgłoś
Avatar
sothis 2022-01-31, 16:58 3
ququa napisał/a:

Mnie ciekawi jak oni pobudzają te byki, że w taka furie wpadają ...to nie jest normalne zachowanie byka ...generalnie są bardzo spokojne



Lina przed tylnymi nogami opasującą tors. Byka to wkurwia i chce zrzucić to opasujące go gówno. I kowboja przy okazji.

A co do bardzo spokojnych byków... No chyba kurwa jednak nie. Jak było pastwisko oddzielone rzeką, łowiłem ryby tam, to byk stał po 3h na brzegu, buuuczał na mnie i generalnie pokazywał jak umiał że chętnie by mnie rozjebał. Nie wiem, może brzydki jestem i mu feng shui zaklocalem.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2022-01-31, 18:47 4
Jerzy_Owsik napisał/a:

czy tylko ja słyszałem na początku "k***a j***na"?



Nie tylko Ty



ququa napisał/a:

Mnie ciekawi jak oni pobudzają te byki, że w taka furie wpadają ...to nie jest normalne zachowanie byka ...generalnie są bardzo spokojne



Gdzie spokojne. Kolega wyżej ma rację. Jak bedziesz mial okazje być na wsi wejdz do gospodarza z bykami. Takiego hałasu i "niezadowolenia" nie zobaczysz w porannej telewizji. Nawet do obory nie musisz wchodzic wystarczy, że Cię wyczują na podwórzu . Nawet w naszych górach czasem masz okazję szlakiem kolo obory isc z bykami i jest młyn. Krowy tak sa spokojne tym bardziej jesli sa przyzwyczajone do obcych jak np w Szkocji mozna czasem isc przez srodek stada na wyciagniecie reki majac "baśkę" Kazdy stwor jest inny, ale byki to chodzace napakowane testosteronem 800kg do ponad tony zbite miecho
Zgłoś
Avatar
Sobut16 2022-01-31, 21:58 1
Czy tylko ja słyszę na start "kurwa jebana", czyżby spiker wiedział co się wydarzy ?
Zgłoś
Avatar
Greku01 2022-01-31, 23:19
Jaki tytuł gry?
Zgłoś
Avatar
Kuleczka 2022-02-01, 0:25
Co się najeździł jak w lunaparku, to jego.
Zgłoś
Avatar
Honoratka1401 2022-02-01, 6:22
Sobut16 napisał/a:

Czy tylko ja słyszę na start "kurwa jebana", czyżby spiker wiedział co się wydarzy ?



Nie tylko t, podobno to imie dżokeja
Zgłoś
Avatar
Suovetaurilie 2022-02-01, 11:55 1
Jerzy_Owsik napisał/a:

czy tylko ja słyszałem na początku "kurwa jebana"?



Ja nawet słyszę "kurwa jebana zajeb w dupe"
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2022-02-01, 15:18 2
Kurwa jebana za ile w dupę pierdolę komunale
Zgłoś
Avatar
Cycu320 2022-02-01, 18:50 1
Jerzy_Owsik napisał/a:

czy tylko ja słyszałem na początku "kurwa jebana"?



Kurwa jebana z alimentów będą
Zgłoś
Avatar
ququa 2022-02-02, 5:43
ProVVe napisał/a:

Nie tylko Ty

Gdzie spokojne. Kolega wyżej ma rację. Jak bedziesz mial okazje być na wsi wejdz do gospodarza z bykami. Takiego hałasu i "niezadowolenia" nie zobaczysz w porannej telewizji. Nawet do obory nie musisz wchodzic wystarczy, że Cię wyczują na podwórzu . Nawet w naszych górach czasem masz okazję szlakiem kolo obory isc z bykami i jest młyn. Krowy tak sa spokojne tym bardziej jesli sa przyzwyczajone do obcych jak np w Szkocji mozna czasem isc przez srodek stada na wyciagniecie reki majac "baśkę" Kazdy stwor jest inny, ale byki to chodzace napakowane testosteronem 800kg do ponad tony zbite miecho



No właśnie mieszkam na wsi ...mało tego miałem styczność z bykami bo je hodowałem
i nigdy nie było sytuacji żeby byk przejawiał jakąś agresje, owszem jak poczuje, ze jakaś krowa jest w rui to wtedy tylko jedno mu we łbie i trudniej nad nim zapanować, ale żeby atakował ....no chyba ze go uderzysz to wtedy pewnie tak

bardziej nieprzewidywalne są jałówki

co do krów ....jak każde domowe zwierze one są strasznie ciekawskie
Zgłoś