18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Niedobrzy kibice...
gadom • 2012-06-13, 17:12
No ja pierdolę, niedługo powiecie, że w tym pochodzie szły zakonnice, niemowlęta i niepełnosprawni, a napadło na nich pół miasta za to, że z uśmiechami na twarzach śpiewali sobie swoje piosenki o przyjaznych, leśnych zwierzątkach, albo motywy z dobranocek...

A jak skrajnie prawicowi Rosjanie machali Radzieckimi flagami (zarówno przed meczem jak i tuż po przyjeździe), to już w żadnej "niezależnej" telewizji nie pokażą...



Ani wielkiego bannera/flagi, którą rozciągnęli po trybunach Rosyjscy kibice z napisem "This is Russia" (To jest Rosja/Tu jest Rosja) podczas grania Rosyjskiego hymnu narodowego...





Na fladze rzekomo podobizna Dymitra Pożarskiego, który to wygnał wojska Polsko-Litewskie spod Moskwy w roku 1612, ale to już cudze insynuacje, ja nie znam się na tyle na historii Rosji.

Ja wiem, że pseudokibice do najinteligentniejszych ludzi w tym kraju nie należą, ale co to jest, jeśli nie prowokowanie ich do spuszczenia bęcków Rosjanom?

Więc proszę mi tu nie pierdolić, jak się wstydzicie za te "zwierzęta" i jaki to "skandal na skalę europejską", a zacznijcie się zastanawiać komu podskoczyli przed ostatnimi wyborami i jaka siła polityczna (której poparcie spada na łeb) miała wyrazić zgodę, lub jej brak na przemarsz Rosyjskich kibiców przed meczem Polska-Rosja 12.06.2012

Może i trochę teoria spiskowa, ale związków zawodowych, które też przeciwstawiały się obecnym rządom, też już nie ma.

Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Misza123 2012-06-13, 17:20 17
Kurwa pierdolisz jak przemrozony, jak siedzi sobie 50letni typ w knajpie, pije piwko i podbiega 4 "patriotow" i zaczynaja go napierdalac albo jak grzecznie ide sobie na mecz z flagami i podbiega jakis lysy idiota i goscia butuje bez powodu to jest normalne. Kibolostwo udowadnia ze sa idiotami. Flaga byla ale ile ich bylo, 1? 2? wiecej nie widac a zachowuja sie jakby ruscy conajmniej tutaj z kalachami wpadli.
Zgłoś
Avatar
gadom 2012-06-13, 17:24 5
@Misza123
Interpunkcja, typie. A teraz jeszcze raz przeczytaj co napisałem, tylko ze zrozumieniem.
Zgłoś
Avatar
zajetynick 2012-06-13, 17:28 64
Misza ten 50 latek to pewnie gorszy komuch od tych 20 latków.
A jak u nas starszych ludzi wychodzących ze stadionu butowali lub pracowników to ok tak ?
Jak rozpierniczają bary, puby to też ok ?
Kurwa przestań oglądać tvn bo już nie masz mózgu a ścierkę wypraną.
Zgłoś
Avatar
magnez 2012-06-13, 17:32 3
nie lepiej gadać o dupach,chlaniu i innych przyjemnosciach??
Zgłoś
Avatar
kalion83 2012-06-13, 17:56 4
Nie zesrajcie się z tą cała rosją, jak by kibole byli inteligentni to by się nie dali sprowokować jakimiś przyśpiewkami.
Zgłoś
Avatar
tofur 2012-06-13, 18:06 26
z tą flagą "this is russia" to w pierwszej kolejności skojarzyło mi się z "this is sparta" a ta "podobizna" też raczej leonidasa przypomina... ale co tam. jak zakompleksiony kibolski łeb będzie chciał się doszukać obrazy swoich patriotycznych uczuć to doszuka się ich nawet w reklamie nutelli
Zgłoś
Avatar
Nivadriel 2012-06-13, 18:52 12
"Skrajnie prawicowi komuniści" lol hahah
Zgłoś
Avatar
j................x 2012-06-13, 19:02
mnie on bardziej na aleksandra newskiego wygląda
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2012-06-13, 19:10 16
No i w jakim celu dalej kontynuujesz tą debilna sztuczną nagonkę ? żeby zebrać parę komentarzy w stylu "napierdalać kacapów" i walić przy tym konia z podniecenia ? Rosyjscy kibice to nie żadni komuniści czy inni bolszewicy. Jeden nieogar machał flagą to nie powód żeby napierdalać normalnych ludzi. No ale wam to wszystko jedno, byle pretekst wystarczy żeby tylko mieć możliwość podłatania swojego zwierzęcego ego. Szukacie wyimaginowanego przeciwnika a tak naprawdę problem leży w waszej ułomności, strachu, kompleksach.
Zgłoś
Avatar
krz2 2012-06-13, 19:22 1
Ja tam widzę jednego z flagą CCCP (Cep cepa cepem pogania) a żeby rozwiesić taką ogromną flagę na ludzi to wystarczy 10 murzynów, którzy puszczą ją a reszta ludzi nawet nie wiedząc co jest nad ich głowami przytrzymują... o jejku drogi.
Zgłoś
Avatar
gadom 2012-06-13, 19:28 2
Mom and Death napisał/a:

No i w jakim celu dalej kontynuujesz tą debilna sztuczną nagonkę ? żeby zebrać parę komentarzy w stylu "napierdalać kacapów" i walić przy tym konia z podniecenia ? Rosyjscy kibice to nie żadni komuniści czy inni bolszewicy. Jeden nieogar machał flagą to nie powód żeby napierdalać normalnych ludzi. No ale wam to wszystko jedno, byle pretekst wystarczy żeby tylko mieć możliwość podłatania swojego zwierzęcego ego. Szukacie wyimaginowanego przeciwnika a tak naprawdę problem leży w waszej ułomności, strachu, kompleksach.



Czy, do kurwy nędzy, tak trudno jest czytać ze zrozumieniem?

Właśnie przerywam nagonkę, jaką nasze media organizują na "kiboli". Wszędzie tylko "Polacy zaatakowali" i "Rosjanie napadnięci przez Polaków" - z obu stron leciały wyzwiska, obie strony zachowały się nieodpowiednio. Do tego marszu w ogóle nie powinno było dojść i jednym z powodów nakręcania sprawy przez media (których upolitycznienia jestem pewny) mogła być chęć uczynienia z kibiców zwierząt i ludzi nietolerancyjnych w oczach opinii publicznej. Wiecie, takie ujednolicenie agresywnych kiboli, rasistów i sterydowych kretynów oraz tych kibiców i fanów piłki, którzy organizowali kilka miesięcy temu cywilizowane protesty albo wystawili za własne pieniądze pomnik Kazimierza Deyny. Przy następnej demonstracji kibiców (nie kiboli) ma się ona kojarzyć z tymi, którzy "bestialsko zaatakowali biednych Rosjan".

Używanie mózgu niektórych chyba naprawdę boli...
Zgłoś
Avatar
wysokogatunkowy 2012-06-13, 19:29 8
Jak dla mnie mogli by machać nawet majtkami . W dupie mam ich prowokacje> Debile szukają jej wszędzie ale to ich problem. Szkoda tylko że psują wizerunek nam wszystkim i niewinni ponoszą straty.
Jeżeli nawet była to nagonka mediów czy polityków , to i tak debile sprowokowali debili.
Zgłoś
Avatar
gadom 2012-06-13, 19:31 1
Nivadriel napisał/a:

"Skrajnie prawicowi komuniści" lol hahah


No tu się dość mocno jebnąłem...

Ale na moją obronę nie użyłem słowa "Komuniści"
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2012-06-13, 20:37
Cytat:

Czy, do k***y nędzy, tak trudno jest czytać ze zrozumieniem?



Ty debilu, chodziło mi o nagonkę na Rosjan Kto tu ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Porażka.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie