18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Ludzie w wieku 18 - 25 lat bawili się tu w berka, chowanego, podchody, ewentualnie sprawiali, że ich ukochane traciły tu cnotę. Dziś budynek - nigdy niedokończony - niszczeje.

Eskapada pospołu z jegomościem ~Tołdi.

Znowu próbka tego, jak wyglądałby postapokaliptyczny świat, gdyby ludzkość zniknęła w ułamku sekundy.







Reszta, standardowo, w komentarzach.
Zgłoś
Avatar
u................t 2012-08-05, 18:26
no poka poka
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2012-08-05, 18:28 9








Byłem zbyt pijany, by stworzyć więcej zdjęć. Przewodnik leczył kaca od circa 5 rano, fotograf doprawiał się po zarwanej nocy.
Zgłoś
Avatar
Roszp 2012-08-05, 18:38
Uuu, niby postapokalipsa a karpackie niedopite...
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2012-08-05, 18:46 3
Już dopite. Powiedzmy, że w momencie fotografowania dopijanie Karpackiego było in statu nascendi.
Zgłoś
Avatar
A................h 2012-08-05, 18:58 1
Spoko, też lubię ruszyć swoje tłuste dupsko z domu i zwiedzać fajne miejsca. Ważne, że jest browar i są szlugi. Na kacową niedziele idealne są wypady do lasu. Jak się wie gdzie, to można znaleźć od chuja bunkrów, grobowców przedwojennych i opuszczonych chat. (muszę wykopać swoje zdjęcie, z ludzką czaszką). Proponuję założyć zbiorczy, bo widzę że się namnożyło od prywatnych zdjęć.
Zdjęcia nie odzwierciedlają klimatu IRL.
Oszronione piwko dla was!
Zgłoś
Avatar
Bedekozaczyl 2012-08-05, 19:17
Jakie to adres czy chociaż osiedle bo bym się wybrał tam aby moja ukochana straciła cnote.... aczkolwiek nie pograłbym w berka
Zgłoś
Avatar
~Tołdi 2012-08-05, 19:20 1
Bedekozaczyl napisał/a:

Jakie to adres czy chociaż osiedle bo bym się wybrał tam aby moja ukochana straciła cnote.... aczkolwiek nie pograłbym w berka


Skorupy obok SP 28
Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2012-08-05, 20:55
Dobry klub by tam odjebał. Zaraz koło mnie, jest nie dokończona mleczarnia i myślę, że w huj by się bardziej nadawało.Dość duże skurwinsyństwo.Miałem już kiedyś taki pomysł swoją drogą... Jeżeli ktoś ma luźne 25 000 000 na wkład, to można śmiało pisać do mnie Jak jutro znajdę trochę czasu, to ruszę dupę strzelić jakieś fotki,a jest na co popatrzeć...
Zgłoś
Avatar
s................3 2012-08-05, 21:19 4
Kurde widzę że coraz więcej pojawia sie tutaj tego typu wrzutek i powiem wam ze bardzo dobrze tylko szkoda ze żaden polityk tu nie wchodzi zobaczyli by jak bezmyślnie wyjebali miliony złotych.
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2012-08-05, 21:46
1. Karpackie - już jest ok.
2. Ciekawy ten o-mało-co-meczet. Okna w kształcie kutasa? Mieli chyba chujowego architekta...
Zgłoś
Avatar
batorowiec 2012-08-06, 0:50 50
Najważniejsze że NIEDOKOŃCZONY, i niech tak zostanie.
Zgłoś
Avatar
Bananek 2012-08-06, 7:35
A gdzie to jest w Białym? Udałbym się pooglądać.
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-08-06, 7:37 2
Ja pierdolę, spróbowałem kiedyś tego karpackiego. Druga sprawa to to, że islamiści won z Polski!
Zgłoś
Avatar
Kaef 2012-08-06, 9:56
Prometeus Coprophagus napisał/a:


Znowu próbka tego, jak wyglądałby postapokaliptyczny świat, gdyby ludzkość zniknęła w ułamku sekundy.

Co?? Że butelki wszędzie?? Jestem ostatni??
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie