18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
ramiltor 2012-04-01, 15:11
Czym się różni od Małysza?

Nie umie wyjść dobrze z progu.

P.S. Może i dobrze dla niej sie stało bo weź tu wyrośnij na czlowieka jak rodzice patrzą po ile trumny na rynku i jak zaczadzić dziecko
Zgłoś
Avatar
BlueChampion 2012-04-02, 23:11 1
@nikustrip Twoj zart jest dla mnie najzwyczajniej w swiecie niesmaczny, nie widze w nim nic zabawnego, jest prostacko zalosny, ocena koncowa 0/10. nie nie nie 3 razy nie, dziekujemy panu
Zgłoś
Avatar
lintu 2012-04-02, 23:18 47
@BlueChampion
Bardzo Cię proszę, wróć do czytania humoru z Gościa Niedzielnego i przestań pierdolić. Głupkowaty, ale dobry, bo czarny.
Zgłoś
Avatar
vanditte 2012-04-02, 23:22 9
Leci piwo. I chuj, że populistyczny temat. Czarny klimat dowcipu zachowany.
Zgłoś
Avatar
BlueChampion 2012-04-02, 23:26
@lintu murzyni tez sa dobrzy bo czarni?? przytoczyles rownie trafny argument co ,,jest fajnie, bo rower". akurat nie bawia mnie prymitywne dowcipy chyba chciales napisac ,,glupkowaty, ale dobry, bo tutaj pasuje" co wciaz jest chujowym argumentem, bo miara jakosci dowcipu jest stopien jego smiesznosci
Zgłoś
Avatar
Leouch 2012-04-02, 23:35 2
dajcie spokój biednemu BlueChampionowi. Widac, ze chłopak nie zna sie na gitarach i nie ogarnia dowcipu
Zgłoś
Avatar
Millduck 2012-04-02, 23:37
@up
"Niesmaczny"? Tutaj?! Jak Ci nie pasuje, to idź sobie bardzo szybko (mam nadzieję nie zarobić kolenego warna) zagwiazdkowywać przekleństwa na JoeMonster albo robić krzywe tłumaczenia z 9Gag na kwejka:P

przepraszam miało być do BlueChampiona
Zgłoś
Avatar
BlueChampion 2012-04-02, 23:43
mam wrazenie, ze 90% uzytkownikow portalu usilnie stara sie pokazac jacy to sa inni od reszty podpisujac sie oburacz pod kazdym byle ,,sadystycznym" gownem, ehh dzieciaki, roczniki 90 i nizej tylko na profilach...
Zgłoś
Avatar
Zygzaq 2012-04-02, 23:46 1
@up

Ile można pierdolić o małej Madzi? Normalnie już jest gorzej, niż było z cukrem po 5zł i Tupolewem.

Pozdro
Zgłoś
Avatar
szimon 2012-04-03, 0:28
No i jajka po złotówce!
Zgłoś
Avatar
BlueChampion 2012-04-03, 0:32
hehe ja bym jeszcze dodal kawal o smolensku
Zgłoś
Avatar
Suq-Madiq 2012-04-03, 6:45 8
BlueChampion napisał/a:

@nikustrip Twoj zart jest dla mnie najzwyczajniej w swiecie niesmaczny, nie widze w nim nic zabawnego, jest prostacko zalosny, ocena koncowa 0/10. nie nie nie 3 razy nie, dziekujemy panu



BlueChampion napisał/a:

akurat nie bawia mnie prymitywne dowcipy





Szczerze mowiac, kogo to jebie?
Zgłoś
Avatar
hugodrax 2012-04-03, 8:15
Cytat:

Szczerze mowiac, kogo to jebie?


Duże piwo daje.Bambo na gifie mnie rozjebał
A co do dowcipu to spoko sprzedam go na ośce.
Zgłoś
Avatar
K................y 2012-04-03, 8:58
kurwa, długo jeszcze ten temat będzie wałkowany, gdzie nie wejdę - Madzia to Madzia tamto, a tuż koło tego kręci się ten jebany Smoleńsk.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie