18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Niedźwiedż ogrodnik
deniZ • 2011-08-25, 9:18
Posadził niedźwiedź w lesie poletko konopi. Kiedy już konopie obrodziły, postanowił je pilnować noc i dzień.
Wlazł na drzewo i czeka. Szedł sobie po lesie jeżyk....
- Oczom nie wierzę, uszom nie słyszę! - wykrzyknął uradowany gapiąc się na dorodne konopie. Zerwał jedną, spróbował. posmakowało więc zaczął zbierać bukiecik. Niedźwiedź nie zdzierżył. Zlazł z drzewa, podszedł cichutko do jeżyka i walnął go łopatą przez łeb. Jeżyk upadł ogłuszony. Po chwili otrzeźwiał, wstał, pokręcił głową z niedowierzaniem:
- Co za konopia!!! Ale daje kopa!!!
I pobiegł do domu po kosę. Wraca szybko z kosą i dalej - tak szybko jak może, zaczyna kosić niedźwiedzie poletko. Niedźwiedź zgłupiał. Ale po chwili zlazł z drzewa i potraktował jeżyka łopatą. Ten zwalił się na glebę, ale zaraz wstaje i kosi dalej. Niedźwiedź znowu go łopatą! Jeżyk znowu poległ ale jeszcze szybciej się pozbierał i dalej kosi. Znowu dostał łopatą, znowu szybko wstał i uśmiechnięty mruczy pod wąsem:
- Nie spać! Nie spać, kurwa! Kosimy, kosimy...
Zgłoś
Avatar
Achajka 2011-08-25, 22:39 4
uszom nie słyszę, hah!
Zgłoś
Avatar
S.O.A.D. 2011-08-25, 22:49
nie wiem, może jestem najebany, ale mi się podoba
Zgłoś
Avatar
Powell 2011-08-26, 1:00
czemu jeżyk? z miśkiem zawsze zając konkuruje
Zgłoś
Avatar
K................y 2011-08-26, 4:51 1
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć, o co chodzi ?
Zgłoś
Avatar
skival 2011-08-26, 11:51 1
ni chuja nie kumam
Zgłoś
Avatar
deryls 2011-08-27, 1:42 3
Dałem piwo, bo wydaje mi się że jak patrzysz na te komentarze, z prośbą wytłumaczenia... itd. to popadasz w depreche.
Zgłoś