18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Z cyklu "Sadol uczy,Sadol bawi".

Piękne ujęcia traktujące o brutalnym świecie natury gdzie jedne zwierzęta są drapieżnikami, a inne ofiarami w ciągłej walce o przetrwanie. Nieświadoma foka wylegująca się na dryfującej krze zostaje zaskoczona przez majestatyczne zwierze. Chwila odpoczynku odebrała jej szansę na przeżycie bliskiego spotkania z niedźwiedziem polarnym, który znienacka wyskakując z wody uczynił jej śmierć.

Zgłoś
Avatar
wilkoala 2017-07-02, 14:16 28
Zajebisty film przyrodniczy, naprawde zajebisty.
Chociaz brakuje Czubowny, ona by to lepiej opowiedziala.
Zgłoś
Avatar
medyklujleczywchuj 2017-07-02, 14:31 12
2:27 gdyby potrafiła mówić po polsku pewnie by w tym momencie powtarzała "o kurwa, o kurwa, o kurwa, ja pierdole"
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2017-07-02, 15:04
Gdyby był niedźwiedziem syryjskim, dziś żyłby sobie na niemieckim wikcie i opierunku.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2017-07-02, 15:39 8
Co to jest "forka"?

Cytat:

Chociaz brakuje Czubowny, ona by to lepiej opowiedziala.



Co ty pierdolisz? Toż to sir David Attenborough. Najzajebistszy głos we Wszechświecie. On mógłby nawet opowiadać o polskich sukcesach militarnych i naukowych i tak brzmiałoby to interesująco.
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2017-07-02, 16:59 3
Widzisz fantastico, jak chcesz to potrafisz. Bardzo ładny opis. Co prawda pod koniec nie wytrzymałeś i musiałeś wepchnąć "uczynienie śmierci", ale generalnie jest dobrze. Do tego temat w wysokiej jakość. Brawo!
Zgłoś
Avatar
adamZjeb 2017-07-02, 17:38
Od takiej ilości tłuszczu zawał misiowi murowany ale głód...
Zgłoś
Avatar
CZN 2017-07-02, 17:48
Ptoon napisał/a:

Widzisz fantastico, jak chcesz to potrafisz. Bardzo ładny opis. Co prawda pod koniec nie wytrzymałeś i musiałeś wepchnąć "uczynienie śmierci", ale generalnie jest dobrze. Do tego temat w wysokiej jakość. Brawo!



Zaiste lepiej wyglądałoby np. "spowodował". Na przyszłość:

synonimy.pl
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-07-02, 17:56
natura nie lubi ciemnych zwierząt
Zgłoś
Avatar
piotrekt1976 2017-07-02, 18:13 1
naprawde fajny material, operatorzy tak mysle troche czasu spedzili zanim udalo im sie ustrzelic cos takiego.
Zgłoś
Avatar
lolek15 2017-07-02, 19:01 4
Ciekawostka:
Miałem kiedyś okazje zwiedzić polską stacje badawczą w hornsundzie na Svalbardzie i naukowcy pokazywali zdjęcia na których te niedźwiedzie były uwidocznione. Jak były głodne to podchodziły pod stacje i potrafiły zjeść psa gdy były głodne. Na jednej fotce widziałem jak niedźwiedź wybił szybę w stacji i połową ciała był już w środku. Są pod ochroną i gdy naukowcy ruszali w teren brali broń palną jednakże bardziej w celu odstraszenia aniżeli zabicia. W przypadku zabicia trzeba było zgłosić to władzom norweskim i na miejsce docierali i zabierali zwłoki takiego misia plus pytania czemu itd.. Oczywiście musiały być w nienaruszonym stanie bo w przeciwnym przypadku padało podejrzenie o kłusownictwo w celu zdobycia zębów futra czy czegokolwiek. Według mnie dobre prawo bo to ludzie przybyli na ich tereny a nie na odwrót i trzeba naturę uszanować. Z opowieści dowiedziałem się że taki niedźwiadek jest bardzo szybki i skuterem mu uciec jest czasami problem. Ogólnie fajne zwierzaki i na szczycie pokarmu łańcuchowego tam były. Poza misiami to renifery, foki, morsy i lisy polarne także sobie spokojnie tam żyją . Swoją drogą polecam ich stronę na necie lub FB bo sporo fajnych rzeczy idzie się dowiedzieć plus Polska stacja polarna jest jedną z największych jakie tam są.
Zgłoś
Avatar
spinaczel 2017-07-02, 19:28
I jaki z tego morał? Będąc grubym i tylko leżąc nic się nie osiągnie tylko skończy w paszczy.
Zgłoś
Avatar
Policeman 2017-07-02, 19:43 8
Zgłoś
Avatar
Kaszakisza 2017-07-02, 19:52 2
Tutaj macie z równie dobrym lektorem.
Zgłoś
Avatar
Reynoldzik 2017-07-02, 21:06
Niby miś a wygląda jak pierdolona lama...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie