18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
PrsDBW 2013-10-22, 13:45
Przyszłość Narodu kurwa!
Zgłoś
Avatar
trancformation 2013-10-22, 13:58
0:55 koles ma głos jak dorosła kobieta
Zgłoś
Avatar
Leginek 2013-10-22, 14:22 3
Gimbus-Najczęściej osoba uczęszczająca do gimnazjum lecz nie jest to regułą. To stan umysłu. Jej zachowanie jest niepoważne, niedojrzałe i potrafi źle wpływać na otoczenie. Podejmuje mało inteligentne decyzje. Uważa się za dorosłego którym wcale nie jest.
Poznaje dopiero świat dorosłych określając się mianem takiego. Jest głupi.

Przykre bo widać ,że gimbusy zapytane o to kim są, same nie potrafią tego określić. Koleżka mówiący o dresach najbardziej mnie rozbawił
Zgłoś
Avatar
gregor87 2013-10-22, 15:37 1
gimbusy twierdzą, że nie są gimbusami
Zgłoś
Avatar
defcon1 2013-10-22, 15:45 1
Jak ja widzę, jak ci młodzi się wypowiadają, to mnie przeraża. Oni nie potrafią normalnie zdania skleić! Kiedy trzeba użyć jakiegoś słowa, to albo to pokazują (jak ten pierwszy) bo nie umie tego opisać, albo się jąkają jak niedorozwinięci. Żadne już ksiażek nie czyta, żeby znać więcej słów niż: kurwa, pierdolę i chuj?
Zgłoś
Avatar
Kozar 2013-10-22, 16:09
co to jest gimnazjum?
Zgłoś
Avatar
snetrip 2013-10-22, 16:26
wstydze sie za swoje miasto
Zgłoś
Avatar
erni13 2013-10-22, 16:29
Typo słowo "ja jestem prostym chłopakiem" tak w stylu lindy powiedział ;D
Zgłoś
Avatar
vasre 2013-10-22, 16:41
Pamiętam jak mnie wychowawczyni za zel we wlosach ganiała .
Zgłoś
Avatar
K................o 2013-10-22, 16:47 6
Jak Ja byłem w gimnazjum ... aaaa nie. Nie byłem. Jak kończyłem podstawówkę to ledwo się komuna skończyła. A w szkołach uczyli szacunku do nauczyciela i samego siebie. Jak ktoś nie wiedział kto napisał Pana Tadeusza to dostał Panem Tadeuszem w ryj. Polonistka miała dobrego cela i uważam że powinno być tak do dziś. Bo to co wyrabiają w szkołach dziś młodzi ludzie to wola o pomstę do nieba.
Zgłoś
Avatar
benzedrine 2013-10-22, 16:53 1
oni nawet nie potrafią płynnie się wypowiedzieć

a a propos makijażu- te kilka lat wstecz, gdy ja chodziłam do gimnazjum to koleżanki 'wymuszały' makijaż. niefajnie było przyjść do szkoły ze świecącym ryjkiem podczas, gdy reszta dziewczyn miała gładkie pyszczki i rzęsy do nieba, więc też zaczęłam się malować.
Zgłoś
Avatar
jarro90 2013-10-22, 18:45
Jak ja chodziłęm do gimnazjum to na religii ksiądz nas napierdalał kijem i rzucał kredą jak mu coś niespasowało. A my sie cieszyliśmy a on jeszcze bardziej się wkurwiał. Walił gaz z woźnymi aż wkońcu najebany złamał nogę i skończył uczyć Ehh to były czasy... 2003-2006
Zgłoś
Avatar
fabek123 2013-10-22, 18:50
gimbus to taki w dresie ja pierdole .. albo to- gimbus to ktoś z podstawówki ja pierdole sama etymologia słowa gimbus GIMbus w końcu chodzi o gimnazjum (co to kurwa za chujowe komunikaty o capslocku teraz z shiftem trzeba napierdalać do chuja ?)
Zgłoś
Avatar
A................g 2013-10-22, 19:10
qhash napisał/a:



to ja się teraz pytam o co tym gówniarom chodzi
czy naprawdę szczytem marzeń jest zrobienie gały pierwszemu lepszemu kolesiowi
ja pierdole, do czego to zmierza


Tia, a potem opowieści mężowi (o ile go oczywiście znajdą )
    "Wiesz, kochanie, ja to miałam 32 chłopaków... A, seks? Nie, to dodaj jeszcze 12, przypomniała mi się jedna sytuacja..."
Zgłoś
Avatar
Nizaryta1 2013-10-22, 19:27
"Gimbus to taki cieć"- powiedział gimbus.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie