18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
SoWhat 2013-10-22, 21:26
kurwa, najprosciej jak sie da.
Gimbus to stan umyslu, czesto nie majacy nic wspolnego z gimnazjum
a gimnazjalista to osoba ktora uczeszcza do gimnazjum i ma cos pod kopułą
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-10-22, 21:43 2
qhash napisał/a:



to ja się teraz pytam o co tym gówniarom chodzi
czy naprawdę szczytem marzeń jest zrobienie gały pierwszemu lepszemu kolesiowi
ja pierdole, do czego to zmierza



Jesteśmy na równi pochyłej i musimy w coś teraz przypierdolić... Ja osobiście obwiniam za to media (MTv dla gówniary co nie ma jeszcze własnego zdania) i co za tym idzie rodziców... Te całe "sweet 16-teen" czy jak to się zwało mnie wystrzeliło w kosmos...
Przytoczę rozmowę dwóch czwartoklasistek (stałem za nimi przy kasie)

Gówniara nr 1 i nr 2

G1: No i co spotkaliście się?
G2: Tak, ale poprosił mnie żebym mu zrobiła loda, a ja nie jestem taka łatwa żeby po na drugiej randce loda robić...

Jedną panienkę poznałem... Krótko i delikatnie opierniczyłem gówniarę i zadzwoniłem do jej brata... Chłop jak się dowiedział to podziękował i cztero-paka postawił... A smarkula do pionu postawiona. To jest wiek chyba komunijny, ale widać że nie opłatek w głowie... Dodam, że nie są to rodziny patologiczne, a niektóre wręcz zamożne...
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-10-22, 21:46
memengwa napisał/a:

Jak ja byłam w gimnazjum to za pomalowanie nawet ust błyszczykiem wypierdalała nas nauczycielka kopem w dupe i wpisywała nieobecność, a teraz widzę 3 warstwy fluidu, na chuj dziecku fluid na mordzie



No jasne, dodaj sobie jeszcze więcej heroizmu. Prawda jest taka, że wprowadzili gównazja, bo za mało ludzi kończyłoby podstawówki na poziomie sprzed reformy
Zgłoś
Avatar
delsol 2013-10-22, 23:16
memengwa napisał/a:

Jak ja byłam w gimnazjum to za pomalowanie nawet ust błyszczykiem wypierdalała nas nauczycielka kopem w dupe i wpisywała nieobecność, a teraz widzę 3 warstwy fluidu, na chuj dziecku fluid na mordzie



Mnie się córka do dziś co wieczór pyta po co jej fluid na mordzie ale pozostawiam ją nadal w słodkiej niewiedzy
Zgłoś
Avatar
habumbabum 2013-10-23, 1:18
moja siostra ma 13 lat i nosi na mordzie na codzień więcej tapety niż ja miałam na swojej mordzie przez całe życie. smutne, ale chuj. prawdziwe.
Zgłoś
Avatar
qhash 2013-10-23, 8:17
habumbabum napisał/a:

moja siostra ma 13 lat i nosi na mordzie na codzień więcej tapety niż ja miałam na swojej mordzie przez całe życie. smutne, ale chuj. prawdziwe.



no to może trzeba troche wpłynąć na siostrę, żeby nie została typową gimusiarą-kretynką ze słit focią na fejsie
Zgłoś