18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Niegrzeczny latynos
Anal_Intruder_69 • 2024-08-20, 15:49
Przestępca za swoje występki został ukarany poprzez przywiązanie do słupa. Z pomocą przybywa dobry obywatel.


ukryta treść
Oczywiście z pomocą dla społeczeństwa, bo pierwotna kara niczego by go nie nauczyła
Zgłoś
Avatar
nagniotki_bolesne_i_syfilis 2024-08-20, 19:04 7
Gdyby przywiązali go twarzą do słupa, to ktoś by jeszcze skorzystał.
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2024-08-20, 19:49
kiełbasanasadzonychjajach napisał/a:

Gdyby przywiązali go twarzą do słupa, to ktoś by jeszcze skorzystał.



Słuszna uwaga

A pozatym ten co przyszedł go deskowac uwolnił mu nogi wiec juz był prawie wolny:)
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-08-20, 20:04 1
Lobo24 napisał/a:

Kiedyś w Polsce też były podobne zwyczaje..



czyli cywilizacyjnie są jakieś 400 lat w plecy
nie ma co fajna rozrywka, mógł mu na końcu tą motyką przypierdolić
Zgłoś
Avatar
MatrixMx 2024-08-20, 20:43
no i był spoko teraz pytanie. dlaczego nie dali mu do wyboru pomiędzy deseczką a meczetą????

[ Dodano: 2024-08-20, 20:44 ]
jakiś lewacki hujowy sąd??? pewnie lewaki
Zgłoś
Avatar
Uzi99 2024-08-20, 20:44
Piniata na pręgierzu
Zgłoś
Avatar
nowynick 2024-08-20, 22:55
kiełbasanasadzonychjajach napisał/a:

Gdyby przywiązali go twarzą do słupa, to ktoś by jeszcze skorzystał.



I weź tu po preferencjach nie oceniaj...
Zgłoś
Avatar
Psilocke 2024-08-20, 23:54 4
Lata temu, najebani jak bąki krazylismy z chłopakami po mieście. Tu piwko, tam flaszka i przed siebie.
Gdzieś tam w trakcie przypałętał się jakiś typ. Całkiem zabawny i wydawał się spoko to bardzo go nie gonilismy. Pusty jak bęben.
Jeden z kumpli wyraźnie już miał dość i walił kimę na stołach ale twardo odmawiał powrotu do domu. To tak go ciagalismy za sobą.
W którejś knajpie wyszliśmy sobie na fajkę. Kumpel wali kimę na stole.
Lać mi się zachciało to poszedłem za winkiel knajpy.
Patrzę przez okno a ten co się do nas przypałętał robi naszemu kumplowi wiskacza po kieszeniach.
Nic tam już dawno nie było ale kurwa no nie halo.
Wracam do chłopaków, mówię co i jak.
Wpierdol spuscic to za proste.
W pijackim widzie wymyśliliśmy plan.
Poszliśmy dalej na miasto i jeden mimochodem rzucił żeby do sex shopu zajść to się prezent kupi.
Poszliśmy i kupiliśmy taki zestaw bdsm. Jakieś kajdanki, pejcze, linki i chuj wie co w sumie.
W następnej knajpie mocno wszyscy pilnowali żeby nasz nowy "kolega" nie ociagal się z piciem.
Jak już go trochę poskładało to był czas na realizację planu.
Rozebraliśmy go do rosołu. Założyliśmy te wszystkie paski, linki itp. Wsadzilismy za gacie pejcz. W ryj tą kulkę i kajdankami do jakiejś latarni. A na gołym dupsku markerem napis "jestem złodziejem"
Jak się skończyło to do końca nie wiem ale podobno o gościu nawet w telewizorze mówili.
Zgłoś
Avatar
lebol1990 2024-08-21, 7:46
A jakby tak wszystkich negroidow uzbroic w maczety? Pomyślcie sami problem rozwiązał by sie sam w pół roku, może jakaś zrzutka internetowa na dozbrajanie ciemnego ludu w broń białą co by sami sobie sady na ulicach gotowali. Pusto w głowie broń w ręku i populacja spada do 1 egzemplarza który i tak zginie pod kitajską cieżarówką, na ebole, albo jak sie jebana europa obudzi i zacznie coś z tym ścierwem robić to go zastrzela przy probie przedostania sie na BIAŁY ląd
Zgłoś
Avatar
Duczki1234 2024-08-21, 7:48
Ustawić typa przed corpo w poniedziałek o 16 jak mózgojeby wycodzą z pracy ... myślę że do 17-stej z 3 kije by na nim połamano
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2024-08-21, 8:29
Czy możemy w końcu zrobić to samo, z tymi zasranymi politykami?
Zgłoś
Avatar
leonidkacap 2024-08-21, 10:50
chłop w dzieciństwie nie miał na urodziny piniaty więc jak nadarzyła się okazja to trzeba to wykorzystać
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-08-21, 12:46
Rozumiem wpierdol za złodziejstwo, wandalizm czy inne przewinienie, ale tak skatować to nawet pdfa bym nie skatował. Może typ kogoś zabił? Chuj wie.
Zgłoś
Avatar
DonaldDuck 2024-08-22, 18:50
Ale tam jakieś pobite gary. Widać, że deską można, a chłopa z motyką upomnieli.
Zgłoś