18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:48
W UK wprowadzają prawo do ekstradycji za wpisy na fb które moga zostać uznane za anty migracyjne.
Ktoś kto by opublikował na fb takie coś w UK mógłby trafić do więzienia nawet na 2 lata albo wg. nowych przepisów mógłby zostać wydalony z UK.

Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-10, 16:39 1
@Velture
Jak z dziesiątek opublikowanych zdjęć skazanych wybierasz tych najładniejszych żeby zrobić z nich ofiary systemu, to jak się to nazywa?

MANIPULACJA.

No to ja zrobię to samo, tylko w drugą stronę:





I uwaga: takich też skazano! Niemożliwe, co? Przecież tylko białych prześladują.

Zgłoś
Avatar
ajatolah 2024-08-10, 17:02 2
jebane ciapackie ścierwo nja sam widok tych brudasów az mdli
Zgłoś
Avatar
sensation87 2024-08-10, 17:47 1
martwmy się o to że nie mamy tylu ciapaków ale w chuj ukrów o korzeniach banderowskich
Zgłoś
Avatar
kretol1304 2024-08-10, 17:56 2
Haha. Nawet mi tych kurwiszonów angoli nie żal. Mam nadzieję że francja ta stara kurwa będzie następna równocześnie z niemcami. Ha tfu
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-08-10, 18:16 1
Jarazz napisał/a:

@: Ja pierdole. I gdzie ich by mieli deportować? 🤦🏻‍♂️ Wiesz co to znaczy deportacja?



Ogólnie mam to w dupie, ale pewno do ciebie, skoro tak bardzo cię to interesuje.

Nic nie jest istotne z wyjątkiem tego, że żadna ciapata menda nie powinna przekroczyć granicy Europy. Kumasz to kurwa?
Zgłoś
Avatar
zipi 2024-08-10, 18:59 3
TwójCzarnyPan napisał/a:

@
Jak z dziesiątek opublikowanych zdjęć skazanych wybierasz tych najładniejszych żeby zrobić z nich ofiary systemu, to jak się to nazywa?
MANIPULACJA.
No to ja zrobię to samo, tylko w drugą stronę:
I uwaga: takich też skazano! Niemożliwe, co? Przecież tylko białych prześladują.



taaa mniapulacja, jak to jest ze jest minimum 100 do 1 filmu gdzie ciapaci gwałcą mordują dźgają kradną i jeden raz na pół roku filmik czy artykuł ze brytole coś odjebali, a ty stawiasz tych i tych na równi xD ale trzeba mieć łeb zesrany lewactwem i tvn-em zeby nadal bronić ciapatych po tym co imigranci odpierdalają w kazdym kraju Eu gdzie jest ich za duzo ) lewactwo to nie uleczalna choroba i jak w jakimś kraju uznają to za chorobę psychiczną to w 20 lat bedzie to najbogatszy kraj na swiecie.
Zgłoś
Avatar
chorym 2024-08-10, 19:10 1
Lubieketchup napisał/a:

Do Polszy 😆



oni nie potrafią deportować kryminalistów i morderców a co dopiero gościa co sobie na fb coś napisze
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-08-10, 19:32 2
Ktoś się w końcu wkurwi i zutylizuje stado małp, a wtedy władza będzie miała pretekst do przykręcenia śruby tak aż się zesrają.
Przecież tu widać celowe działanie w celu rozpętania konfliktu wewnętrznego, który posłuży do wprowadzenia zamordyzmu jak za Covidu
Zgłoś
Avatar
Maryja-Dziewica-69 2024-08-10, 20:24 1
TwójCzarnyPan napisał/a:

@
Jak z dziesiątek opublikowanych zdjęć skazanych wybierasz tych najładniejszych żeby zrobić z nich ofiary systemu, to jak się to nazywa?
MANIPULACJA.
No to ja zrobię to samo, tylko w drugą stronę:
I uwaga: takich też skazano! Niemożliwe, co? Przecież tylko białych prześladują.



Ta ? To wyjaśnij mi kolego czemu pod filmikami kanału ,,BBC'' wyłącznie z protestów sekcja komentarzy jest wyłączona ? Wiesz jednego szpiega rosysjkiego już złapano ostatnio ,odziwo też lubiał w sieci siać lewackie ideologie i propagande.
Zgłoś
Avatar
Masterp326 2024-08-10, 20:33 1
To juz nie jest ich kraj do kurwyyy nędzy, jebane czarnuchy-ćapate go przejęły
Zgłoś
Avatar
Maryja-Dziewica-69 2024-08-10, 20:35 2
TwójCzarnyPan napisał/a:

@
Jak z dziesiątek opublikowanych zdjęć skazanych wybierasz tych najładniejszych żeby zrobić z nich ofiary systemu, to jak się to nazywa?
MANIPULACJA.
No to ja zrobię to samo, tylko w drugą stronę:
I uwaga: takich też skazano! Niemożliwe, co? Przecież tylko białych prześladują.



Ale osobiście to sie nie dziwi reakcji angoli na to wszystko, od lat czarne i ciapackie dzieci i dorosli w UK lataja z kosami i sie dzgają i leją , są strefy gdzie tydzień sie zaczyna dzgnięciem i kończy dzgnięciem .Zamieniając przy tym normalne i cywilizowane panśtwo w afryke albo bliski wschód.Może i w Polsce mamy patole, ale zdecydowanie wole swoją patole na swoim podwórku niż cudzą. Po za tym żyjąc w obydwóch tych państwach to zdecydowanie czuje się bezpieczniej w Polsce.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2024-08-10, 20:56 1
ibrahim napisał/a:

Kurwa, tam jest potrzebny Oświęcim, tylko dla ciapatych .



A po co im jedno z polskich miast leżące w małololsce?🤷‍♂️
Zgłoś
Avatar
gdfgdf 2024-08-10, 21:24 2
straszne miejsce do zycia, za nic do takiego gowno nazi kraju bym nie pojechal
Zgłoś
Avatar
Radbug 2024-08-10, 21:59 1
No i po co prowokowali z własnymi flagami we własnym kraju?
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-10, 22:16 1
Maryja-Dziewica-69 napisał/a:

Ta ? To wyjaśnij mi kolego czemu pod filmikami kanału ,,BBC'' wyłącznie z protestów sekcja komentarzy jest wyłączona ? Wiesz jednego szpiega rosysjkiego już złapano ostatnio ,odziwo też lubiał w sieci siać lewackie ideologie i propagande.


A kto powiedział, że akurat tam komentarze MUSZĄ być włączone? Można komentować w stu innych miejscach, choćby na Twitterze. Na tym polega pluralizm i wolność wypowiedzi. Że masz gdzie komentować.

[ Dodano 2024-08-10, 22:24 ]
Maryja-Dziewica-69 napisał/a:

Może i w Polsce mamy patole, ale zdecydowanie wole swoją patole na swoim podwórku niż cudzą. Po za tym żyjąc w obydwóch tych państwach to zdecydowanie czuje się bezpieczniej w Polsce.


A może lepiej żeby nie było żadnych patusów? Ani swojskich, ani importowanych.

A ja jeżdżę po całym UK i jakoś nigdzie nie czuję się zagrożony. Ganiał cię ktoś z nożem? Może to poczucie zagrożenia jest tylko twojej w głowie?
Jedyne miejsce na świecie, gdzie czułem się zagrożony to centralne San Francisco po zmroku bo oprócz bezdomnych ćpunów nikt tam o tej porze pieszo nie chodzi. I akurat większość z nich to biali, wyobraź to sobie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie