18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:48
W UK wprowadzają prawo do ekstradycji za wpisy na fb które moga zostać uznane za anty migracyjne.
Ktoś kto by opublikował na fb takie coś w UK mógłby trafić do więzienia nawet na 2 lata albo wg. nowych przepisów mógłby zostać wydalony z UK.

Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
Maryja-Dziewica-69 2024-08-10, 23:56 1
TwójCzarnyPan napisał/a:

A kto powiedział, że akurat tam komentarze MUSZĄ być włączone? Można komentować w stu innych miejscach, choćby na Twitterze. Na tym polega pluralizm i wolność wypowiedzi. Że masz gdzie komentować.
A może lepiej żeby nie było żadnych patusów? Ani swojskich, ani importowanych.
A ja jeżdżę po całym UK i jakoś nigdzie nie czuję się zagrożony. Ganiał cię ktoś z nożem? Może to poczucie zagrożenia jest tylko twojej w głowie?
Jedyne miejsce na świecie, gdzie czułem się zagrożony to centralne San Francisco po zmroku bo oprócz bezdomnych ćpunów nikt tam o tej porze pieszo nie chodzi. I akurat większość z nich to biali, wyobraź to sobie.



Ta, tobie sie chyba pomyliło san francisco z sandomierzem . A jeżeli chodzi o komentarze to BBC jest państwową telewizją tak jak w Polsce tvp, opłacana przez podatników także tutaj sekcja komentarzy powinna być włączona bezwarunkowo, bez względu na temat , na tym właśnie polega ,, wolność słowa''. Także sorry bardzo ale gadka o ,,pluralizmie'' tu słabo działa.
Zgłoś
Avatar
Liczer 2024-08-11, 0:17 1
Hieny jak zwykle w stadzie mocne. Jedynie Pudzian sam by ich rozjebał. Na równo nie mają szans.
Zgłoś
Avatar
PorombanY 2024-08-11, 6:58 1
No i dobrze niech sobie rozdupca ten swój kraik
Zgłoś
Avatar
koniskooooo 2024-08-11, 8:09 1
Ekstradycja nie jest tym samym co deportacja.
Zgłoś
Avatar
killua 2024-08-11, 10:33 1
Sander_Cohen napisał/a:

to jest kacapska propaganda i jest to nieprawda.



nieprawda. to najprawdziwsza prawda.
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2024-08-11, 10:59 1
AAnglików mi w ogóle nie szkoda. Powinni skrwysynów gwałcić w dupę do tego stopnia, aż im się spodoba. Jebać, jebać, jebać aż im pęknie dupsko.
Zgłoś
Avatar
Bejker 2024-08-11, 13:56 1
Oprócz muru na białorusi powinien być mur odgradzający Polskie od tych debili z Europy na granicy niemieckiej.
Zgłoś
Avatar
szumpu 2024-08-11, 18:57 1
Wszystko co robią to wprowadzają plan Kalergi .
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-08-11, 22:02 1
metyoo napisał/a:

generalnie można by mieć to w pompce, nie są w unii, w strefie schengen itd ale jak sobie uświadomić, że z czasem otrzymają dostęp do broni atomowej i dobrze wyposażonego wojska to człowiek zaczyna się bać!



Się nie bój,
tylko się zbrój.
Jak przychodziłeś na ten świat, to nikt nie mówił, że będzie lekko.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-08-11, 23:29 1
ibrahim napisał/a:

Się nie bój,
tylko się zbrój.
Jak przychodziłeś na ten świat, to nikt nie mówił, że będzie lekko.



jak przychodziłem na ten świat to mimo tego, że była głęboka komuna, nie był tak pojebany jaki jest teraz!
Zgłoś
Avatar
KrisXman 2024-08-12, 10:44 1
Za parę lat będzie tak u nas i nikt z tym nic nie zrobi tak jak w całym eurokołchozie piszą że polacy nie pozwolą na takie zachowania będą si posiłkować kibolami hehehhe ale to bzdura sadistic.pl/murzyn-sra-do-rzeki-w-katowicach-vt595764.htm i inne przykłady
Zgłoś
Avatar
oburpik 2024-08-12, 23:09 1
ibrahim napisał/a:

Kurwa, tam jest potrzebny Oświęcim, tylko dla ciapatych .



Bystrością nie grzeszy to ci podpowiem "ciapaty" odnosi się hindusów nie muzułmanów.
Zgłoś