18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
axtxn 2009-11-03, 14:28 1
Ciekawe skad mieli nakaz imienny...
Zgłoś
Avatar
.................. 2009-11-03, 14:37
axtxn napisał/a:

Ciekawe skad


Zapewne z kątowni.
Zgłoś
Avatar
nefrael 2009-11-03, 14:40 1
Wogole to jest pojebane, wystarczy pojsc do empiku i popatrzec na ceny. Idziwic ze piractwo jest skoro glupia gra czy plyta z uzyka kosztuje 100 zl a to jest wiecej niz dzienny zarobek wiekszosci szarych zjadaczy chleba.
Zgłoś
Avatar
Caehar 2009-11-03, 14:43 5
Ostatnio Nergal w bardzo ciekawy sposób wypowiedział się na temat piractwa. Powiedział, że jeśli ktoś jest prawdziwym fanem to nawet po ściągnięciu kawałków z internetu będzie chciał kupić sobie oryginał. Wierzy w uczciwość prawdziwych fanów. W zasadzie ma racje.
Zgłoś
Avatar
Centurion 2009-11-03, 14:52
Tych klipów jest więcej:



Zgłoś
Avatar
Mietek69 2009-11-03, 14:56 6
Cytat:

Wogole to jest pojebane, wystarczy pojsc do empiku i popatrzec na ceny. Idziwic ze piractwo jest skoro glupia gra czy plyta z uzyka kosztuje 100 zl a to jest wiecej niz dzienny zarobek wiekszosci szarych zjadaczy chleba.



Ano, te chamy - twórcy gier, filmów, muzyki - pracują miesiącami i chcą za to więcej niż na piętkę chleba i wodę . Oszuści i wyzyskiwacze - ja będę prawy i uczciwy i ściągnę z neta.
Zgłoś
Avatar
Caehar 2009-11-03, 14:58 3
Ja jeszcze w swoim życiu nie kupiłem ani jednej gry...wszystkie dostałem pod choinkę
Zgłoś
Avatar
A................N 2009-11-03, 15:06
Ja powiem tak - oni są kurwa żałośni. Tyle..
Zgłoś
Avatar
godzik 2009-11-03, 15:15
Tak po prawdzie to prawdziwym powodem piractwa nie jest w Polsce cena, a dostępność produktów.

Jest kilka filmów, które chciałbym mieć na dvd, kilka starszych tytułów gier, albumów pewnych wykonawców, ale nie ma gdzie tego dostać. Nie wystarczy iść do empika bo tam niewiele jest. Z drugiej strony jestem na tyle leniwy, że przy dobrym łączu nie chce mi się ściągać tego wszystkiego bo średnia z tego satysfakcja.

Ano, już pomijam dostępność oprogramowania. Kupa komercyjnego szmelcu jest w sklepach, a te na prawdę przydatne programy to się po całych tygodniach na necie szuka w jakiś małych sklepach internetowych.
Zgłoś
Avatar
Mietek69 2009-11-03, 15:22
Cytat:

Tak po prawdzie to prawdziwym powodem piractwa nie jest w Polsce cena, a dostępność produktów.



Tak po prawdzie to prawdziwym powodem kradzieży droższych samochodów nie jest cena, tylko ich dostępność
Zgłoś
Avatar
Chrząszczyżewoszyc 2009-11-03, 15:41 13
Co ma nowa bejołns do nielegalnego oprogramowania? Nawet kampanii porządnie nie zrobią...

Osobnikom mylącym kradzież z piractwem polecam ten oto obrazkowy instruktaż:

Zgłoś
Avatar
godzik 2009-11-03, 15:47 1
Mietek, masz problem z zakupem czegokolwiek (prócz Ferrari) z powodu czego innego niż cena? Bo z tego co wiem to jedynie przy nowych modelach Ferrari producent wybiera właściciela auta, nie odwrotnie

Co za bezsens xD Tak miało być wyżej:
...z powodu innego niż cena?
Zgłoś
Avatar
smk666 2009-11-03, 15:55
Spójrzcie na cenę takie sobie windowsa 7. Wersja ultimate kosztuje więcej niż pensja niejednego kowalskiego, sam osobiście nie znam nikogo kto by zarabiał więcej niż jego cena: allegro.pl/item803474154_windows_7_ultimate_pl_64_bit_box_fvat.html

A potem zdziwko że ludzie piracą. Takie grube pieniądze można zainwestować w porządną modernizację sprzętu, albo po prostu na przeżycie do pierwszego. W Ameryce 300$ (bo mniej więcej tyle tam kosztuje, taniej niż u nas) to niecała tygodniówka kasjera z wallmart czy innego ichniego syfu.
Zgłoś
Avatar
Byczarz 2009-11-03, 16:04
smk666 napisał/a:

Spójrzcie na cenę takie sobie windowsa 7. Wersja ultimate kosztuje więcej niż pensja niejednego kowalskiego, sam osobiście nie znam nikogo kto by zarabiał więcej niż jego cena: allegro.pl/item803474154_windows_7_ultimate_pl_64_bit_box_fvat.html


Zawsze możesz jechać na Win 95 xd
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie