18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
19MisieQ20 2012-06-26, 8:56 6
dzordze napisał/a:

zapraszam do katowic na muchowiec w kazdy ladny czwartek wieczor;] nie zobaczycie na necie filmikow, musicie tam przyjechac...



To chyba dawno tam nie byłeś, skoro miesiąc temu już w połowie prostej zamontowali progi zwalniające.
Zgłoś
Avatar
akrobatyczny daniel 2012-06-26, 9:33 1
@dzordze zapraszam do Torunia w każdy piątkowy wieczór Albo przejedź się przez Inowrocław w jakikolwiek ładny wieczór, na bank spotkasz kogoś chętnego na ćwiarę. Zawsze ktoś z nas kręci się po mieście
Co do filmiku: stare, ale milo się ogląda. Można by rzec klasyka gatunku.
Zgłoś
Avatar
m................1 2012-06-26, 9:42
03:22
Nissan z Allegro.
Zgłoś
Avatar
sadystadendysta 2012-06-26, 9:42
jaworzno.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1407515,smiertelny-wypadek-w-j...

Wyścigi są wszędzie nie tylko w Warszawie
Zgłoś
Avatar
Dziadek 2012-06-26, 10:34
o i jest moje subaru
Zgłoś
Avatar
hardy12345 2012-06-26, 10:35 1
Nie bylo podnoszonych mostow...?
Zgłoś
Avatar
S................i 2012-06-26, 10:36 1
Już myślałem, że typy jeszcze ochronę na nielegalne wyścigi wynajęli.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-06-26, 10:38 5
Cytat:

Brak wiedzy motoryzacyjnej i brak kontaktu ze środowiskiem zewnętrznym diagnozuję. Dziś wielu zarobiło dobre pieniądze przed 25 rokiem życia, samemu, ale raczej nie siedzeniem przed kompem.
Młody człowiek z takim podejściem nigdy się nie usamodzielni i nie zarobi na fajniejszy samochód...


widzę rodzice urzędnicy?
Zgłoś
Avatar
lordkol 2012-06-26, 10:40
Chujowe koniec kropka.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2012-06-26, 10:45
aha.... i sranie o bogatych synkach i/lub o ustawionych w pracy przez rodziców się zaczyna....
Każdy ,któremu przeszkadzają tacy z bogatych domów synkowie z zawodu albo ustawieni przez rodziców w jakiejś dobrej pracy proponuje aby sami zaczeli coś robić zamiast narzekać i aby ich dzieci mogły być w życiu ustawione.
Zgłoś
Avatar
mcmt 2012-06-26, 10:45
pakicito napisał/a:


tylko, że tu mamy do czynienia z dziećmi bogatych rodziców (widać po samochodach) a w Japonii kupują za grosze samochód i sami tuningują

mcmt napisał/a:

Brak wiedzy motoryzacyjnej i brak kontaktu ze środowiskiem zewnętrznym diagnozuję. Dziś wielu zarobiło dobre pieniądze przed 25 rokiem życia, samemu, ale raczej nie siedzeniem przed kompem.
Młody człowiek z takim podejściem nigdy się nie usamodzielni i nie zarobi na fajniejszy samochód...

pakicito napisał/a:


widzę rodzice urzędnicy?


...widzę niereformowalny...
Siedź dalej przed kompem i narzekaj biedaku...
Zgłoś
Avatar
Roszp 2012-06-26, 10:57
No Warszawa, Warszawa. W końcu tylku tutaj ścigają się kombi.
Zgłoś
Avatar
mcmt 2012-06-26, 10:59
Roszp napisał/a:

No Warszawa, Warszawa. W końcu tylku tutaj ścigają się kombi.


nie tylku.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-06-26, 11:16 4
Cytat:

...widzę niereformowalny...
Siedź dalej przed kompem i narzekaj biedaku...


ja tam nie mam na co narzekać, ale wskaż mi gościa przed 25. rokiem życia, którego z własnej kasy stać na Corvette albo SLa Amg i m3 e92; i tylko 3 zauważyłem przewijając a ile jest w całym filmiku? więc nie pierdol głupot, bo nie mówię tu o 10-letnich furach, których jest mało w filmiku i na które ziomki faktycznie wydają całą kasę
Zgłoś
Avatar
mcmt 2012-06-26, 11:29
pakicito napisał/a:


ja tam nie mam na co narzekać, ale wskaż mi gościa przed 25. rokiem życia, którego z własnej kasy stać na Corvette albo SLa Amg i m3 e92; i tylko 3 zauważyłem przewijając a ile jest w całym filmiku? więc nie pierdol głupot, bo nie mówię tu o 10-letnich furach, których jest mało w filmiku i na które ziomki faktycznie wydają całą kasę


Teraz jebnij się w łeb i policz 25cio latków na tym filmiku... Następnie ponownie jebnij się włeb i policz 25cio latków za sterami na tym filmiku. Na koniec użyj młotka, ale bzdur więcej tu już nie pisz.

W amg widzę wyłysiałego 35-40sto latka, w M5 e60 widzę 30-40sto latka. "Wymundżanie" się o ich rodzicach jest głupie, skoro mógłbyś teoretycznie być synem niejednego z nich.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie