18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Nieletnia
PanFajek • 2023-07-21, 20:39
Czternastolatka postanowiła wybrać się na imprezę +18. Panu bramkarzowi się to nie spodobało.

Zgłoś
Avatar
DziQ1916 2023-07-22, 2:03 2
podziwiam ochrone np na sunrisie gdzie jest masa agresywnych swin 500+ co myślą że wszystko mogą xD
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2023-07-22, 3:06 4
Nieletnia. Ale stary kurwiszon
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-07-22, 3:44 5
Ona klientom mówi, że ma 14. To stare kurwiszcze jakieś. Alfons jest z niej dumny.
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2023-07-22, 8:41 1
14 lat i takie ciuchy nosi? Co ona, rodziców nie ma ? Pieprzone 800 plusy.
Zgłoś
Avatar
ErwinR 2023-07-22, 9:11
solis napisał/a:

To byla impreza under 18 czyli dla dzieciakow w wieku 11-17 lat , wiec nie klam w opisie, bo jak znam zycie zaraz stulejarze i incele sie zleca i zaczna ja wyzywac od kurew.



jakies potwierdzenie ? Skad te info ?
jak jedziemy slowo przeciw slowu to ja powiem ze to na bank byl konwent kamerkowych szmat a ona miala za malo wyswietlen i dlatego ja wyrzucili. Serio, tak bylo.
Zgłoś
Avatar
k................8 2023-07-22, 10:25 2
MalcolmX napisał/a:

Ona ma 14 lat? Nie może być!!! JPRDL kawał zdrowej, mięsnej świni. Widać, że mięsne, twarde, zbite od szynki i schaby. Z buźki, taka królewna-buntowniczka. Coś mi się wydaje, że nie spod jednego kapelusza wyjadała gorgonzolę. Bardzo wdzięcznie się krztusi i dusi… oj zaczynam mieć włochate fantazje…



Polański też tak mówił. I do dziś w Stanach nie był
Zgłoś
Avatar
jkllll485 2023-07-22, 11:06
14 lat to ona miała z jakieś 10 lat temu.
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2023-07-22, 12:26
Właśnie w tym problem, że dzisiejsze dziewczynki czasami wyglądają na 20 a mają 14, a czasami mają 20 a wyglądają na 14. Znajomy jeszcze ma rok odsiadki, po jednej takiej imprezce z taką "20 latką". A mówiło się staremu dziadowi, uważaj z kim wciągasz i patrz w dowód hostessą.

Swoją drogą zabawny typ, miał wtedy ponad 60 na karku a rwał hostessy i jeszcze jaka rozbrajająca szczerość z ich strony, - a wiesz chciałam zobaczyć jak to jest z takim starym dziadem.
Zgłoś
Avatar
takijedenzjeb 2023-07-22, 16:33
kwiat młodzieży
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-07-22, 16:44
kulawiec napisał/a:

Właśnie w tym problem, że dzisiejsze dziewczynki czasami wyglądają na 20 a mają 14, a czasami mają 20 a wyglądają na 14. Znajomy jeszcze ma rok odsiadki, po jednej takiej imprezce z taką "20 latką". A mówiło się staremu dziadowi, uważaj z kim wciągasz i patrz w dowód hostessą.
Swoją drogą zabawny typ, miał wtedy ponad 60 na karku a rwał hostessy i jeszcze jaka rozbrajająca szczerość z ich strony, - a wiesz chciałam zobaczyć jak to jest z takim starym dziadem.



Czym miał patrzeć w ten dowód? Hostessą? To jakiś przyrząd optyczny, jak lupa?
KobietOM się nie wierzy na słowo. Proste. A tym bardziej hostessOM.
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2023-07-22, 23:55
mazga50 napisał/a:

To jakiś przyrząd optyczny, jak lupa?
KobietOM się nie wierzy na słowo



O to już musisz zapytać androida i klawiaturę SwiftKey , dlaczego nie wyłapuje kiedy jest liczba mnoga, a kiedy pojedyncza. Niestety nie można edytować potem, więc jest, jak jest. Patrząc na to co się dzieje w tekstach i tak nie ma tragedii.
Zgłoś