18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Jankesi znowu błysnęli głupotą. Fałszywy reporter pyta o komentarze przechodniów na temat wymyślonych przez siebie, absurdalnych faktów, takich jak inwazja Niemiec na Polskę, "zwolnienie" senatu przez Obamę, czy rekolonizacja USA przez Wielką Brytanię.

Odpowiedzi okazują się jeszcze bardziej absurdalne niż pytania , zresztą zobaczcie sami:

Zgłoś
Avatar
bimbastah 2013-11-30, 21:42
TempT napisał/a:

Zawsze to powtarzałem i nadal będę. Amerykanie są najgłupszą nacją na ziemi.



A mi się wydaje że to jednak wolacy są najgłupszą nacją na ziemi - pokaż mi kurwa drugi naród który od 20 lat widzi w sejmie te same mordy i nadal na nie głosuje przy tym narzekając i walcząc między sobą "który ma jebać ich w dupę".

Jeżeli jesteś taki światły człowiek to wymień z pamięci wszystkie stany USA,albo ciekawe czy byś uwierzył czytając jutro newsa iż "Birma napadła na Laos".
Zgłoś
Avatar
JebaćCyganów 2013-11-30, 22:09
no wymieniłbym przynajmniej 80%, zresztą kurwa co to za porównanie, stany w usa (niektóre istniejące mniej niż 100 lat), do krajów europejskich z tysiącletnią i dłuższą tradycją, z której zresztą pochodzą biali amerykanie, a Birma i Laos maja zdaje się kosę, więc wszystko możliwe.
Zgłoś
Avatar
SzczawZNasypu 2013-11-30, 22:56
@TempT

Że czym xD? Ten zlepek imigrantów z każdego zakątka Ziemi nazwać można jak najbardziej społeczeństwem, ale żeby mogli o sobie mówić "naród" to musiałoby minąć jeszcze z kilkaset lat albo więcej Naród amerykański, dobre sobie hehehe.
Zgłoś
Avatar
Slipak 2013-12-01, 2:03
Znajomy był przez jakiś czas w USA w związku z projektem, nad którym pracował. Na miejscu pracował z innymi ludźmi zajmującymi się sieciami komputerowymi w dużych firmach, więc raczej ludzie w miarę wykształceni. NIKT z nich nie wiedział skąd się wziął "government shutdown", o którym o nas media ciągle płakały. Wypowiedzi hamerykańców były w stylu "nooo, zamknęli wszystko bo musieli, coś się stało chyba"...
Zgłoś
Avatar
lobominator 2013-12-02, 18:49
100mph napisał/a:

Wyobraź sobie, że żyjesz w ogromnym kraju, który jest potęgą gospodarczą i militarną. Wewnątrz kraju masz wszystko - plaże, góry, lasy, jeziora, pustynie. Za kilka pensji kupujesz sobie nowy samochód, wypasiony telefon za tygodniówkę, masz wszystko. Czym dla Ciebie jest Europa? Europa jest tylko miejscem do którego pojedziesz raz czy dwa w życiu zobaczyć koloseum, wieżę eiffla czy big bena.

To tak jakby Ci kazać wskazać na mapie świata Armenię czy Azerbejdżan albo wcisnąć kit, że jedno na drugie napadło. 90% Polaków nie wie gdzie to jest bo ma na to wyjebane i nic ich nie obchodzi sytuacja jakiegoś kraju który co najwyżej kojarzy Ci się z kozami i brodatymi pijakami.



Otóż to. Masz ode mnie wielkie piwko, gdyż właśnie chciałem napisać coś dokładnie takiego samego i widzę, że już mnie ubiegłeś. Dodam więc jedynie od siebie, że dodatkowo Amerykańców nie uczy się w szkołach geografii takiej jak u nas. Im to jest zwyczajnie niepotrzebne. USA jako kraj jest, można by rzec - samowystarczalny i żadne kraje zza oceanu nie są im do niczego potrzebne. Z tego właśnie powodu, przeciętny Hamburgerowiec uważa taką Polskę za kraj, w którym po ulicach biegają niedźwiedzie polarne, albo inne dinozaury. Im to jest niepotrzebne. Mają swój mały "własny" świat, który jakby nie patrzeć bije na głowę całą Europę jeśli chodzi o gospodarkę i szeroko rozumiane "standardy życiowe". I tyle. Nie są głupcami, wręcz przeciwnie - po prostu mają w dupie coś co ich w ogóle nie dotyczy, tak samo jak 90% z nas ma w dupie, to co się teraz dzieje w jakimś małym państewku w Afryce, którego nazwę pewnie nawet trudno po polskiemu wymówić.
Zgłoś