18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Brzydkii 2014-02-01, 18:43 6
Zamiast budowania fortyfikacji to szkopy raczej rozbudowują armie i atakują państwa sąsiednie. Ale bardzo trafny komiks
Zgłoś
Avatar
Marxe 2014-02-01, 22:33
szkopy swój bojowy zapęd mają chyba w genach
Zgłoś
Avatar
h................o 2014-02-01, 22:47 26
Lepszy bojowy zapęd w genach niż cebulactwo.
Zgłoś
Avatar
O................p 2014-02-01, 23:15 8
Oni przynajmniej potrafią zadbać o swoje. Niemcy w 1947 (czyli 2 lata po ich absolutnej klęsce) przegoniły ekonomicznie zwycięską Wielką Brytanię. My ponad 20 lat po upadku komuny nadal niewiele znaczymy w Europie.

P.S. Jeżeli ktoś ma zamiar wylecieć z argumentem, że Niemcy dostawały kasę od USA i dlatego się tak rozwinęły, to przypominam, że w Afrykę pakowane są miliardy, a to i tak gówno zmienia. Bogactwo pochodzi z pracy, a nie z dotacji.
Zgłoś
Avatar
Frycoslaw 2014-02-02, 3:12
Olllup napisał/a:

Oni przynajmniej potrafią zadbać o swoje. Niemcy w 1947 (czyli 2 lata po ich absolutnej klęsce) przegoniły ekonomicznie zwycięską Wielką Brytanię. My ponad 20 lat po upadku komuny nadal niewiele znaczymy w Europie.

P.S. Jeżeli ktoś ma zamiar wylecieć z argumentem, że Niemcy dostawały kasę od USA i dlatego się tak rozwinęły, to przypominam, że w Afrykę pakowane są miliardy, a to i tak gówno zmienia. Bogactwo pochodzi z pracy, a nie z dotacji.



Z pierwszą częścią się zgodzę, ale z drugim akapitem ty mój pluszowy misiu, to muszę cię sprostować.
Po primo: Afryka praktycznie cały czas jest pogrążona w wojnach lokalnych. Jak u nas jest jakieś święto to u nich akurat wybucha jakaś nowa wojna.

Po secundo: Lata pierdolonego socjalizmu skrzywiły psychikę ludzi którzy wychowywali się w tym systemie i twierdzą że "im się coś należy". G Ó W N O ci się należy! Żeby coś zyskać trzeba sobie na to najpierw zapracować, a nie usprawiedliwiać ciągle swoje nieróbstwo i podpierdalać coś jak nikt nie patrzy.

Po tertio: Wróć się jednak do szkoły skoro myślisz że te pieniądze które Polska mogła by uzyskać (gdyby znalazła się pod wpływam amerykanów a nie ruskich) nie miały by znaczenia na odbudowę kraju.
Zgłoś
Avatar
O................p 2014-02-02, 3:59
Frycoslaw napisał/a:


Po tercio: Wróć się jednak do szkoły skoro myślisz że te pieniądze które Polska mogła by uzyskać (gdyby znalazła się pod wpływam amerykanów a nie ruskich) nie miały by znaczenia na odbudowę kraju.



Wujek google mówi coś takiego: "Pomoc amerykańska nie przekroczyła nigdy 5% produktu krajowego brutto Niemiec Zachodnich".
Zgłoś
Avatar
P................y 2014-02-02, 18:56
Olllup napisał/a:

Oni przynajmniej potrafią zadbać o swoje. Niemcy w 1947 (czyli 2 lata po ich absolutnej klęsce) przegoniły ekonomicznie zwycięską Wielką Brytanię. My ponad 20 lat po upadku komuny nadal niewiele znaczymy w Europie.

P.S. Jeżeli ktoś ma zamiar wylecieć z argumentem, że Niemcy dostawały kasę od USA i dlatego się tak rozwinęły, to przypominam, że w Afrykę pakowane są miliardy, a to i tak gówno zmienia. Bogactwo pochodzi z pracy, a nie z dotacji.



Dolicz jeszcze sowiecką okupację.
Poza tym jesteś tępy i tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
O................p 2014-02-02, 19:08
Prostowoczy napisał/a:



Dolicz jeszcze sowiecką okupację.
Poza tym jesteś tępy i tyle w temacie.



No tak, typowo polskie. Inwektywy i brak merytorycznych argumentów. Polak Polaka zawsze zwyzywa, więc twoje zachowanie mnie nie dziwi.
Zgłoś
Avatar
P................y 2014-02-03, 17:04
Olllup napisał/a:



No tak, typowo polskie. Inwektywy i brak merytorycznych argumentów. Polak Polaka zawsze zwyzywa, więc twoje zachowanie mnie nie dziwi.



Brak merytorycznych argumentów??? Chłopie cofnij się do podstawówki jeżeli chcesz argumentów!
Mam udowadniać, że 2+2=4? Rozpędź się i biegnij a ściana sama cię znajdzie.
Co za ułom!!!!!!!
Daj mi argumenty, że tak nie było OŚLE
Zgłoś
Avatar
O................p 2014-02-03, 17:16
Prostowoczy napisał/a:



Brak merytorycznych argumentów??? Chłopie cofnij się do podstawówki jeżeli chcesz argumentów!
Mam udowadniać, że 2+2=4? Rozpędź się i biegnij a ściana sama cię znajdzie.
Co za ułom!!!!!!!
Daj mi argumenty, że tak nie było OŚLE



Jak napisałem, typowo Polskie. Zwyzywaj drugiego i nic więcej. Nie dziwię się, że jesteśmy pośmiewiskiem Europy.
Zgłoś