18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
Niemiec
N................a • 2013-05-19, 21:24
Widziałem dzisiaj na lotnisku pewnego Niemca, który czytał książkę o II Wojnie Światowej. Miał za sobą zaledwie kilkanaście pierwszych kartek i zauważyłem, że się uśmiechał...
Czytaj dalej, stary. Czytaj dalej.
Zgłoś
Avatar
qbamatus 2013-05-20, 11:32 2
Was Yanek pozaginal, wy slepe pseudonarodowe gimbusy
Zgłoś
Avatar
Uechtacz 2013-05-20, 12:49 2
@Yanek43: stawiam piwko nie za poglądy (choć sam nie przepadam za ONR i okolicami, ale nie lubię też lewaków, monarchistów, w sumie to ja nikogo nie lubię... nieważne).

Piwo jest za to, że piszesz po polsku.
Może niektórzy młodzi patrioci i prawdziwi Polacy czegoś się nauczą, choćby mimowolnie.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-05-20, 15:07
Nie mam nic do normalnych patriotów zwyczajowo nazywanych przez media narodowcami. Sam jestem jednym z nich.
Wkurwiają mnie narodowi socjaliści [a tych z tego co widzę jest większość] którzy tak naprawdę chcą zafundować dokładnie to samo chore gówno co jest teraz. Zamiast popierdolonych przepisów wymyślanych przez Francuzów/Niemców/Hiszpanów czy kogo tam jeszcze w europarlamencie będą popierdolone przepisy wymyślane przez Polaków.
Dalej jesteś niewolnikiem ale Twój pan wydaje polecenia w swojskim języku.
Zgłoś
Avatar
Yanek43 2013-05-20, 19:35 1
PyskatySkurwiel, - naprawdę jesteś tak ograniczony czy tylko udajesz? Jestem lewakiem bo nie jestem "prawakiem"? Widziałeś wszystkie moje 3 poprzednie posty? Ja tego ścierwa nienawidzę jak każdego innego debilizmu. I nie kurwa, nie widzę świata w 2, 3, czy 16 barwach, tylko nieskończonej ilości różnych odcieni szarości.

I znowu kurwa. Nie do chuja, nie głosuję na platformę. Jestem heteroseksualny ale szanuję czyjś homoseksualizm, tak długo jak jebie się w domu, ew. idzie za ręke. Jak widzę niektóre "parady równości" to zbiera mi się na wymioty. Ale nie kurwa, nikt do chuja nie umie się zastanowić co będzie jak "nagle" i "bo tak" sam stanie się elementem niechcianym ( albo na ten przykład twoje dziecko ) co wtedy? Dasz się zastrzelić albo wyemigrujesz, bo tak powie Ci władza?

przeczytaj proszę "Rok 1984" Orwella i zastanów się nad myślozbrodnią. Wtedy zapraszam na piwo ( mam całkiem mobilną pracę)

AmorPatriae

Twierdzisz że jestem bierny? Bo nie napierdalam się z nikim na mieście? Jak będzie trzeba to będę się napierdalał. Rok temu zostałem pobity przez 6 nazioli bo wieszałem plakaty na mieście, najmłodszy miał 26 najstarszy 32 lata. Pobili mnie bo noszę glany i chuj, a nie wyglądam na pedała, nie mam długich włosów, golę się co 3 dni i 2 razy dziennie myję. Nie mam czerwonych sznurówek, nie mam też rachitycznej postury.
Dlatego zapisałem się na Krav Magę, kupiłem pałkę teleskopową i drugi raz to ja im napierdolę. Ale na pewno nie będę ich szukał - dostrzegasz różnicę między naszymi pojęciami bierności?

chciałbym też pokazać wam zajebiste zdjęcie, które powinno skłonić narodowców, lewaków i każdego "skrajnego" do przemyśleń



wrzućcie sobie zdjęcie do wyszukiwarki, opowie wam historię faceta z jajami, za samą odwagę cywilną należy mu się pomnik.
Zgłoś
Avatar
juki 2013-05-20, 19:47
leweokosaurona

Nie "niemiec" tylko "szwab".
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-05-20, 23:19
Ja rozumiem wszystko, bunt przeciw aktualnej aroganckiej władzy, niezadowolenie, poczucie bezsilności, ale kurwa dlaczego ktoś próbuje mnie przekonać, że postawy skrajne, rasistowskie, homofobiczne, nawoływanie do "tępienia", popieranie jakichś greckich faszystów to alternatywa dla obecnej władzy? Przecież to jest pojebane.

Dead Kennedys - Nazi Punks Fuck Off
Wokalista mówi wszystko i na temat.
Zgłoś