18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
glasscasket 2013-05-31, 8:26 1
Chuj w dupę miękkim fajom z ONR-u i ogólnie polskiemu naziolstwu. Miłego dnia.
Zgłoś
Avatar
argoh 2013-05-31, 10:49 4
Zgłoś
Avatar
ZłoconyPenisZagłady 2013-05-31, 11:13 1
LegendarnyZiom napisał/a:



Uwaga, nie jestem ani prawicowcem, ani lewicowcem. W źródle skąd brałem filmik było napisane, że oberwało się członkowi Antify, więc napisałem to tutaj. Nie podaję informacji z dupy.



Luz, jadę po tych lemingach pod tobą.
Zgłoś
Avatar
A................2 2013-05-31, 13:07 2
andrzej.andrzej napisał/a:

Faszystowskie gnidy widzę, że nie macie co robić. Walicie konia przy takich filmikach?



Każdy wie czym jest antifa. Czy naprawdę muszę być faszystą aby gardzić tymi komuszymi pomiotami i posraną ideologią, którą reprezentują? Każdy zdrowo myślący człowiek- a za takiego się uważam- może co najwyżej wsadzić sobie takie poglądy głęboko w dupę, przekręcić dwa razy i wyjebać je przez okno. Oczywiście to samo dotyczy posranego narodowego socjalizmu.
Nie rozumiem wypaczonej lewackiej logiki, która mówi, że jeśli ktoś jebie kom,unizm to musi być faszystą albo nazistą (nie, to nie jest to samo). Czy jeśli powiem, że nie miałbym ochoty wpierdalać sraki od razu znaczy to, że jestem miłośnikiem twardego stolca?
Zgłoś
Avatar
MorbidEmpire 2013-05-31, 13:55
vader.joemonster.org/upload/qdm/1036684f0b62814approved.gif
Zgłoś
Avatar
glasscasket 2013-05-31, 16:35 1
Arkadiusz432 napisał/a:



Nie rozumiem wypaczonej lewackiej logiki, która mówi, że jeśli ktoś jebie kom,unizm to musi być faszystą albo nazistą (nie, to nie jest to samo). Czy jeśli powiem, że nie miałbym ochoty wpierdalać sraki od razu znaczy to, że jestem miłośnikiem twardego stolca?



masz poryty łeb ale prawacką propagandą. Anitfa w bezpośredni sposób sprzeciwia się wprowadzaniu w życie szowinistycznych założeń, które to co jakiś czas stara się realizować skrajna prawica. Podpalanie drzwi do mieszkań imigrantom, pobicia osób, które odbiegają wyglądem bądź poglądami od "jedynie słusznej narodowej linii", szykanowanie osób o odmiennej orientacji, tzw. supremacja białej rasy- to wszystko było domeną ruchu faszystowskiego, nazistowskiego, teraz uskuteczniane przez ruchy tzw. "patriotyczne", narodowe w Europie. I chuj, nieważne jak pokrętnie usprawiedliwiałbyś pierdololo prawusów o powinności obijania ludzi o innym kolorze skóry, jest to szowinizm i z jako takim walczy i walczyć będzie Antifa. Hitler nie był patriotą, patriotyczny był ruch oporu wobec jego polityki i widzę analogię do obecnej sytuacji. Zaczyna się od wycierania mordy patriotyzmem a wiemy czym kończy. i kończcie to pierdolenie o komunizmie bo pokazuje to na jakim poziomie jest wasza wiedza historyczna.
Zgłoś